2022-08-15   14:27:22
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
2 400m Prosto Ženske
Abs žensk 4:06.35 Anja Klinar 1988  (SLO) Vichy Val dAllier (FRA) 7/3/2016
Mladinke 4:11.36 Katja Fain 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/29/2017
Kadetinje 4:15.54 Sara Račnik 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 7/26/2017
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 233 Daša Tušek 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:17.95
2 297 Olja Radivojević 2007 Plavalni klub Ribnica SLO 4:24.48
3 220 Zara Podržavnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:29.56
4 53 Nika Rotar 2006 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:32.61
5 223 Lana Kokot 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:32.81
6 249 Mija Rihter Medoš 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 4:33.84
7 151 Gaja Lucija Valant 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 4:35.93
8 52 Lena Fortuna 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:36.18
9 210 Lena Bornšek 2004 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:37.94
10 137 Manca Petrič 2005 Plavalni klub Olimpija SLO 4:38.61
11 259 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik SLO 4:38.79
12 37 Maša Arnež 2005 Plavalni klub Radovljica SLO 4:39.05
13 183 Laura Angleitner Sagadin 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 4:40.95
14 41 Petra Frelih 2006 Plavalni klub Radovljica SLO 4:41.54
15 205 Laura Knez 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 4:44.73
16 61 Lina Primc 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:45.17
17 10 Zoja Šiler Klemenčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 4:46.14
18 122 Maja Vezenkova 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 4:47.52
19 190 Maša Vasiljević 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 4:52.54
20 347 Zala Mojsilovič Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 4:54.02
21 28 Neža Pogačar 2001 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 4:56.07
22 126 Ajda Tavzes Cirman 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 4:56.26
23 111 Vita Trtnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 4:56.89
24 303 Lana Poje Mihelič 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 4:57.09
25 128 Lana Žalac 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 4:57.48
26 225 Ula Košeljnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 4:58.41
27 204 Pia Krajinović 2007 Plavalni klub Neptun Celje SLO 5:01.37
28 358 Ema Vrbinc 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 5:01.92
29 13 Alina Lozar 2007 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 5:03.18
30 136 Lara Klopčič 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 5:11.60
31 72 Sandra Vovk 2008 Plavalni klub Ljubljana SLO 5:13.88
32 227 Eva Božič 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 5:14.51
33 230 Naja Pori 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 5:14.95
34 67 Eva Jelenc Čančar 2008 Plavalni klub Ljubljana SLO 5:16.71
35 70 Ula Krištofelc 2008 Plavalni klub Ljubljana SLO 5:17.36
36 202 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 5:17.42
37 39 Lana Radočaj Novosel 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 5:17.58
38 178 Anja Bezlaj 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 5:18.52
39 75 Tara Ivanović 2008 Plavalni klub Ljubljana SLO 5:18.86
40 231 Katarina Gnamuš Šlebnik 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 5:19.49
41 207 Nika Alagić Plavalni klub Neptun Celje 5:20.27
2007 SLO
2022-08-02 10:47:04 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner