2022-12-09   18:10:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sundsvall TYR Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 lördag kl. 10:00 (insim kl 08:30 - 09:45)

Document
Startlista
Sundsvall TYR Cup
Plats: Himlabadet Arrangör: Sundsvalls Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 okt 2022 till den 2 okt 2022
12 50m Frisim Damer 13 år och äldre
17-99 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 189 Maria Carlsson 1983 Solens Idrottsförening SWE 44.71 S14
2 190 Klara Hafvenström 1995 Solens Idrottsförening SWE 1:11.54 S14
15-16 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 92 Emma Alsén 2007 Täby Sim SWE 27.84
2 98 Hanna Gong 2007 Täby Sim SWE 28.01
3 90 Ida Ösund-Ireland 2007 Täby Sim SWE 28.72
4 91 Olivia Allert 2007 Täby Sim SWE 29.09
5 178 Linnea Betzel 2007 Simklubben Ägir SWE 29.45
6 209 Nike Norlander 2007 Sundsvalls Simsällskap SWE 29.80 EFT
7 211 Kajsa Burman 2007 Sundsvalls Simsällskap SWE 30.09 EFT
8 110 Bea Hellborg 2006 Täby Sim SWE 30.97
9 210 Alva Norgren 2006 Sundsvalls Simsällskap SWE 31.71 EFT
10 225 Tilde Sjöberg 2006 Sundsvalls Simsällskap SWE 31.99 EFT
11 7 Minna Hedlund 2007 Hudiksvalls Simsällskap SWE 32.17
12 163 Theresia Haraldsson 2006 Simklubben Ägir SWE 32.17
13 34 Karina Kurbanova 2007 Saltsjöbadens Idrottsförening SWE 33.30
14 164 Jasmine Rydefjord 2007 Simklubben Ägir SWE 33.34
15 208 Noelia Frank 2007 Sundsvalls Simsällskap SWE 34.15 EFT
16 218 Vendela Holmvall 2007 Sundsvalls Simsällskap SWE 36.87 EFT
17 4 Eva Brigic 2007 Hudiksvalls Simsällskap SWE 38.53
13-14 år
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 108 Emmy Hällkvist 2008 Täby Sim SWE 25.84
2 171 Emilia Eliasson 2008 Simklubben Ägir SWE 28.94
3 212 Astrid Newsham 2008 Sundsvalls Simsällskap SWE 29.49 EFT
4 93 Nora Mikalsen 2008 Täby Sim SWE 29.60
5 176 Linnea Wallskog 2008 Simklubben Ägir SWE 29.62
6 115 Elin Javehed 2009 Täby Sim SWE 30.09
7 111 Hedda Härning-Nilsson 2008 Täby Sim SWE 30.09
8 106 Caitlin Lenstad 2008 Täby Sim SWE 30.30
9 123 Tianjiao Luo 2008 Täby Sim SWE 31.22
10 214 Maja Henningsson 2008 Sundsvalls Simsällskap SWE 31.28 EFT
11 204 Tyra Henningsson 2009 Sundsvalls Simsällskap SWE 31.37 EFT
12 127 Elisa Andersson Darin 2008 Täby Sim SWE 31.46
13 172 Emelie Betzel 2008 Simklubben Ägir SWE 31.66
14 112 Sara Hellström 2008 Täby Sim SWE 32.23
15 17 Moa Sjödin 2009 Härnösands Simsällskap SWE 32.24
16 203 Tova Nilsson Bergström 2009 Sundsvalls Simsällskap SWE 32.49 EFT
17 125 Alva Björk 2008 Täby Sim SWE 33.03
18 133 Ester von Goës 2008 Täby Sim SWE 34.16
19 217 Isabelle Mineur 2009 Sundsvalls Simsällskap SWE 34.42 EFT
20 16 Lexie Holmberg 2008 Härnösands Simsällskap SWE 35.36
21 Saltsjöbadens Idrottsförening 35.59
30 Isabelle Moshref 2008 SWE
22 Täby Sim 35.63
119 Idun Berglund 2009 SWE
23 Sundsvalls Simsällskap 35.67 EFT
205 Ebba Eklund 2009 SWE
24 Sundsvalls Simsällskap 35.87 EFT
216 Astrid Karlsson Ädel 2009 SWE
25 Sollefteå Allmänna Simsällskap 36.26
45 Tricia Kärrlander 2009 SWE
26 Sundsvalls Simsällskap 37.60 EFT
222 Alva Björke 2009 SWE
27 Sollefteå Allmänna Simsällskap 38.13
40 Juno Domeij 2008 SWE
28 Simklubben Ägir 39.05
161 Alma Synderå 2009 SWE
29 Simklubben Ägir 44.42
165 Freja Li Stenberg 2009 SWE
30 Sundsvalls Simsällskap 47.00 EFT
196 Rut Dahlkvist Hartwig 2009 SWE
2022-10-01 08:27:08 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner