Program för Team Competition 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sandareds Simhall |
Arrangör: |
Simklubben 1970 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Damer A-D
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
1 |
|
Alice Lornell |
2009 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
|
Emilia Moshidou |
2009 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
3 |
|
Vera Strömberg |
2010 |
ELFSBORG |
3:25.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Vilma Berger |
2009 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
5 |
|
Madeleine Bake Schell |
2010 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
6 |
|
Tina Blomgren |
2006 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Damer A-D |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
1 |
|
Nelly Zetterdahl |
2010 |
S02 |
3:16.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Kordelia Nord |
2009 |
ELFSBORG |
3:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Alva Dahlqvist |
2009 |
ELFSBORG |
3:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Penny Norrlander |
2010 |
ELFSBORG |
3:14.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
5 |
|
Iris Eidmar |
2010 |
S02 |
3:16.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Sanna Bodeklint |
2008 |
ELFSBORG |
3:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Damer A-D |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
1 |
|
Julia Lornell |
2005 |
SK 1970 |
3:03.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
2 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
3:01.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Gabriella Jonsson |
2008 |
ELFSBORG |
2:59.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
4 |
|
Ida Jacobsson |
2007 |
S02 |
3:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Tilda Flyckt |
2010 |
ELFSBORG |
3:02.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
Ffion Rhys |
2009 |
S02 |
3:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Damer A-D |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Magdalena Ödman |
2008 |
ELFSBORG |
2:56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
2 |
|
Ida Berlin |
2009 |
SK ALINGSÅ |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
3 |
|
Daniela Borg |
2007 |
SK 1970 |
2:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Ida Robertsson |
2007 |
ANDERSTORP |
2:47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Clara Hansson |
2009 |
SK 1970 |
2:54.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
6 |
|
Emma Böhrén |
2008 |
ELFSBORG |
2:58.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 200m Medley Damer A-D |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
1 |
|
Amanda Nordberg |
2008 |
S02 |
2:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Linnea Högstedt |
2004 |
GÖTEBORG |
2:39.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
3 |
|
Tova Axelsson |
2007 |
S02 |
2:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
4 |
|
Ella Holmqvist |
2005 |
S02 |
2:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Julia Jonsson |
2004 |
FALKÖPING |
2:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
2:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-14 07:17:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben 1970 |
|
|
|
|