2024-06-18   19:56:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Neptuniaden 2023

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Neptuniaden 2023
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: Simklubben Neptun
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 12 maj 2023 till den 14 maj 2023
21 50m Ryggsim Mixed
Sponsor: Stockholms Simfestival 2023
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 616 Sofia Travar 2011 Södertörns Simsällskap SWE 34.51
2 225 Alma Brantemark 2011 Simklubben Neptun SWE 34.63
3 547 Shenol Myumyun 2011 Södertörns Simsällskap SWE 36.29
4 720 Julienne Falk 2011 Väsby Simsällskap SWE 36.70
5 405 Linnéa Milic 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 36.79
6 478 Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening SWE 37.23
7 223 Freja Malmqvist 2012 Simklubben Neptun SWE 38.34
8 424 Blanka Schröder 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 38.61
9 806 Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 39.76
10 226 Märta Fahlén 2011 Simklubben Neptun SWE 40.02
11 821 Michkat Abdi Bulhan 2012 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 40.78
12 117 Ludwig Mäler 2011 Järfälla Simsällskap SWE 41.24
13 214 Mira Elingsdotter 2012 Simklubben Neptun SWE 42.16
14 118 Erik Karlsson 2011 Järfälla Simsällskap SWE 42.34
15 240 Nora Wiksten 2011 Simklubben Neptun SWE 42.61
16 429 Carl Björkholm 2011 Skuru Idrottsklubb SWE 43.00
17 111 Philip Demirian 2012 Järfälla Simsällskap SWE 43.01
18 235 Josephine Forvass 2013 Simklubben Neptun SWE 43.51
19 826 Sigrid Bray 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 44.00
20 227 Ellinor Ekelund 2011 Simklubben Neptun SWE 44.12
21 60 Caroline Asplund 2011 Danderyd Simklubb SWE 44.21
22 830 Elin Skarstedt 2012 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 44.76
23 817 Petra Hammes 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 45.29
24 239 Aurora Fan 2012 Simklubben Neptun SWE 45.90
25 241 Sofia Said 2011 Simklubben Neptun SWE 45.94
26 819 Viking Falkenbert 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 46.63
27 816 Liam Sterby 2011 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 46.69
28 663 Elvira Lidholm 2011 Tyresö Simsällskap SWE 47.35
29 231 Arman Rana 2012 Simklubben Neptun SWE 47.47
30 216 Amanda Dahl 2013 Simklubben Neptun SWE 47.86
31 213 Melina Sigurdh 2011 Simklubben Neptun SWE 48.06
32 58 Sophia Strand 2011 Danderyd Simklubb SWE 48.22
33 222 Malvina Hibell Hibell 2013 Simklubben Neptun SWE 48.31
34 673 Elin Tärndal 2011 Tyresö Simsällskap SWE 48.71
35 233 Mika Fredholm 2011 Simklubben Neptun SWE 50.46
36 249 Charlie  Nystedt 2013 Simklubben Neptun SWE 51.54
37 253 Marc Nordlander 2012 Simklubben Neptun SWE 52.43
38 236 Ingrid Heggland Bylund 2012 Simklubben Neptun SWE 52.46
39 219 Maja-Clara Wiksten 2013 Simklubben Neptun SWE 54.31
40 247 Leo Nima Fallah 2013 Simklubben Neptun SWE 56.02
41 257 Elle Wikström 2014 Simklubben Neptun SWE 56.94
42 248 Eli Fredholm 2013 Simklubben Neptun SWE 57.04
43 256 Lovisa Thorslund 2014 Simklubben Neptun SWE 57.92
44 259 Caroline Lyth 2014 Simklubben Neptun SWE 1:02.00
45 251 Tony Qu 2012 Simklubben Neptun SWE 1:03.96
46 260 Saga Windirsch 2013 Simklubben Neptun SWE 1:03.96
47 255 Minea Garpö 2014 Simklubben Neptun SWE
48 221 Otto Bengtsson 2013 Simklubben Neptun SWE
49 243 Philip Vallin 2014 Simklubben Neptun SWE
50 220 Maja Bengtsson 2013 Simklubben Neptun SWE
51 212 Elina Godvik 2012 Simklubben Neptun SWE
2023-05-14 13:04:19 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Simklubben Neptun

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner