Startliste for Gentofte Open 2022 - Kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open - Kortbane 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
35 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
34 |
|
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
336 |
|
Mathilde Hager |
2001 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Mille Frydendahl |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
76 |
|
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Sofie Leidecker |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:42.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Anja Englert |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
48 |
|
Caroline Madsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
353 |
|
Andrea Strandby |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
390 |
|
Helene Heegaard |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
245 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:57.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
387 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
59 |
|
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
62 |
|
Xenia Fristrup |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:01.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
126 |
|
Kamilla Figurski |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
386 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vestergaard |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
254 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:20.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
127 |
|
Ida Fiala Kohl |
2008 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
3:21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
370 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-09-2022 19:16.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|