2024-06-20   07:09:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Lähtölista
Pitkäperjantain uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Uinti Turku - Åbo Simning ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07.04.2023 - 07.04.2023
Laji 12, 50m ru M, P11
Final 1 (4)
Sponsori: Topi Riivari Oy
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.04
269 1 Vincent Nygård 2012 ÅTUS
265 2 Eemeli Virtanen 2012 ÅTUS
60 3 Eemeli Vainio 2013 RaisU 1:13.93
78 4 jooseppi pyykkö 2013 Ui-Va 1:08.25
273 5 Erik Nieminen 2013 ÅTUS 1:08.57
266 6 Aarni Halmekoski 2013 ÅTUS
293 7 Viljami Järviö 2009 ÅTUS
1 8 Kalle Hyttinen 2001 BS-PU
Laji 12, 50m ru M, P11 Final 2 (4)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.05
258 1 Niilo Arnell 2012 ÅTUS 57.82
249 2 Aleksi Pesonen 2012 ÅTUS 56.44
241 3 Niklas Komi 2009 ÅTUS 55.78
103 4 Henry Pettinen 2009 LUS 51.56
276 5 zhuoer song 2009 ÅTUS 52.55
89 6 Jackson Erfe 2012 UiKaa 55.95
245 7 Viljo Kiukkonen 2012 ÅTUS 57.31
280 8 Onni Sarin 2011 ÅTUS 1:04.78
Laji 12, 50m ru M, P11 Final 3 (4)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
14.06
25 1 Arttu Rantanen 2010 RaisU 50.06
198 2 Peetu Oksanen 2012 ÅTUS 48.68
225 3 Yicheng August Li 2012 ÅTUS 47.74
178 4 Kasper Snickars 2008 ÅTUS 46.42
95 5 Renne Piironen 2010 LUS 47.25
250 6 Verneri Skog 2010 ÅTUS 47.94
196 7 Matias Holma 2011 ÅTUS 48.79
84 8 Akseli Lindqvist 2012 UiKaa 50.95
Laji 12, 50m ru M, P11 Final 4 (4)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
14.07
Ilm.Aika
Startti:
213 1 Eloi Norrman 2008 ÅTUS 42.46
192 2 Eino Marela 2010 ÅTUS 40.87
142 3 Ilari Linderborg 2006 ÅTUS 37.79
134 4 Jaakko Pihlava 2004 ÅTUS 33.14
12 5 Matias Gustafsson 2002 RaisU 36.21
160 6 Roope Piironen 2007 ÅTUS 40.82
211 7 Alex Ailio 2009 ÅTUS 41.11
83 8 Oliver Rantanen 2009 UiKaa 45.03
07.04.2023 11.22.04 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner