2022-12-03   07:47:22
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for CSIT SWIMMING CHAMPIONSHIPS

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
1 200m Individual Medley Women
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 217 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:46.79
2 3 Ditte Claeys 2010 Fros Belgium BEL 2:50.63
3 179 Ulpu Nissi 2009 Oulun Lohet FIN 2:56.56
4 222 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:59.12
5 181 Minja Haapala 2009 Oulun Lohet FIN 2:59.46
6 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:00.94
219 Tuuli Leinonen 2009 FIN
7 Oulun Lohet 3:01.04
178 Enna Alasuutari 2009 FIN S
8 Oulun Lohet 3:01.40
195 Veera Antinmaa 2011 FIN
9 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:08.70
225 Emma Rautio 2010 FIN
10 Oulun Lohet 3:13.83
196 Linnea Krüger 2012 FIN
11 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:14.83
226 Hilma Tiri 2011 FIN
12 Oulun Lohet 3:15.63
188 Silja Saario 2010 FIN
13 Oulun Lohet 3:17.89
177 Saimi Siika-aho 2009 FIN
14 Oulun Lohet 3:28.09
186 Isla Kettula 2010 FIN
15 Oulun Lohet 3:28.47
197 Stella Manninen 2011 FIN
16 Oulun Lohet 3:33.96
189 Rinja Nikunlassi 2009 FIN
17 Oulun Lohet 3:35.32
199 Minea  Kempas 2010 FIN
18 Oulun Lohet 3:53.64
202 Olga Mattila 2011 FIN
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 121 Laura Paier 2008 ASKOE Austria AUT 2:28.94
2 122 Hannah Ehrich 2007 ASKOE Austria AUT 2:30.90
3 55 Isabella Maria Selce 2008 AICS ITALY ITA 2:32.91
4 98 Maud van Zwienen 2007 NCS Netherlands NED 2:35.31
5 Oulun Lohet 2:39.66
172 Silja Sipovaara 2007 FIN S
6 AICS ITALY 2:40.00
57 Caterina Sirri 2007 ITA
7 Oulun Lohet 2:40.75
165 Maija Leinonen 2007 FIN S
8 AICS ITALY 2:43.00
56 Alice Rondoni 2008 ITA
9 Fros Belgium 2:48.28
20 Ofelia Schillewaert 2008 BEL
10 Fros Belgium 2:52.41
13 Eline Dardenne 2007 BEL
11 NCS Netherlands 2:55.70
93 Anna van Arkel 2007 NED
12 Fros Belgium 3:02.64
2 Nette Claeys 2008 BEL
13 Fros Belgium 3:04.49
19 Kaat De Vos 2008 BEL
14 Fros Belgium 3:09.73
8 Evelyne Eggert 2007 BEL
15 Fros Belgium 3:15.34
10 Noor Loncke 2008 BEL
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 120 Laura Kurzewski 2005 ASKOE Austria AUT 2:24.75
2 119 Linda Paier 2005 ASKOE Austria AUT 2:26.69
3 164 Martta Ryynänen 2005 Oulun Lohet FIN 2:34.76 S
4 157 Jutta Mört 2005 Kemin Työväen Uimarit FIN 2:35.21 S
5 94 Jennifer Veldhuisen 2005 NCS Netherlands NED 2:36.20
6 7 Annelot Vervisch 2005 Fros Belgium BEL 2:38.40
7 Fros Belgium 2:39.54
1 Dawn Versluys 2005 BEL
8 AICS ITALY 2:40.00
54 Sofia Ravaioli 2006 ITA
9 NCS Netherlands 2:45.50
99 Pien de Haan 2005 NED
10 NCS Netherlands 2:52.10
97 Miruna Delfgou 2005 NED
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 159 Roosa Kärkkäinen 2003 Oulun Lohet FIN 2:21.73 S
2 95 Lara van Cuijk 2002 NCS Netherlands NED 2:39.30
3 96 Naomi Veldhuisen 2001 NCS Netherlands NED 2:41.20
4 117 Franziska Schmoll 2004 ASKOE Austria AUT 2:47.06
5 118 Alexandra Hackl 2004 ASKOE Austria AUT 2:48.04
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 23 Quittry Van den Bergh 1993 Fros Belgium BEL 2:50.03
2 41 Hagit Cohen 1966 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 3:07.00
3 208 Mervi Hillukkala 1978 Kempeleen Pyrintö FIN 3:11.60 S
4 44 KARIN ANGELA COHEN 1960 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 3:58.00
5 42 INNA SHNMIDOV 1966 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 4:10.00
2022-08-19 11.09.37 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
2 200m Individual Medley Men
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Carlo Ciurlia 2009 AICS ITALY ITA 2:32.41
2 62 Daniele Rausa 2011 AICS ITALY ITA 3:01.35
3 220 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:22.56
4 223 Alvar Mikkola 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:27.88
5 232 Patric Laukkanen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 3:40.79
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 128 Lorenz Wotawa 2008 ASKOE Austria AUT 2:16.80
2 180 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 2:17.56
3 127 Daniel Scharrer 2007 ASKOE Austria AUT 2:24.32
4 60 Diego Gatta 2008 AICS ITALY ITA 2:29.00
5 169 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet FIN 2:29.53 S
6 100 Luuk Hommen 2007 NCS Netherlands NED 2:32.70
7 166 Ahti Kotila 2008 Oulun Lohet FIN 2:37.12
8 6 Ruhne Winderickx 2007 Fros Belgium BEL 2:42.01
9 59 Alessio Vecchio 2008 AICS ITALY ITA 2:44.35
10 16 Tiebert Dumont 2008 Fros Belgium BEL 2:50.19
11 102 Michael Kroese 2007 NCS Netherlands NED 2:55.00
12 171 Kim Salonen 2008 Oulun Lohet FIN 2:55.50
13 170 Jonne Rantakeisu 2008 Oulun Lohet FIN 2:58.67
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 125 Alex Georgescu 2005 ASKOE Austria AUT 2:10.21
2 126 Din Schlauer 2005 ASKOE Austria AUT 2:14.36
3 58 Riccardo Ravaioli 2006 AICS ITALY ITA 2:22.00
4 214 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:39.64 S
5 87 Fabrizio Paravisi 2006 ACSI ITALY ITA 2:40.00
6 15 Noah Vanbeveren 2006 Fros Belgium BEL 2:41.46
7 21 Artho Heuvelmans 2006 Fros Belgium BEL 2:42.53
8 104 Jeroen Langenveld 2005 NCS Netherlands NED 2:44.90
9 86 Morgan Valoti 2006 ACSI ITALY ITA 2:45.00
10 101 Micha Lindenaar 2006 NCS Netherlands NED 2:45.20
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 156 Toni Lipponen 2003 Kemin Työväen Uimarit FIN 2:14.32
2 123 Julian Mittermayr 2004 ASKOE Austria AUT 2:15.34
3 103 Bart de Waard 2004 NCS Netherlands NED 2:17.70
4 124 Daniel Paier 2002 ASKOE Austria AUT 2:18.43
5 105 Lars van Wingerden 2004 NCS Netherlands NED 2:21.00
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 24 Ali Hamzehei Hossein Abadi 1997 FAWSI Iran IRI 2:30.00
2 210 Jussi Kanste 1966 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:54.68 S
3 27 Davoud Sharifi Dorcheh 1983 FAWSI Iran IRI 3:10.00
4 30 Emad Samiei Nezhad 1989 FAWSI Iran IRI 3:20.00
5 26 Seyed Mohammad javad
Mousavizade
1991 FAWSI Iran IRI 3:20.00
6 25 Ali Hadadi FAWSI Iran 3:30.00
1982 IRI
7 52 ANDREW ZHIGALIN HAPOEL - CLALIT ISRAEL 3:50.00
1967 ISR
2022-08-19 11.10.12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
3 50m Breaststroke Women
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Ditte Claeys 2010 Fros Belgium BEL 41.90
2 65 Sara Resta 2010 AICS ITALY ITA 42.41
3 66 Anna Maggio 2010 AICS ITALY ITA 42.69
4 196 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet FIN 49.29
5 231 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 50.84 S
6 Haukiputaan Heitto uintijaosto 51.06
235 Aamu Litendahl 2010 FIN
7 Oulun Lohet 51.23
200 Peppi Räsänen 2012 FIN
8 Haukiputaan Heitto uintijaosto 53.37
236 Minttu Saukko 2012 FIN
9 Oulun Lohet 59.16
201 Elli Takkinen 2010 FIN S
10 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:00.65
238 Oona Rautio 2012 FIN
11 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:03.16
237 Anna Rautio 2014 FIN
12 Oulun Lohet
191 Fiona Kirveskoski 2012 FIN
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 168 Iinu Tiainen 2007 Oulun Lohet FIN 34.09
2 121 Laura Paier 2008 ASKOE Austria AUT 34.55
3 162 Ellen Krüger 2007 Oulun Lohet FIN 35.14
4 131 Lorena Schweda 2007 ASKOE Austria AUT 36.05
5 165 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet FIN 37.42
6 108 Nomi Olivier 2007 NCS Netherlands NED 37.70
7 57 Caterina Sirri 2007 AICS ITALY ITA 37.70
8 212 Luna Sivonen 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 38.72
9 12 Emma D'Hoore 2007 Fros Belgium BEL 39.29
10 192 Riia Aho 2007 Oulun Lohet FIN 39.55
11 AICS ITALY 40.00
64 Margherita Bronzetti 2007 ITA
12 Fros Belgium 40.93
14 Nanou Van Alsenoy 2008 BEL
13 Fros Belgium 41.07
18 Ashley Cocquyt 2007 BEL
14 NCS Netherlands 42.80
109 Evy Knops 2007 NED
15 Fros Belgium 42.93
2 Nette Claeys 2008 BEL
16 Oulun Lohet 43.65
194 Mea Prykäri 2007 FIN
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 119 Linda Paier 2005 ASKOE Austria AUT 33.54
2 130 Anabel Ripfel 2005 ASKOE Austria AUT 34.76
3 54 Sofia Ravaioli 2006 AICS ITALY ITA 37.80
4 7 Annelot Vervisch 2005 Fros Belgium BEL 38.93
5 99 Pien de Haan 2005 NCS Netherlands NED 39.00
6 106 Manon Bouwer 2006 NCS Netherlands NED 40.40
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 117 Franziska Schmoll 2004 ASKOE Austria AUT 37.35
2 110 Denise Veldhuisen 2000 NCS Netherlands NED 39.50
3 107 Loes Kolenberg 2001 NCS Netherlands NED 39.94
4 129 Maria Vasic 2004 ASKOE Austria AUT 42.35
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 37 OLGA DUBINSKY 1967 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 45.00
2 208 Mervi Hillukkala 1978 Kempeleen Pyrintö FIN 45.66 S
3 43 Shlomit Bilha Sorek 1980 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 51.00
4 44 KARIN ANGELA COHEN 1960 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 55.00
5 40 AVIVA KIS 1968 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 56.00
6 39 EKATERINA SARA HILEL 1973 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:00.00
7 63 Elisa Neri 1990 AICS ITALY ITA
2022-08-19 11.10.12 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
4 50m Breaststroke Men
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 62 Daniele Rausa 2011 AICS ITALY ITA 44.57
2 198 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Lohet FIN 45.40
3 17 Remi D'Heere 2009 Fros Belgium BEL 46.80
4 68 Diego Marti 2012 AICS ITALY ITA 47.17
5 204 Lenni Pessa 2011 Oulun Lohet FIN 49.92
6 Oulun Lohet 52.05
203 Akseli Eteläperä 2011 FIN
7 Oulun Lohet 53.47
205 Leo Linjala 2011 FIN
8 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:05.93
234 Johannes Leinonen 2014 FIN
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 134 Moritz Werkgartner 2007 ASKOE Austria AUT 32.43
2 180 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 33.09
3 67 Simone Maggio 2008 AICS ITALY ITA 36.89
4 135 Moritz Markitz 2007 ASKOE Austria AUT 37.05
5 193 Petrus Bergman 2007 Oulun Lohet FIN 37.54 S
6 102 Michael Kroese 2007 NCS Netherlands NED 39.74
7 111 Milan Dekkers 2007 NCS Netherlands NED 42.83
8 116 Tuur Strijkers 2008 NCS Netherlands NED 44.00
9 227 Santeri Kotijärvi 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 44.41
10 221 Lukas Ruonakoski 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 45.74
11 233 Eemeli Tammela 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 82 ARMANDO FERRINI 2005 ACSI ITALY ITA 31.88
2 133 Max Schoppe 2005 ASKOE Austria AUT 31.95
3 132 Philipp Fellinger 2005 ASKOE Austria AUT 32.21
4 158 Jesse Koskinen 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN 34.43
5 80 DIEGO RUSSO 2006 ACSI ITALY ITA 34.50
6 5 Rune Van Lersberghe 2006 Fros Belgium BEL 35.64
7 87 Fabrizio Paravisi 2006 ACSI ITALY ITA 36.00
8 112 Mike Tjepkema 2006 NCS Netherlands NED 37.64
9 84 Elia Lombardo 2005 ACSI ITALY ITA 38.00
10 115 Koen Woudenberg 2005 NCS Netherlands NED 38.10
11 214 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 39.19
12 104 Jeroen Langenveld 2005 NCS Netherlands NED 39.50
13 92 Andrea Dell'Atti 2005 ACSI ITALY ITA 42.00
14 4 Lowiek Vervisch 2006 Fros Belgium BEL 43.12
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 124 Daniel Paier 2002 ASKOE Austria AUT 30.54
2 105 Lars van Wingerden 2004 NCS Netherlands NED 31.60
3 123 Julian Mittermayr 2004 ASKOE Austria AUT 32.45
4 85 Mattia Pati 2004 ACSI ITALY ITA 35.00
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 113 Jan Vriens 1988 NCS Netherlands NED 33.30
2 114 Roel Rademaker 1994 NCS Netherlands NED 33.50
3 34 Mojtaba Maktoubian 1984 FAWSI Iran IRI 36.00
4 30 Emad Samiei Nezhad 1989 FAWSI Iran IRI 36.00
5 31 Ebrahim Datlibegi
Ghamishlouei
1989 FAWSI Iran IRI 36.00
6 33 Amir Taghounaki FAWSI Iran 36.00
1980 IRI
7 32 Mehdi Riazi FAWSI Iran 37.00
1982 IRI
8 47 PHILIP PERLOV HAPOEL - CLALIT ISRAEL 38.00
1986 ISR
9 51 EYAL SHEINER HAPOEL - CLALIT ISRAEL 39.00
1967 ISR
10 49 NADAV MIZRAHI HAPOEL - CLALIT ISRAEL 39.00
1983 ISR
11 46 CHAIM LEVINAR HAPOEL - CLALIT ISRAEL 41.00
1957 ISR
12 45 IGOR DANEVICH TOKAREV HAPOEL - CLALIT ISRAEL 44.05
1973 ISR
2022-08-19 11.10.13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
5 100m Freestyle Women
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 3 Ditte Claeys 2010 Fros Belgium BEL 1:06.38
2 222 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:09.28
3 217 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:09.41
4 11 Femke De Cuyper 2010 Fros Belgium BEL 1:10.48
5 71 Vittoria Maria Greco 2010 AICS ITALY ITA 1:12.37
6 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:12.83
219 Tuuli Leinonen 2009 FIN
7 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:13.46
225 Emma Rautio 2010 FIN
8 Oulun Lohet 1:16.12
177 Saimi Siika-aho 2009 FIN S
9 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:16.48
226 Hilma Tiri 2011 FIN
10 Oulun Lohet 1:16.69
178 Enna Alasuutari 2009 FIN
11 Oulun Lohet 1:19.43
183 Kirsti Ryynänen 2010 FIN
12 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:20.46
230 Mimosa Ryhänen 2009 FIN S
13 Oulun Lohet 1:20.81
186 Isla Kettula 2010 FIN S
14 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:28.86
235 Aamu Litendahl 2010 FIN S
15 Oulun Lohet 1:29.06
201 Elli Takkinen 2010 FIN
16 Oulun Lohet 1:29.30
185 Peppiina Myllykangas 2009 FIN S
17 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:30.33
236 Minttu Saukko 2012 FIN
18 Oulun Lohet 1:30.53
202 Olga Mattila 2011 FIN
19 Oulun Lohet 1:31.39
190 Hilla Vilppola 2010 FIN
20 Oulun Lohet 1:32.00
200 Peppi Räsänen 2012 FIN
21 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:37.38
240 Aada Haapakoski 2011 FIN S
22 AICS ITALY 1:38.82
65 Sara Resta 2010 ITA
23 237 Anna Rautio Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:38.85
2014 FIN
24 231 Salla Pietilä Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:38.90
2009 FIN S
25 191 Fiona Kirveskoski Oulun Lohet 1:43.93
2012 FIN
26 238 Oona Rautio Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:43.98
2012 FIN
27 224 Hilla Saukko Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:48.04
2009 FIN S
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 ASKOE Austria 1:00.50
137 Theresa Maieritsch 2008 AUT
2 AICS ITALY 1:01.00
57 Caterina Sirri 2007 ITA
3 NCS Netherlands 1:01.60
108 Nomi Olivier 2007 NED
4 ASKOE Austria 1:01.78
138 Anne Georgescu 2008 AUT
5 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:01.93
213 Iina Pasuri 2007 FIN S
6 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:02.98
218 Auroora Kurttila 2008 FIN S
7 AICS ITALY 1:03.00
70 Giusy Belperio 2008 ITA
8 NCS Netherlands 1:03.50
98 Maud van Zwienen 2007 NED
9 Oulun Lohet 1:06.63
172 Silja Sipovaara 2007 FIN
10 Oulun Lohet 1:06.66
174 Enni Alatalo 2007 FIN
11 Oulun Lohet 1:06.75
176 Nelli Vilppola 2007 FIN
12 Fros Belgium 1:06.79
13 Eline Dardenne 2007 BEL
13 NCS Netherlands 1:08.20
109 Evy Knops 2007 NED
14 212 Luna Sivonen Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:08.76
2007 FIN S
15 9 Camille Tommelein Fros Belgium 1:09.37
2007 BEL
16 175 Helmi Pekkala Oulun Lohet 1:09.53
2008 FIN
17 69 Marta Rausa AICS ITALY 1:09.75
2007 ITA
18 20 Ofelia Schillewaert Fros Belgium 1:09.83
2008 BEL
19 12 Emma D'Hoore Fros Belgium 1:10.00
2007 BEL
20 2 Nette Claeys Fros Belgium 1:10.46
2008 BEL
21 14 Nanou Van Alsenoy Fros Belgium 1:10.83
2008 BEL
22 19 Kaat De Vos Fros Belgium 1:11.18
2008 BEL
23 93 Anna van Arkel NCS Netherlands 1:11.70
2007 NED
24 10 Noor Loncke Fros Belgium 1:12.67
2008 BEL
25 18 Ashley Cocquyt Fros Belgium 1:16.67
2007 BEL
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 ASKOE Austria 58.93
130 Anabel Ripfel 2005 AUT
2 Fros Belgium 1:01.59
1 Dawn Versluys 2005 BEL
3 ASKOE Austria 1:02.86
136 Pina Mayer 2006 AUT
4 NCS Netherlands 1:03.10
94 Jennifer Veldhuisen 2005 NED
5 AICS ITALY 1:04.00
54 Sofia Ravaioli 2006 ITA
6 106 Manon Bouwer NCS Netherlands 1:06.00
2006 NED
7 97 Miruna Delfgou NCS Netherlands 1:06.90
2005 NED
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Oulun Lohet 1:03.51
161 Nanna Savolainen 2004 FIN
2 NCS Netherlands 1:03.60
107 Loes Kolenberg 2001 NED
3 ACSI ITALY 1:04.00
89 Erika Narcisi 2003 ITA
4 NCS Netherlands 1:04.40
96 Naomi Veldhuisen 2001 NED
5 ASKOE Austria 1:05.14
129 Maria Vasic 2004 AUT
6 NCS Netherlands 1:05.50
95 Lara van Cuijk 2002 NED
7 NCS Netherlands 1:05.60
110 Denise Veldhuisen 2000 NED
8 ASKOE Austria 1:07.35
118 Alexandra Hackl 2004 AUT
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 208 Mervi Hillukkala 1978 Kempeleen Pyrintö FIN 1:15.23 S
2 38 GALIT ZIPORA GOLDZAK
KUNIK
1975 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:16.00
3 36 EFRAT  PNINA ALONI 1964 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:23.00
4 40 AVIVA KIS 1968 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:40.00
5 42 INNA SHNMIDOV 1966 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:45.00
2022-08-19 11.10.13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
6 100m Freestyle Men
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Carlo Ciurlia 2009 AICS ITALY ITA 1:01.41
2 75 Mattia Pellegrino 2009 AICS ITALY ITA 1:07.63
3 74 Paolo Ciurlia 2011 AICS ITALY ITA 1:15.59
4 187 Otto Havana 2010 Oulun Lohet FIN 1:16.93
5 17 Remi D'Heere 2009 Fros Belgium BEL 1:18.03
6 AICS ITALY 1:18.41
76 Giole Pio Pellegrino 2011 ITA
7 Oulun Lohet 1:18.93
184 Cheng Sun 2009 FIN
8 Oulun Lohet 1:19.20
182 Eetu Haverinen 2009 FIN
9 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:21.50
223 Alvar Mikkola 2009 FIN S
10 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:22.06
220 Matti Leinonen 2011 FIN
11 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:28.59
232 Patric Laukkanen 2011 FIN
12 AICS ITALY 1:28.80
68 Diego Marti 2012 ITA
13 Oulun Lohet 1:30.40
204 Lenni Pessa 2011 FIN S
14 Oulun Lohet 1:36.10
205 Leo Linjala 2011 FIN S
15 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:45.00
234 Johannes Leinonen 2014 FIN
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 128 Lorenz Wotawa 2008 ASKOE Austria AUT 55.32
2 127 Daniel Scharrer 2007 ASKOE Austria AUT 56.48
3 180 Jeriko Helanen 2008 Oulun Lohet FIN 57.27
4 73 Roberto Avanzi 2008 AICS ITALY ITA 58.08
5 100 Luuk Hommen 2007 NCS Netherlands NED 59.30
6 67 Simone Maggio 2008 AICS ITALY ITA 59.92
7 6 Ruhne Winderickx 2007 Fros Belgium BEL 1:04.63
8 Fros Belgium 1:05.25
16 Tiebert Dumont 2008 BEL
9 AICS ITALY 1:05.67
59 Alessio Vecchio 2008 ITA
10 Oulun Lohet 1:08.46
173 Tuomas Pääaho 2008 FIN
11 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:10.26
221 Lukas Ruonakoski 2008 FIN
12 NCS Netherlands 1:10.95
116 Tuur Strijkers 2008 NED
13 NCS Netherlands 1:11.20
111 Milan Dekkers 2007 NED
14 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:17.05
227 Santeri Kotijärvi 2008 FIN
15 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:24.23
229 German Voronin 2008 FIN
16 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:30.25
233 Eemeli Tammela 2008 FIN S
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 126 Din Schlauer 2005 ASKOE Austria AUT 51.63
2 133 Max Schoppe 2005 ASKOE Austria AUT 52.79
3 58 Riccardo Ravaioli 2006 AICS ITALY ITA 55.00
4 82 ARMANDO FERRINI 2005 ACSI ITALY ITA 57.30
5 112 Mike Tjepkema 2006 NCS Netherlands NED 58.69
6 101 Micha Lindenaar 2006 NCS Netherlands NED 59.90
7 84 Elia Lombardo 2005 ACSI ITALY ITA 1:00.00
8 80 DIEGO RUSSO 2006 ACSI ITALY ITA 1:01.20
9 NCS Netherlands 1:02.20
115 Koen Woudenberg 2005 NED
10 Fros Belgium 1:02.47
15 Noah Vanbeveren 2006 BEL
11 Fros Belgium 1:02.99
4 Lowiek Vervisch 2006 BEL
12 Fros Belgium 1:04.03
5 Rune Van Lersberghe 2006 BEL
13 Fros Belgium 1:04.36
22 Maarten De Vos 2006 BEL
14 Fros Belgium 1:04.87
21 Artho Heuvelmans 2006 BEL
15 ACSI ITALY 1:08.00
86 Morgan Valoti 2006 ITA
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 156 Toni Lipponen 2003 Kemin Työväen Uimarit FIN 53.20 S
2 103 Bart de Waard 2004 NCS Netherlands NED 54.20
3 90 Cristian Zanetta 2000 ACSI ITALY ITA 55.00
4 140 Franz Pühringer 2004 ASKOE Austria AUT 55.86
5 139 Linus Längle 2004 ASKOE Austria AUT 56.06
6 81 CRISTIAN FACENNA 2002 ACSI ITALY ITA 56.35
7 83 NICHOLAS FASANO 2002 ACSI ITALY ITA 57.10
8 211 Roope Mutanen 2003 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:00.84
9 91 Stefano Molfetta 2004 ACSI ITALY ITA 1:15.00
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 114 Roel Rademaker 1994 NCS Netherlands NED 55.70
2 113 Jan Vriens 1988 NCS Netherlands NED 58.30
3 24 Ali Hamzehei Hossein Abadi 1997 FAWSI Iran IRI 59.00
4 50 Kfir Hanash 1976 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:05.00
5 209 Arto Katajamäki 1972 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:06.40 S
6 28 Seyed Majid Mirhashemi
Dehnavi
1981 FAWSI Iran IRI 1:07.00
7 26 Seyed Mohammad javad
Mousavizade
1991 FAWSI Iran IRI 1:08.00
8 48 ILIA SHNAIDER 1960 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:08.00
9 31 Ebrahim Datlibegi
Ghamishlouei
1989 FAWSI Iran IRI 1:09.00
10 25 Ali Hadadi 1982 FAWSI Iran IRI 1:09.00
11 27 Davoud Sharifi Dorcheh 1983 FAWSI Iran IRI 1:10.00
12 29 Ali Akbar Ameli
Varnousfaderani
1974 FAWSI Iran IRI 1:11.00
13 35 Behnam Khosravi Samani 1980 FAWSI Iran IRI 1:12.00
14 34 Mojtaba Maktoubian 1984 FAWSI Iran IRI 1:14.00
15 33 Amir Taghounaki 1980 FAWSI Iran IRI 1:22.00
16 46 CHAIM LEVINAR 1957 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:25.00
17 53 Avraham Panski 1961 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 1:26.22
18 72 Marco Lijoi 1987 AICS ITALY ITA 1:30.00
2022-08-19 11.10.13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
7 4x100m Medley Women
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 245 Haukiputaan Heitto Girls 3 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 243 Haukiputaan Heitto Girls 1 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 4:57.05 S
2 150 WVNL Women 3 2007 NCS Netherlands NED 5:05.10
3 143 Girls G15 team A 2007 Fros Belgium 5:11.78
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 149 WVNL Women 2 2005 NCS Netherlands NED 4:49.30
18 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 148 WVNL Women 1 2000 NCS Netherlands NED 4:56.90
2 144 Girls W18 team A 2004 Fros Belgium 5:00.52
3 246 HAPOEL  W192 2000 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 5:25.00
4 247 HAPOEL  W230 2000 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 5:29.00
2022-08-19 11.10.14 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
8 4x100m Medley Men
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 153 WVNL Men 3 2007 NCS Netherlands NED 5:06.50
2 242 Haukiputaan Heitto boys 1 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 6:04.21 S
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 152 WVNL Men 2 2005 NCS Netherlands NED 4:38.10
2 146 Boys B17 team A 2005 Fros Belgium 4:49.41
18 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 151 WVNL Men 1 1994 NCS Netherlands NED 4:08.90
2 241 Haukiputaan Heitto Men + 18 1966 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 5:00.19 S
3 249 HAPOEL  M227 2000 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 5:15.02
4 248 HAPOEL  M192 2000 HAPOEL - CLALIT ISRAEL ISR 5:22.01
5 154 AICS Men 2004 AICS ITALY ITA
2022-08-19 11.10.14 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
9 200m Butterfly Men
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 128 Lorenz Wotawa 2008 ASKOE Austria AUT 2:21.87
2 60 Diego Gatta 2008 AICS ITALY ITA 2:27.00
3 173 Tuomas Pääaho 2008 Oulun Lohet FIN 2:44.26
4 127 Daniel Scharrer 2007 ASKOE Austria AUT 2:48.99
5 100 Luuk Hommen 2007 NCS Netherlands NED 2:55.00
6 16 Tiebert Dumont 2008 Fros Belgium BEL 3:15.36
7 169 Simon Hiltunen 2008 Oulun Lohet FIN
16-17 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 126 Din Schlauer 2005 ASKOE Austria AUT 2:15.79
2 58 Riccardo Ravaioli 2006 AICS ITALY ITA 2:16.00
3 125 Alex Georgescu 2005 ASKOE Austria AUT 2:33.33
4 112 Mike Tjepkema 2006 NCS Netherlands NED 2:55.00
5 214 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 2:56.86 S
6 21 Artho Heuvelmans 2006 Fros Belgium BEL 2:57.23
7 104 Jeroen Langenveld 2005 NCS Netherlands NED 2:57.70
8 15 Noah Vanbeveren 2006 Fros Belgium BEL 3:07.52
18-24 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 160 Mikael Ryynänen 2003 Oulun Lohet FIN 2:16.35
2 140 Franz Pühringer 2004 ASKOE Austria AUT 2:21.45
3 124 Daniel Paier 2002 ASKOE Austria AUT 2:24.20
25 ja vanhemmat
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 113 Jan Vriens 1988 NCS Netherlands NED 2:34.70
2 24 Ali Hamzehei Hossein Abadi 1997 FAWSI Iran IRI 2:40.00
3 28 Seyed Majid Mirhashemi
Dehnavi
1981 FAWSI Iran IRI 2:42.00
4 29 Ali Akbar Ameli
Varnousfaderani
1974 FAWSI Iran IRI 3:25.00
5 35 Behnam Khosravi Samani FAWSI Iran 3:30.00
1980 IRI
2022-08-19 11.10.14 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Oulun Uinti 1906
Document
Entry List
CSIT Games
Place: Oulun uimahalli Organizer: Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet
Pool: 50m Competition Date: Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022
10 200m Butterfly Women
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
14-15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 122 Hannah Ehrich 2007 ASKOE Austria AUT 2:22.93
2 121 Laura Paier 2008 ASKOE Austria AUT 2:39.84
3 172 Silja Sipovaara 2007 Oulun Lohet FIN 2:44.27
4 108 Nomi Olivier 2007 NCS Netherlands