Program for UGP1 2023 (25m), Borlänge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ungdoms-GP 1 (25m) 2023 Borlänge
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Masserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ungdoms-GP 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Äldre Klass |
|
# |
ID |
|
Namn |
Born |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
No participants |
|
A |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
90 |
|
Leo Karlsson |
2006 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Isac Forsman |
2006 |
Vansbro AIK Simklubb |
SWE |
4:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
4:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
Falu Simsällskap |
SWE |
4:51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Axel Pagard |
2006 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
4:54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
B |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
58 |
|
Aston Horn |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
4:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
4:52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Nils Skogbergs |
2007 |
Ludvika Simsällskap |
SWE |
4:53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Axel Haglund |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
5:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Leonard Linälv |
2007 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
1 |
|
Liam Hjertèn |
2008 |
Bollnäs Simsällskap |
SWE |
4:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Ata Östlund Keklik |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
4:52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Eric Viker |
2008 |
Falu Simsällskap |
SWE |
5:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
41 |
|
Filip Jaworski Lindström |
2008 |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
SWE |
5:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
D |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
31 |
|
Rasmus Bäcke |
2009 |
Falu Simsällskap |
SWE |
5:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
76 |
|
Ruben Rosén |
2009 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
5:35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Vilgot Johansson |
2009 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
6:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
E |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
85 |
|
Elis Nilsson |
2010 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
4:51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Zakk Sjöberg |
2010 |
Söderhamns Simsällskap |
SWE |
5:37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
75 |
|
Egon Wessling |
2010 |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
SWE |
5:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-17 07:52:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|