Program för UGP 1 2023 (25m), Motala
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Motala SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
118 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:09.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Elliot Eldh |
2008 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Aldin Mandzo |
2004 |
Swim Power Simidrottsförening |
SWE |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Oliver Sjöberg |
2007 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Troy Eriksson |
2006 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Fabian Lagström |
2004 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Emil Östemar |
2007 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Edvin Karlsson |
2004 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Ruben Kramer |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Gustav Fahlström |
2005 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
31 |
|
Teodor Röme |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Elias Kvarnstedt |
2008 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
84 |
|
Hugo Villebeck |
2008 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Benjamin Baca |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
167 |
|
August Siverskog |
2007 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:20.64 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
91 |
|
Ruben Skärlund |
2009 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:27.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Oliver Rydell |
2009 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Ture Lillskogen |
2009 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
55 |
|
Szymon Xawery Kubok |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
63 |
|
Alvin Stjernqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
64 |
|
Carl Eldh |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
45 |
|
Joshua Norrfjärd |
2009 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Melker Karlsson |
2005 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
68 |
|
Niklas Bergqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
162 |
|
Anton Ligander-Eklöf |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
122 |
|
Isak Strandberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
58 |
|
Knut Jöngren |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
127 |
|
Samuel Thunberg |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:46.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
59 |
|
Marwin Cronholm |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:47.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-27 16:36:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Motala Simsällskap |
|
|
|
|