2024-06-15   09:35:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Neptuniaden 2023

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Neptuniaden 2023
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 12 maj 2023 till den 14 maj 2023
16 50m Fjärilsim Mixed C
Sponsor: Stockholms Simfestival 2023
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 616 Sofia Travar 2011 Södertörns Simsällskap SWE 31.75
2 225 Alma Brantemark 2011 Simklubben Neptun SWE 33.14
3 721 Lina Alfani 2011 Väsby Simsällskap SWE 34.88
4 720 Julienne Falk 2011 Väsby Simsällskap SWE 35.02
5 405 Linnéa Milic 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 35.46
6 547 Shenol Myumyun 2011 Södertörns Simsällskap SWE 35.59
7 226 Märta Fahlén 2011 Simklubben Neptun SWE 36.83
8 224 Marianne Kleberg 2011 Simklubben Neptun SWE 36.93
9 478 Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening SWE 37.05
10 223 Freja Malmqvist 2012 Simklubben Neptun SWE 37.51
11 118 Erik Karlsson 2011 Järfälla Simsällskap SWE 38.86
12 113 Inés Mitteau-ryr 2011 Järfälla Simsällskap SWE 39.47
13 424 Blanka Schröder 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 39.78
14 235 Josephine Forvass 2013 Simklubben Neptun SWE 39.91
15 227 Ellinor Ekelund 2011 Simklubben Neptun SWE 40.24
16 214 Mira Elingsdotter 2012 Simklubben Neptun SWE 40.31
17 402 Wilma Brandberg 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 40.74
18 821 Michkat Abdi Bulhan 2012 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 40.94
19 112 Ella Wrang 2012 Järfälla Simsällskap SWE 41.39
20 240 Nora Wiksten 2011 Simklubben Neptun SWE 42.04
21 117 Ludwig Mäler 2011 Järfälla Simsällskap SWE 42.60
22 217 Amanda Forsberg 2011 Simklubben Neptun SWE 42.83
23 806 Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 42.83
24 60 Caroline Asplund 2011 Danderyd Simklubb SWE 42.83
25 239 Aurora Fan 2012 Simklubben Neptun SWE 43.53
26 111 Philip Demirian 2012 Järfälla Simsällskap SWE 43.60
27 228 Alexander Brocke 2011 Simklubben Neptun SWE 43.76
28 830 Elin Skarstedt 2012 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 44.67
29 231 Arman Rana 2012 Simklubben Neptun SWE 44.85
30 816 Liam Sterby 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 45.01
31 241 Sofia Said 2011 Simklubben Neptun SWE 45.03
32 252 Noah Ekstrand 2012 Simklubben Neptun SWE 45.16
33 817 Petra Hammes 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 45.45
34 58 Sophia Strand 2011 Danderyd Simklubb SWE 45.84
35 52 Joel Myrnäs 2011 Danderyd Simklubb SWE 46.07
36 429 Carl Björkholm 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 47.26
37 819 Viking Falkenbert 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 47.70
38 234 Harry Bergnehr 2011 Simklubben Neptun SWE 49.30
39 233 Mika Fredholm 2011 Simklubben Neptun SWE 50.72
40 253 Marc Nordlander 2012 Simklubben Neptun SWE 51.83
41 236 Ingrid Heggland Bylund 2012 Simklubben Neptun SWE 52.26
42 216 Amanda Dahl 2013 Simklubben Neptun SWE 53.50
43 213 Melina Sigurdh 2011 Simklubben Neptun SWE 54.69
44 257 Elle Wikström 2014 Simklubben Neptun SWE 55.33
45 222 Malvina Hibell Hibell 2013 Simklubben Neptun SWE
46 212 Elina Godvik 2012 Simklubben Neptun SWE
47 660 Alicia Lindmark Diaz 2011 Tyresö Simsällskap SWE
48 210 Astrid Hedenborg 2012 Simklubben Neptun SWE
49 659 Novelia Lexell Lindqvist 2011 Tyresö Simsällskap SWE
50 218 Elisabeth Katz 2013 Simklubben Neptun SWE
51 663 Elvira Lidholm 2011 Tyresö Simsällskap SWE
52 674 Amanda Sörenby 2011 Tyresö Simsällskap SWE
53 676 Lisa Vestin 2011 Tyresö Simsällskap SWE
54 249 Charlie  Nystedt 2013 Simklubben Neptun SWE
2023-05-14 13:04:19 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner