Program for GSK Klubmesterskab 2023 - del 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Klubmesterskab 2023 del 2
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
2. mar 2023 to 2. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 100m Frisvømning Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Isobel Bøhm Rasmussen |
2010 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Anya Jain |
2013 |
GENTOFTE |
2:31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Ella Elkjær Lundorf |
2011 |
GENTOFTE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Claire Bundgaard |
2014 |
GENTOFTE |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
GENTOFTE |
1:45.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
GENTOFTE |
1:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
4 |
|
Julie Jakobsen |
2009 |
GENTOFTE |
1:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
GENTOFTE |
1:47.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Emily Croucher |
2013 |
GENTOFTE |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
2 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
GENTOFTE |
1:28.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Ella Maria Schønnemann |
2011 |
GENTOFTE |
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Malou Voigt |
2009 |
GENTOFTE |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
GENTOFTE |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
GENTOFTE |
1:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
GENTOFTE |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
2 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
GENTOFTE |
1:04.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
GENTOFTE |
1:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
GENTOFTE |
1:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
GENTOFTE |
1:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
GENTOFTE |
1:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-03-2023 17:12.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|