2022-09-25   19:47:57
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. del

Document
Startna lista
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Kraj: Letno kopališče Trbovlje Organizator: PK Rudar Trbovlje
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022
Disciplina 14, 200m Mešano Moški
Final 1 (9)
Ml. dečki 2:25.92 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/13/2019
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
13:50
1
2
18 3 Luka Zupan 2011 PK Triglav Kranj
248 4 Timej Družina 2010 PK Koper
352 5 Matija Šprah 2010 PA Kurent Ptuj
33 6 Tristan Bizjak Kralj 2010 PK Triglav Kranj
7
8
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 2 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
13:54
132 1 Dino Ðešević 2011 PK Ilirija Ljubljana
319 2 Jaka Čufer 2011 ŠD Aqua Ljubljana
134 3 Matic Marinšek 2010 PK Ilirija Ljubljana
50 4 Matic Jelenc 2011 PK Radovljica
175 5 Erik Memić 2011 PK Olimpija
176 6 Erazem Pleše Meserko 2011 PK Olimpija
89 7 Rok Predojevič Benda 2010 PK Ljubljana
143 8 Jernej Hus 2010 PK Ilirija Ljubljana
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 3 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
13:58
232 1 Jaša Skakić 2010 PK Neptun Celje
354 2 Timotej Plošinjak 2010 PA Kurent Ptuj
184 3 Teo Hrdlička Bergelj 2012 PK Olimpija
231 4 Naj Plevnik Ivanuša 2011 PK Neptun Celje
180 5 Žiga Benčina 2012 PK Olimpija
230 6 Ante Jakša Marić 2012 PK Neptun Celje
24 7 Benjamin Smrkolj 2012 PK Triglav Kranj
140 8 Tilen Marinšek 2012 PK Ilirija Ljubljana
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 4 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
14:02
186 1 Črt Stražišar 2011 PK Olimpija
233 2 Vid Završnik 2010 PK Neptun Celje
130 3 Oskar Lavrih 2011 PK Ilirija Ljubljana
174 4 Filip Ilić 2011 PK Olimpija
364 5 Tian Žvar 2011 PK Torpedo Ljubljana
325 6 David Trampuž 2011 ŠD Aqua Ljubljana
37 7 Yaroslav Surovikin 2012 PK Triglav Kranj
85 8 Severin Božikov 2010 PK Ljubljana
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 5 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
14:06
129 1 Jakob Kocjan 2011 PK Ilirija Ljubljana
348 2 Pascal Krevs 2011 PA Kurent Ptuj
183 3 Bor Mahnič Dobrovoljc 2011 PK Olimpija
119 4 Jaka Jerše 2011 PK Ilirija Ljubljana
137 5 Lovro Jarkovič 2011 PK Ilirija Ljubljana
178 6 Aleks Stevanić 2011 PK Olimpija
169 7 Jaša Žagar 2010 PK Olimpija
166 8 Borna Levičnik 2010 PK Olimpija
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 6 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
14:10
71 1 Ostoj Andželevski 2010 PK Ljubljana
242 2 Luka Remškar 2010 PK Koper
306 3 Lenart Razinger 2010 ŠD Riba Ljubljana 3:48.37
288 4 Tilen Kramer 2010 ŠD Riba Ljubljana 3:34.64
294 5 Jakob Krapež 2011 ŠD Riba Ljubljana 3:47.55
82 6 Robert Palyvoda 2010 PK Ljubljana
136 7 Jon Tepej Pečnik 2011 PK Ilirija Ljubljana
138 8 Luka Legiša 2011 PK Ilirija Ljubljana
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 7 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
14:14
19 1 Ožbej Bešter 2012 PK Triglav Kranj 3:28.66
29 2 Ambrož Bešter 2011 PK Triglav Kranj 3:21.32
27 3 Tadej Sečnik 2012 PK Triglav Kranj 3:18.86
167 4 Ian Žnidaršič 2010 PK Olimpija 3:17.07
278 5 Žiga Poljšak 2010 ŠD Riba Ljubljana 3:18.15
31 6 Domen Maček 2010 PK Triglav Kranj 3:20.16
177 7 Dominik Pogačar 2010 PK Olimpija 3:23.96
293 8 David Šafar 2011 ŠD Riba Ljubljana 3:33.91
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 8 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
14:19
Prijavni čas
Start:
161 1 Oskar Melon 2010 PK Olimpija 3:14.09
322 2 Bor Šefman 2010 ŠD Aqua Ljubljana 3:10.48
6 3 Nej Jagodic 2010 PK Triglav Kranj 3:08.18
316 4 Mark Trampuž 2010 ŠD Aqua Ljubljana 3:05.10
321 5 Aleksej Skvarča 2010 ŠD Aqua Ljubljana 3:05.28
182 6 Rok Kodermac 2010 PK Olimpija 3:09.39
133 7 Domen Hudovornik 2011 PK Ilirija Ljubljana 3:10.49
162 8 Martin Tomažič 2010 PK Olimpija 3:17.05
Disciplina 14, 200m Mešano Moški Final 9 (9)
ID
Prog
Ime
Rojen
Klub
Prijavni čas
Start:
14:23
159 1 Tristan Strojanšek 2010 PK Olimpija 3:02.63
281 2 Lev Korinšek 2010 ŠD Riba Ljubljana 2:59.91
62 3 Marko Bursać 2010 PK Ljubljana 2:46.87
158 4 George Erker De Lucat 2010 PK Olimpija 2:43.16
47 5 Vid Šumi Branilovič 2010 PK Radovljica 2:46.03
219 6 Miha Čujež 2010 PK Neptun Celje 2:48.44
315 7 Jak Novak 2010 ŠD Aqua Ljubljana 3:02.17
156 8 Tine Ošlaj 2010 PK Olimpija 3:04.50
2022-06-17 08:32:35 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner