2022-09-25   20:41:57
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022

Below are all entry- and startlists shown by session.

1. del

Document
Prijave
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Kraj: Letno kopališče Trbovlje Organizator: PK Rudar Trbovlje
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022
4 100m Hrbtno Moški
Dečki 1:01.40 Nace Vovk 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 12/16/2016
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 153 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:02.57
2 154 Enej Mešić 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:08.54
3 241 Nik Markač 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 1:09.92
4 75 Aleksander Lipolt 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:10.31
5 284 Maj Krdžalić 2009 Športno društvo Riba SLO 1:11.08
6 298 Mark Frolov 2008 Športno društvo Riba RUS 1:11.18
7 283 Jakob Kovačič Lovšin 2009 Športno društvo Riba SLO 1:11.58
8 73 Tanej Čadež 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:14.08
9 262 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 1:15.17
10 113 Nik Vučko 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:16.00
11 118 Ian Rodman Ponikvar 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:17.25
12 114 Nejc Gregorčič 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:18.82
13 10 Arne Mazi Jamnik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:19.02
14 363 Matevž Vocovnik 2008 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:19.71
15 21 Leon Zafošnik Potočnik 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:20.39
16 48 Andraž Terseglav 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 1:20.91
17 49 Vitan Dolar Čelesnik 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 1:20.94
18 125 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:21.71
19 123 Jan Miklič 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:22.56
20 226 Nejc Šetina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:23.50
21 276 Kristjan Smrkolj 2008 Športno društvo Riba SLO 1:23.91
22 53 Nejc Maher 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 1:24.12
23 46 Lovro Terseglav 2008 Plavalni klub Radovljica SLO 1:24.22
24 366 Gregor Osterman Lazar 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 1:24.27
25 120 Lan Govše 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:24.54
26 181 Vid Stražišar 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 1:24.61
27 179 Ognjen Umićević 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:26.46
28 124 Gašper Jerovšek 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:27.44
29 300 Gašper Rozman 2009 Športno društvo Riba SLO 1:28.04
30 9 Elijas Šukunda Hadaš 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:28.26
31 155 Luka Bartenjev 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:28.46
32 74 Žiga Volk 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:29.46
33 223 Ažbe Blatnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 1:30.49
34 95 Teodor Matijević 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 1:37.03
35 168 Artem Batyrshin 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 1:40.43
36 115 Ivo Rupnik 2008 Plavalni klub Ilirija SLO 1:43.19
37 122 Sergej Krnetić 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 1:44.37
38 7 Grega Šlibar 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 1:46.08
39 55 David Kramar 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 2:01.52
40 368 Matija Krašan 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO
41 52 Andraž Kraševec 2008 Plavalni klub Radovljica SLO
42 332 Matej Ramčilović 2009 Športno društvo Aqua SLO
43 358 Ivan Hrytsenko 2009 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
UKR
44 227 Martin Fošnarič Plavalni klub Neptun Celje
2009 SLO
45 247 Rene Povšič Plavalni klub Koper
2009 SLO
46 249 Mark Oberstar Plavalni klub Koper
2008 SLO
47 371 Taj Zupančič Plavalni klub Rudar Trbovlje Dodatno EXT
2007 SLO
2022-06-17 08:31:21 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner