2024-06-20   03:29:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Pro Truck Odder Swim Cup

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Pro Truck Odder Svim cup
Placering: Odde Svømmehal Arrangør Odder Svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 17. mar  2023 to 19. mar  2023
9 100m Frisvømning Damer
# ID Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 216 Cecilie Kehlet 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 59.89
2 48 Zenia Maria Jakobsen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:02.54
3 39 Nicoline Kristiansen 2002 Odder Svømmeklub DEN 1:02.68
4 189 Maria Møberg Nielsen 2007 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:02.70
5 160 Cecilie Anna Nyborg 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:04.65
6 217 Anna Katrine Willems 2008 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:04.67
7 47 Astrid Dindler 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:05.01
8 253 Ellen Brix Rasmussen 2006 Aabybro Svømmeklub DEN 1:05.02
9 2 Kathrine Bak Mathiasen 2008 Struer Svømmeklub DEN 1:06.26
10 252 Carla Brix Rasmussen 2006 Aabybro Svømmeklub DEN 1:06.63
11 251 Sofia Jørgensen 2006 Svømmeklubben S 68 DEN 1:08.58
12 224 Josephine Siggaard Kraul 2009 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:09.34
13 166 Merle Marie Pape 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:09.53
14 35 Mathilde Lisberg Devantie 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:09.58
15 122 Laura Winum Andersen 2009 Aarhus Swim - Lyseng DEN 1:09.64
16 57 Marie Lausdahl 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:10.29
17 157 Anna Johanne Holm Bork 2008 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:10.66
18 255 Sofie Maarbjerg Toft 2006 Aars Svømmeklub DEN 1:11.39
19 159 Astrid Martinez Vestergaard 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:11.62
20 193 Cecilie Nielsen 2009 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:11.64
21 162 Freya Tormod 2009 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:11.70
22 60 Emilia Bjørn Augustinussen 2012 Odder Svømmeklub DEN 1:11.94
23 37 Dorina Gyeraj 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:12.72
24 156 Agnes Seneca 2010 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:12.73
25 161 Emma Zimu Wang 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:12.96
26 38 Anna Skov-Hansen 2008 Odder Svømmeklub DEN 1:13.30
27 11 Maja Carlson 2010 Struer Svømmeklub DEN 1:13.47
28 5 Ida Frost Baltzer 2009 Struer Svømmeklub DEN 1:15.78
29 220 Helene Munk Barfod 2008 Aarhus Swim - Skovbakken DEN 1:16.44
30 164 Laura Vejsgaard Lund 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:16.98
31 61 Philippa Bjørn Augustinussen 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:17.39
32 72 Mia Aggerholm Jensen 2010 Odder Svømmeklub DEN 1:18.09
33 205 Gro Aanerud 2008 TST Svømning DEN 1:18.39
34 56 Ida-Marie Scavenius 2008 Odder Svømmeklub DEN 1:19.33
35 201 Karoline K. Christiansen 2006 TST Svømning DEN 1:19.56
36 65 Sophia Damberg 2009 Odder Svømmeklub DEN 1:19.69
37 245 Karoline Søe Axelsen 2006 Holstebro Svømme Club DEN 1:20.27
38 27 Camilla Petersen 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:20.41
39 200 Liv Holst Andersen 2007 TST Svømning DEN 1:20.42
40 199 Filippa Fiskaali 2007 TST Svømning DEN 1:20.51
41 203 Mai Le 2008 TST Svømning DEN 1:20.87
42 194 Julie Hansen 2009 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:24.33
43 23 Juliane Holler 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:26.27
44 155 Agnes Mark-Nexø 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:26.32
45 149 Josefine Berring Ekander 2011 Aarhus Swim - HEI DEN 1:26.39
46 78 Agnes Elise Liboriussen 2011 Odder Svømmeklub DEN 1:26.53
47 25 Sheila Mortensgaard 2011 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:27.05
48 177 Maria Kjær Jakobsen 2012 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:27.79
49 195 Emma Larsen 2010 Svømmeklubben Grindsted DEN 1:28.53
50 26 Asta Nonbo Pilegaard 2012 Silkeborg Svømmeklub DEN 1:29.35
51 6 Serena Melinte 2012 Struer Svømmeklub DEN 1:35.49
52 246 Camilla Kolding Mortensen 2006 Struer Svømmeklub DEN 1:35.79
53 128 Julie Skovdal 2011 Ikast Svømmeklub DEN 1:36.19
54 7 Anna Pripsø Larsen 2012 Struer Svømmeklub DEN 1:36.64
55 174 Laura Wolters Sørensen 2012 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:36.96
56 8 Ellen Jensen 2012 Struer Svømmeklub DEN 1:37.19
57 70 Alberte Svane Koukoumis 2011 Odder Svømmeklub DEN 1:38.10
58 126 Gry Lønne Jensen 2012 Ikast Svømmeklub DEN 1:43.92
59 76 Laura Lausdahl 2012 Odder Svømmeklub DEN 1:44.02
60 171 Elin Riiskjær Olesen 2011 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:45.72
61 86 Maja Rømer Hjelm 2012 Odder Svømmeklub DEN 1:48.24
62 173 Izabella Schultz 2012 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:48.84
63 85 Vigga Køppen 2012 Odder Svømmeklub DEN 1:50.09
64 132 Linn Kristine Banggaard 2012 Ikast Svømmeklub DEN 1:50.78
65 180 Sommer Backenhaus 2012 Agfs Svømmeafdeling DEN 1:52.87
66 69 Emma Vermod Rasmussen 2011 Odder Svømmeklub DEN
67 154 Marie-Louise Friis Rossa 2011 Aarhus Swim - HEI DEN
68 94 Marie Jespersen 2013 Odder Svømmeklub DEN
69 66 Sofie Ilsøe Larsen 2015 Odder Svømmeklub DEN
70 153 Victoria Vinther Zandberg 2011 Aarhus Swim - HEI DEN
71 88 Elviana Lausdahl 2015 Odder Svømmeklub DEN
72 81 Selma Kjær Kristoffersen 2013 Odder Svømmeklub DEN
73 133 Alberte Lundfold 2010 Ikast Svømmeklub DEN
17-03-2023 21:41.09 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Odder Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner