2022-08-15   15:56:07
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

Competition session

Document
Prijave
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
20 200m Mešano Ženske
Abs žensk 2:13.37 Anja Klinar 1988  (SLO) Dunaj/Vienna (AUT) 4/26/2009
Mladinke 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
Kadetinje 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 149 Sara Mihalič 2004 Plavalni klub Olimpija SLO 2:19.87
2 217 Nija Gerdej 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:21.67
3 25 Zala Pogačar 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:23.43
4 43 Tjaša Pintar 1997 Plavalni klub Radovljica SLO 2:23.60
5 77 Tarin Rožič 2004 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:24.26
6 52 Lena Fortuna 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:27.53
7 249 Mija Rihter Medoš 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 2:28.34
8 221 Neli Pšeničnik 2006 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:29.26
9 10 Zoja Šiler Klemenčič 2006 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:29.54
10 183 Laura Angleitner Sagadin 2005 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:29.89
11 38 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica SLO 2:30.03
12 4 Sara Ključanin 2004 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:30.65
13 121 Ema Čerin 2006 Plavalni klub Olimpija SLO 2:30.91
14 14 Blaža Pajntar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:32.72
15 111 Vita Trtnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 2:35.47
16 60 Kaja Predalič 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:35.86
17 356 Nika Mihelčič 2007 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 2:36.71
18 141 Klara Pureber 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 2:38.20
19 303 Lana Poje Mihelič 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 2:39.38
20 190 Maša Vasiljević 2007 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 2:40.57
21 206 Izabela Pakiž Rumpf 2006 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:41.59
22 232 Zala Porobija 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 2:44.93
23 136 Lara Klopčič 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 2:48.28
24 178 Anja Bezlaj 2008 Plavalni klub Branik Maribor SLO 2:49.26
25 200 Hanna Naya Hušić 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:49.33
26 304 Mia Križan 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 2:50.03
27 202 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:50.37
2022-08-02 10:47:10 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner