Ohjelma XXXV GANT Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Aamujakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
XXXV GANT Turku Super Games
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 18, 2023 to Mar 18, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, N, T15 200m rintauinti
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Altaalle.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
1 |
|
Lotte Borremans |
2008 |
HyUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
2 |
|
Josefine Nordman |
2011 |
ÅSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Mette Borremans |
2011 |
HyUS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
4 |
|
Lova Sandberg |
2009 |
ÅSK |
3:36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
5 |
|
Varpu Karrila |
2010 |
ÅSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
6 |
|
Aava Salmiosalo |
2010 |
ÅSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
7 |
|
Iida Korpi |
2012 |
ÅSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, N, T15 200m rintauinti |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
352 |
1 |
|
Olivia Vanne |
2010 |
AUi |
3:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2 |
|
Senni Soininen |
2009 |
RaisU |
3:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
3 |
|
Selma Syrjänen |
2009 |
ÅSK |
3:05.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Emilie Sjösten |
2008 |
AUi |
3:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Matilda Karvonen |
2009 |
RaisU |
3:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
322 |
6 |
|
Aliisa Kunttu |
2008 |
AUi |
3:06.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
7 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
ÅSK |
3:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
220 |
8 |
|
Aino Rauta |
2011 |
ÅSK |
3:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, N, T15 200m rintauinti |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
301 |
1 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
AUi |
3:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
HyUS |
2:55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus |
2:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Vlada Guljajeva |
2004 |
HyUS |
2:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
5 |
|
Cecilia Lietzén |
2009 |
ÅSK |
2:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Marta Eron |
2006 |
MKP GDANSK |
2:52.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
7 |
|
Aino Lindholm |
2008 |
RiUS |
3:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
8 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
ÅSK |
3:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-18 09.55.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Åbo Simklubb |
|
|
|
|