2024-07-16   21:30:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Marskin uinnit 2022

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 50m Vapaauinti Naiset Final OP Suur-Savo Osallistujaluettelo Erälista
2 50m Vapaauinti Miehet Final OP Suur-Savo Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo  
4 50m Vapaauinti Miehet Final Osallistujaluettelo  
5 100m Rintauinti Naiset Final UPM Pellos Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Rintauinti Miehet Final MTY Kontinen Osallistujaluettelo Erälista
7 400m Vapaauinti Naiset Final Saimaa Audit Oy Osallistujaluettelo Erälista
8 400m Vapaauinti Miehet Final LähiTapiola Savo-Karjala Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Perhosuinti Naiset Final Mölnlycke Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Perhosuinti Miehet Final Mölnlycke Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
11 100m Vapaauinti Naiset Final Sähköurakointi Aapo Teittinen Oy Osallistujaluettelo Erälista
12 100m Vapaauinti Miehet Final Kylmähuolto Leppälä Ky Osallistujaluettelo Erälista
13 50m Rintauinti Naiset Final Rakennusliike Kari Haapiainen Osallistujaluettelo Erälista
14 50m Rintauinti Miehet Final Aitoasunnot Osallistujaluettelo Erälista
15 50m Rintauinti Naiset Final Osallistujaluettelo  
16 50m Rintauinti Miehet Final Osallistujaluettelo  
17 100m Selkäuinti Naiset Final InStile Mannila Joulukioski Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Selkäuinti Miehet Final OP Suur-Savo Osallistujaluettelo Erälista
19 200m Sekauinti Naiset Final St1 Rantakylä Osallistujaluettelo Erälista
20 200m Sekauinti Miehet Final Mölnlycke Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    
21 4x50m Vapaauinti Naiset Final Stadium Osallistujaluettelo Erälista
22 4x50m Vapaauinti Miehet Final Stadium Osallistujaluettelo Erälista
0 Palkintojenjako    

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner