2024-07-16   22:20:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Malmö Spring Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Malmö Spring Meet
Plats: Simhallsbadet Arrangör: Malmö Kappsimningsklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 feb 2023 till den 25 feb 2023
8 50m Ryggsim Mixed
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 28 Kevin Alexa 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 57.51
2 53 Isabell Bengtsson 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:07.40
3 36 Melker Borgström 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 50.57
4 74 Frank Durawa 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE
5 41 Julia Ekelund 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:08.96
6 22 Isabella Englesson 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:03.33
7 50 Kevin Eriksson 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 52.18
8 24 Leila Feyzie 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE
9 23 Isabella Fällmar 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:03.11
10 26 Vincent Gourdon 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:04.98
11 35 Lovisa Gustafsson Manhag 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 49.38
12 75 Zoé Mae Ranelid 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE
13 10 Maja Maksimovic 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 43.07
14 29 Klara Malmgren 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 47.10
15 27 Elias Matoussi 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 56.37
16 44 Viking Millnert 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:09.14
17 42 Maja Modig 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:10.03
18 25 Omshree Möller 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 56.05
19 38 Noa Naoumov 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 53.82
20 32 Ebba-Lisa Nihlén Miheller 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:02.51
21 37 Märta Nilsson 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 54.49
22 45 Teodor Novakovic 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:23.40
23 51 Linea Osmani 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE 57.90
24 30 Luan Osmani 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 51.41
25 34 Ellen Rappe 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 54.20
26 48 Anika Rasmussen 2013 Malmö Kappsimningsklubb SWE
27 31 Wilmer Redenby 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 52.86
28 33 Ekaterina Rogovaya 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 59.50
29 68 Else Schyberg 2014 Malmö Kappsimningsklubb SWE
30 69 Mino Shin Jardbo 2014 Malmö Kappsimningsklubb SWE
31 20 Farah-Noush Thompson 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 54.08
32 19 Alyssa Veysel 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE 1:00.62
33 21 Iris Webrant 2012 Malmö Kappsimningsklubb SWE
2023-02-23 15:00:27 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner