Ohjelma Gentofte Open 2022 - Kortbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
454 |
|
Hugo Stenskepp |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
447 |
|
Elias Persson |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
380 |
|
Thomas Høgenhaug |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Antoine Ohn |
2002 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
55.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Joakim Brønnum |
1997 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
56.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
341 |
|
Mikkel S. Hansen |
2000 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
56.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
464 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Kasper Thorn |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
58.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
198 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
459 |
|
Anders Ludvigsson |
2000 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
58.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Theodor Wernberg Løvgreen |
2005 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
343 |
|
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
58.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
413 |
|
Sebastian Rendlev |
2005 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
16 |
|
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Andreas Hoffmann |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
383 |
|
Marius Lundsteen Brøndum |
2005 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
59.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Frederik Gersby |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
262 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
14 |
|
Alexander Vergereau |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
458 |
|
Karl Hydén Liljegren |
2001 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
432 |
|
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
71 |
|
Phillip Niemann Madsen |
2004 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
342 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
382 |
|
Valdemar Kristensen |
2003 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
68 |
|
Sander F. Høyrup Johnsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:01.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
449 |
|
Axel Andrén |
2001 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
441 |
|
Douglas Romare |
2001 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
452 |
|
Oskar Lövberg |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
465 |
|
Gabriel Olsson |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:01.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
293 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
243 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
344 |
|
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:02.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
217 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
6 |
|
Magnus Jacobsen |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:03.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
292 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
204 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Hector Kaltoft |
2006 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
268 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
379 |
|
Sebastian R. Bjerg |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
436 |
|
Seth Nillund |
2005 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:06.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
381 |
|
Thor Andersen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
259 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
296 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
263 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
405 |
|
Carl August Scheel |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
398 |
|
August Drucker |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
56 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
321 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:13.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
215 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
397 |
|
Anton Wichmann Christensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
351 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
404 |
|
Mathias Flygenring |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
393 |
|
Tobias Hanson |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
165 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
402 |
|
Jonathan Znaty |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-09-2022 19:16.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|