2022-12-10   07:04:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1. del

Document
Prijave
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Kraj: Letno kopališče Trbovlje Organizator: PK Rudar Trbovlje
Bazen: 50m Datum tekmovanja jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022
9 200m Prosto Ženske
Deklice 2:03.90 Janja Šegel 2001  (SLO) Maribor (SLO) 12/13/2014
# ID Ime Rojen Klub Drža
va
Prijavni
čas
Status
1 116 Ava Luna Rihtman 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 2:22.21
2 1 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:24.34
3 45 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica SLO 2:25.49
4 361 Tara Ðorđević 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 2:25.60
5 215 Ema Menoni 2009 Plavalni klub Celulozar Krško SLO 2:27.79
6 70 Ajda Peceli Janežič 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:28.07
7 69 Marija Grm 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:28.25
8 60 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:28.86
9 64 Neja Breznik 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:29.68
10 209 Ariana Agrež 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 2:30.03
11 3 Maša Camlek 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:31.70
12 275 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba SLO 2:31.87
13 4 Ela Klara Pulko 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:33.14
14 11 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:33.14
15 2 Ana Margeta 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:36.51
16 121 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija SLO 2:39.97
17 221 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:40.42
18 117 Minea Ðešević 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 2:41.32
19 277 Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba SLO 2:44.04
20 228 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:45.62
21 157 Tia Sedej 2009 Plavalni klub Olimpija SLO 2:46.49
22 79 Augustina Selan 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:46.65
23 207 Teja Zore 2009 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 2:48.60
24 218 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:50.30
25 54 Mia Kocijančič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 2:50.76
26 135 Alisa Potemina 2010 Plavalni klub Ilirija RUS 2:51.57
27 351 Nuša Planinšec 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 2:51.89
28 225 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje SLO 2:52.22
29 76 Lana Čepon 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:53.41
30 8 Tijana Šutić 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 2:53.90
31 340 Luna Bobič 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO 2:55.70
32 77 Živa Ambrož 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 2:56.41
33 131 Špela Juvančič 2010 Plavalni klub Ilirija SLO 2:56.92
34 196 Varvara Kets 2010 Plavalni klub Olimpija SLO 2:58.38
35 326 Ella Gajić 2010 Športno društvo Aqua SLO 2:58.65
36 67 Merala Hadžiahmetović 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 3:00.77
37 304 Alina Polona Hernandez 2010 Športno društvo Riba SLO 3:03.80
38 68 Tijana Janković 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO 3:04.00
39 369 Maša Vocovnik 2010 Plavalni klub Torpedo Ljubljana SLO 3:05.18
40 13 Justina Pika Lapuh 2010 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 3:06.90
41 57 Tjaša Pogačnik 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 3:11.48
42 279 Maja Poniž 2010 Športno društvo Riba SLO 3:19.83
43 208 Mojca Oberžan 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje SLO 3:20.96
44 320 Viva Žnidarič 2010 Športno društvo Aqua SLO 3:21.35
45 267 Polona Tanko 2010 Plavalni klub Ribnica SLO 3:21.82
46 86 Lira Jančič 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 3:23.76
47 58 Lucija Jelušič 2010 Plavalni klub Radovljica SLO 3:51.20
48 92 Špela Novak 2010 Plavalni klub Ljubljana SLO 4:14.19
49 251 Rubi Štimec 2010 Plavalni klub Koper SLO
50 256 Šeli Brešan Semič 2009 Plavalni klub Nova Gorica SLO
51 93 Ula Mihelič 2009 Plavalni klub Ljubljana SLO
52 36 Lana Žgalin 2009 Plavalni klub Triglav Kranj SLO
53 355 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO
54 30 Anika Setnikar Plavalni klub Triglav Kranj
2010 SLO
55 243 Klara Perič Plavalni klub Koper
2009 SLO
56 244 Ula Konec Plavalni klub Koper
2009 SLO
57 238 Kaja Mužar Plavalni klub Neptun Celje
2010 SLO
58 191 Tara Sabljaković Plavalni klub Olimpija
2010 SLO
59 347 Hana Muršak Plavalni klub Zdravilišče Radenci
2009 SLO
60 374 Emma Krevs Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
Dodatno EXT
2008 SLO
2022-06-17 08:31:24 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner