2024-06-16   17:37:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Pitkäperjantain uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Uinti Turku - Åbo Simning ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07.04.2023 - 07.04.2023
7 200m vu M, P11
Sponsori: Ortomat Herpola
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 145 Romeo Manner 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:10.91
2 139 Joel sulonen 2007 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:11.17
3 168 Wille Vantala 2009 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:12.27
4 130 Aarni Linderborg 2005 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:12.86
5 162 Niklas Honkanen 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:14.12
6 131 Frans Sandblom 2006 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:14.17
7 18 Thomas Salonen 2009 Raision Urheilijat FIN 2:14.74
8 2 Wili Laiho 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:15.43
9 163 Milo Kallio 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:16.74
10 17 Eero Carne 2009 Raision Urheilijat FIN 2:19.05
11 16 Juuso Käär 2009 Raision Urheilijat FIN 2:19.73
12 132 Eemeli Arnell 2005 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:20.27
13 14 Patric Meriholvi 2007 Raision Urheilijat FIN 2:21.66
14 142 Ilari Linderborg 2006 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:23.99
15 186 Jan Virransuo 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:26.83
16 94 Tuomas Lumme 2008 Loimaan Uimaseura FIN 2:35.00
17 213 Eloi Norrman 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:37.27
18 174 Otto Anttila 2007 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:37.76
19 227 Sergey Tsygankov 2007 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:41.24
20 33 Akseli Englund 2011 Raision Urheilijat FIN 2:42.03
21 100 Werneri Toivanen 2008 Loimaan Uimaseura FIN 2:48.24
22 192 Eino Marela 2010 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 2:49.91
23 83 Oliver Rantanen 2009 Uimaseura Kaarina FIN 2:54.71
24 30 Ola Sipilä 2011 Raision Urheilijat FIN 3:00.23
25 4 Johannes Nikko 2009 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 3:01.31
26 37 Julius Lehtojärvi 2010 Raision Urheilijat FIN 3:03.53
27 194 Veikka Kiukkonen 2009 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:06.96
28 178 Kasper Snickars 2008 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:10.53
29 26 Veikka Suvitie 2010 Raision Urheilijat FIN 3:10.84
30 43 Thomas Kortelainen 2011 Raision Urheilijat FIN 3:22.46
31 36 Elias Hirvonen 2010 Raision Urheilijat FIN 3:25.37
32 41 Verneri Tenlén 2010 Raision Urheilijat FIN 3:25.56
33 89 Jackson Erfe 2012 Uimaseura Kaarina FIN 3:28.36
34 45 Veeti Kujala 2012 Raision Urheilijat FIN 3:30.85
35 284 Viljami Rantanen 2011 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:34.40
36 39 Kirill Gorokhov 2010 Raision Urheilijat FIN 3:46.50
37 269 Vincent Nygård 2012 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:46.87
38 249 Aleksi Pesonen 2012 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 3:46.96
39 78 jooseppi pyykkö 2013 Uinti-Vakka FIN 4:18.46
40 252 Aaro Viskari 2010 Uinti Turku - Åbo Simning FIN
41 53 Roni Kuosmanen 2014 Raision Urheilijat FIN
42 90 Lukas Salonius 2013 Uimaseura Kaarina FIN
43 84 Akseli Lindqvist 2012 Uimaseura Kaarina FIN
44 285 Matias Soitamo 2011 Uinti Turku - Åbo Simning FIN
45 103 Henry Pettinen 2009 Loimaan Uimaseura FIN
46 51 Valtteri Räisänen 2013 Raision Urheilijat FIN
47 87 Jan-Oskar Rantanen 2012 Uimaseura Kaarina FIN
06.04.2023 20.51.40 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner