Program för Arne Borg och TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Sön 25sep
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne & TYR sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
3 |
|
Nova Svensson |
2010 |
SÖDERTÖRN |
50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Harriet Rydén Olsen |
2011 |
SKK |
48.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
5 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
SKK |
50.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
469 |
2 |
|
Sara Svensson |
2010 |
SPIF SF |
47.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
SKK |
46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
4 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
SKK |
45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Svea Strömwall |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
6 |
|
Laura Mladenovski |
2011 |
SKK |
46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
7 |
|
Evangelina Christidou |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
1 |
|
Lilja Moore |
2009 |
LIDINGÖ SK |
44.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
468 |
2 |
|
Riona Ganguly |
2009 |
SPIF SF |
44.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
299 |
3 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
SÖDERTÖRN |
42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
4 |
|
Elin Schmidt |
2009 |
SKK |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
5 |
|
Agnes Elf |
2009 |
TÄBY SIM |
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
6 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
SÖDERTÖRN |
43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
480 |
7 |
|
Marina Rankovic |
2010 |
SPIF SF |
44.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
8 |
|
Elin Ekman |
2011 |
SÖDERTÄLJE |
45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
1 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
SÖDERTÖRN |
41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
2 |
|
Andréa Carlsvärd |
2009 |
TYRESÖ SS |
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
3 |
|
Havanna Borg |
2010 |
ÅKERSBERGA |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Louise Engström |
2010 |
DANDERYD |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
5 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
SKK |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
6 |
|
Ida Hagspiel |
2011 |
SKK |
40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
7 |
|
Linnéa Milic |
2011 |
SKURU IK |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
8 |
|
Kristina Tylets |
2010 |
ÅKERSBERGA |
41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
1 |
|
Moa Sparf |
2010 |
ÅKERSBERGA |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
2 |
|
Isabell Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
3 |
|
Stella Rahm |
2009 |
SKURU IK |
39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
4 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
5 |
|
Sara Pölkki |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
38.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
6 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
SÖDERTÖRN |
39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
274 |
7 |
|
Lilly Dorch Juliusson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
8 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
1 |
|
Isabelle Burström |
2009 |
DANDERYD |
38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
3 |
|
Naomi Chijioke |
2009 |
SÖDERTÖRN |
37.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
DANDERYD |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
5 |
|
Juni Agerhäll |
2009 |
SKK |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
6 |
|
Matilda Ireby |
2009 |
TYRESÖ SS |
37.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
7 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
37.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
8 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
SKK |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
1 |
|
Elina Lindman |
2010 |
SÖDERTÖRN |
36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
DANDERYD |
35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Signe Roos |
2009 |
DANDERYD |
34.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
4 |
|
Sofia Travar |
2011 |
SÖDERTÖRN |
34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
321 |
5 |
|
Edith Dinnesen |
2009 |
TUREBERG |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
7 |
|
Svea Knagge |
2010 |
SKK |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
8 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
TYRESÖ SS |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
1 |
|
vilma Holmer |
2011 |
SÖDERTÖRN |
33.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
2 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
3 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
4 |
|
Elin Javehed |
2009 |
TÄBY SIM |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
5 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
6 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
7 |
|
Evelina Kopparberg |
2009 |
SPIF SF |
33.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
8 |
|
Lily Dymling |
2009 |
TÄBY SIM |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 09:22:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|