2024-06-20   07:07:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Lähtölista
Pitkäperjantain uinnit
Paikka: Impivaaran uimahalli Järjestäjä: Uinti Turku - Åbo Simning ry
Allas: 50m Päivämäärä: 07.04.2023 - 07.04.2023
Laji 6, 200m vu N, T10
Final 1 (6)
Sponsori: MuoviTech Finland
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.57
1
289 2 Loviisa Sandberg 2011 ÅTUS
99 3 Elsa Jokela 2010 LUS
226 4 Stella Räikkönen 2013 ÅTUS 3:57.78
6 5 Adalmiina Nikko 2012 SeUi 4:08.45
278 6 Vilja Akkola 2013 ÅTUS
246 7 Aino Sivonen 2011 ÅTUS
8
Laji 6, 200m vu N, T10 Final 2 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.58
46 1 Nea Winberg 2011 RaisU 3:28.48
54 2 Lilja Kuosmanen 2012 RaisU 3:27.74
29 3 Emma Myllymaa 2011 RaisU 3:26.57
44 4 Amanda Kodisoja 2012 RaisU 3:21.05
202 5 Hildegard Brozinski 2012 ÅTUS 3:21.25
42 6 Eveliina Koivunen 2011 RaisU 3:27.27
257 7 Chenmi Zhang 2013 ÅTUS 3:28.06
231 8 Vilma Kivi 2010 ÅTUS 3:37.38
Laji 6, 200m vu N, T10 Final 3 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
12.59
244 1 Kaisla Viljainen 2012 ÅTUS 3:14.58
102 2 Oona Kiiski 2010 LUS 3:09.44
48 3 Adriana Viljanen 2013 RaisU 3:02.81
47 4 Kielo Kalliokoski 2012 RaisU 3:01.36
215 5 Fanni Blom 2009 ÅTUS 3:02.70
50 6 Mia Murumäe 2012 RaisU 3:05.35
31 7 Emma Oikarainen 2011 RaisU 3:09.75
49 8 Heli Kärnä 2010 RaisU 3:16.06
Laji 6, 200m vu N, T10 Final 4 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
13.00
Ilm.Aika
Startti:
214 1 Sofia Wigelius 2009 ÅTUS 2:57.54
40 2 Maisa Törnström 2011 RaisU 2:55.24
24 3 Vivi Lobbas 2012 RaisU 2:48.87
248 4 Sofia Huttunen 2010 ÅTUS 2:36.29
240 5 Elli Sihvonen 2010 ÅTUS 2:38.39
19 6 Siiri Kinos 2010 RaisU 2:53.48
38 7 Iida Berg 2010 RaisU 2:57.29
5 8 Neea Risku 2011 SeUi 2:58.04
Laji 6, 200m vu N, T10 Final 5 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.01
20 1 Renja Koskela 2010 RaisU 2:35.61
82 2 Mandi Hämäläinen 2006 UiKaa 2:32.35
167 3 Laura Toivonen 2010 ÅTUS 2:27.31
190 4 Alina Niittymäki 2009 ÅTUS 2:26.11
28 5 Hilla Pajula 2009 RaisU 2:27.14
152 6 Aliisa Kunttu 2008 ÅTUS 2:27.46
197 7 Emmi Pekanheimo 2010 ÅTUS 2:32.80
13 8 Josefiina Kinos 2009 RaisU 2:35.66
Laji 6, 200m vu N, T10 Final 6 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
13.02
164 1 Vilja Suominen 2009 ÅTUS 2:22.73
146 2 Agnes Ruusumo 2007 ÅTUS 2:21.41
175 3 Lisette Schaper 2009 ÅTUS 2:20.95
140 4 Mirella Sauhula 2006 ÅTUS 2:11.47
147 5 Selma Syrjänen 2009 ÅTUS 2:20.60
161 6 Veera Knuutila 2008 ÅTUS 2:21.10
3 7 Fanny Laiho 2010 SeUi 2:22.72
177 8 Viola Tojander 2010 ÅTUS 2:25.68
07.04.2023 11.22.03 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Åbo Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner