Program for Region Syd Turnering 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Stævneafsnit 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
UC Syds svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Esbjerg Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
44 |
|
Cille Christensen |
2004 |
Kolding SK |
DEN |
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Victoria Fræhr Piihl |
2005 |
Kolding SK |
DEN |
28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
121 |
|
Nicoline Lee T. Sørensen |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
130 |
|
Carolina Schlander |
2007 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
31.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
106 |
|
Isabelle Weber |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
123 |
|
Lise Serritzlew-Kristensen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
122 |
|
Marie Thorup |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
108 |
|
Filuka Lolk Frederiksen |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
136 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
107 |
|
Ida Riddersholm |
2009 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
8 |
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
40 |
|
Vera Nantsen |
2008 |
Kolding SK |
DEN |
33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
159 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
141 |
|
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
10 |
|
Mette Larsen |
2008 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
71 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
165 |
|
Kaisa Spilling |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
137 |
|
Martha Buchholtz |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
38.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
74 |
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
Frem Odense |
DEN |
39.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Freya Kofoed Lökkegaard |
2007 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
40.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
174 |
|
Elitza Gamisheva |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
41.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
179 |
|
Sally Marie Ulbrandt Henriksen |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
90 |
|
Clara Mathiasen |
2013 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
73 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
DEN |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
81 |
|
Emily Pedersen |
2012 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
45.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
164 |
|
Ciro Cheetancheri |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
168 |
|
Maja Ramberg Mortensen |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
176 |
|
Emilie Hoffmann |
2011 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
167 |
|
Lukka Træger |
2013 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
145 |
|
Søs Krog |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-09-2022 12:28.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|