2022-11-30   05:35:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for 2022 New Zealand Secondary School Swimming Championships

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Entry List
2022 New Zealand Secondary Schools Swimming Championships
Place: Waterworld Te Rapa Organizer: Swimming New Zealand
Pool: 25m Competition Date: Jul 28, 2022 to Jul 31, 2022
10 4x100m Freestyle Women
# ID Name Age Team Nat Entry time Status
1 885 St Paul's Collegiate A 16 St Paul's Collegiate NZL 3:48.88
1 Laura Littlejohn 2004 NZL
2 Amelie Austin 2006 NZL
3 Sophie Perry 2005 NZL
4 Alina Zabel 2005 NZL
2 212 Rangitoto College A 16 Rangitoto College NZL 3:53.84
1 Melissa Cowen 2005 NZL
2 Charlie Twose 2005 NZL
3 Caitlin Cooke 2006 NZL
4 Summer Osborne 2005 NZL
3 792 Diocesan School For Girls A 16 Diocesan School For Girls NZL 3:54.75
1 Alexandra Campion 2006 NZL
2 Anna Lepua 2005 NZL
3 Peta Clark 2005 NZL
4 Eva Allan 2005 NZL
4 268 Saint Kentigern College A 16 Saint Kentigern College NZL 3:58.12
1 Isabella Campion 2004 NZL
2 Amelia Duff 2008 NZL
3 Liv Peebles 2005 NZL
4
5 835 St Peters School (Cambridge)
A
16 St Peters School (Cambridge) NZL 3:58.50
1 Milana Tapper 2006 NZL
2 Natalie Johnson 2007 NZL
3 Katelyn Flynn 2004 NZL
4 Maia Williams 2005 NZL
6 504 Mt Albert Grammar School A 16 Mt Albert Grammar School NZL 3:59.61
1 Amber George 2005 NZL
2 Kate Wheeler 2006 NZL
3 Anna McGowan 2005 NZL
4 Olivia Wheeler 2008 NZL
7 365 Westlake Girls High School A 16 Westlake Girls High School NZL 4:01.97
1 Lena Hamblyn-Ough 2005 NZL
2 Zara Wilson 2004 NZL
3 Savannah-eve Martin 2006 NZL
4 Zoe Crawford 2005 NZL
8 24 Baradene College A 16 Baradene College NZL 4:02.30
1 Amelia Bray 2006 NZL
2 Kayla Knight 2009 NZL
3 Trelise Dance 2004 NZL
4 Isla Petherbridge 2006 NZL
9 594 St Andrew's College A 16 St Andrew's College NZL 4:07.29
1 Isabella McConchie 2005 NZL
2 Sophia Molnar 2006 NZL
3 Maddy Barr 2006 NZL
4 Rylee McBride 2007 NZL
10 677 Mt Maunganui College A 16 Mt Maunganui College NZL 4:10.00
1 Kasha Stokes 2004 NZL
2 Monique Bartlett 2007 NZL
3 Talitha McEwan 2005 NZL
4 Isobella Davoren 2007 NZL
11 25 Baradene College B 16 Baradene College NZL 4:14.90
1 Isabelle Gibson 2006 NZL
2 Jaime Knight 2009 NZL
3 Misha Petherbridge 2008 NZL
4 Emma Wallace 2005 NZL
12 505 Mt Albert Grammar School B 16 Mt Albert Grammar School NZL 4:18.49
1 Isabella Houghton 2005 NZL
2 Yalen-Sjaan Wong See 2007 NZL
3 Lara Grozev 2004 NZL
4 Jamie Hains 2006 NZL
13 316 Waikato Diocesan School A 16 Waikato Diocesan School NZL
1 Olivia Bayne 2005 NZL
2 Estella Wainui-Mackle 2005 NZL
3 Clara McPhillips 2005 NZL
4 Sarah Gutsell 2004 NZL
14 571 Queen Margaret College A 16 Queen Margaret College NZL
1 Pippa Nicol 2004 NZL
2 Anika Anderson Peneha 2007 NZL
3 Marina Nadilo 2008 NZL
4 Annika Yeldon 2005 NZL
15 444 Epsom Girls Grammar School
A
Epsom Girls Grammar School
16 NZL
1 Carolyn Yu 2006 NZL
2 Cate Cleland 2004 NZL
3 Grace Baik 2004 NZL
4 Abby Davidson 2005 NZL
16 428 Burnside High School A 16 Burnside High School NZL
1 Josiane Hill 2005 NZL
2 Katie Horton 2008 NZL
3 Maddy Horton 2005 NZL
4 Stacey Morgan 2006 NZL
17 149 Pukekohe High School A Pukekohe High School
16 NZL
1 Tyler Chapman 2005 NZL
2 Armani Tohaia 2006 NZL
3 Tyler McNaughten 2006 NZL
4 Willow Phillips 2005 NZL
18 729 Tauranga Girls' College A 16 Tauranga Girls' College NZL
1 Keira Allott 2004 NZL
2 Laura Thompson 2005 NZL
3 Shaeli Brewer 2006 NZL
4 Trelise Chote 2007 NZL
19 808 St Cuthbert's College - Epsom
A
16 St Cuthbert's College - Epsom NZL
1 Lucy Gilmour 2006 NZL
2 Erika Paterson 2005 NZL
3 Hannah Piper 2006 NZL
4 Sara Jameson 2006 NZL
2022-07-28 13:50:59 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Swimming New Zealand

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner