Program för Arne Borg och TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Sön 25sep
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne & TYR sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Medley Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
3 |
|
Gustav Jansson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
451 |
4 |
|
Martin Nyberg |
2006 |
SPIF SF |
1:17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
446 |
5 |
|
Sam Asaad |
2006 |
SPIF SF |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Medley Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
400 |
1 |
|
Olle Hägerman |
2006 |
ÅKERSBERGA |
1:17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
456 |
2 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
SPIF SF |
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Axel Johansson |
2005 |
LIDINGÖ SK |
1:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
4 |
|
David Berggren |
2005 |
SKK |
1:09.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
5 |
|
Anton Graner |
2005 |
SKK |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Henrik Viberg |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
7 |
|
Emil Johanson |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Medley Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
LIDINGÖ SK |
1:09.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Jonathan Essien |
2006 |
BOTK-RÖNN |
1:07.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Felix Norlin |
2005 |
SKK |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
386 |
4 |
|
Eric Risland |
2006 |
TÄBY SIM |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Jonathan Olsson Stridh |
2006 |
BOTK-RÖNN |
1:05.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
6 |
|
Valentino Vrbanus |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
BOTK-RÖNN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
8 |
|
Erik Sundström Curstedt |
2005 |
DANDERYD |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 09:22:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|