2024-07-20   09:16:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma European Masters Games 2023

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Friday

Document
Entry List
European Masters Games 2023
Place: Tampere Swimming Centre Organizer: City of Tampere
Pool: 50m Competition Date: Jul 7, 2023 to Jul 9, 2023
3 200m Backstroke Women
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 189 Joanna Corben 1970 South Downs Trojan Swimming
Club
FIN 2:27.20
2 291 Viktória Háden-Felföldi 1985 - HUN 2:35.38
3 28 Mari Kasvio 1970 Espoon Kilpauinti FIN 2:53.31
4 52 Aoife Sexton 1987 Munster Mermaids IRL 2:55.00
5 17 Kerstin Wulff-Hoppe 1968 BSCRobben GER 2:56.00
6 54 Catherine Costigan 1991 Munster Mermaids IRL 2:57.50
7 305 Babette Woll 1971 - GER 2:57.56
8 226 Jelena Anikina 1967 Finland Flyers LTU 2:58.00
9 77 Eili Paap 1975 U-Klubi EST 2:58.00
10 50 Petra Stepanova 1979 Klub plaveckych sportu Ostrava CZE 2:59.23
11 306 Stephanie Baron 1987 South Downs Trojan Swimming
Club
FIN 2:59.53
12 29 Katie Nimmo 1976 Gloucester Masters SC GBR 3:00.00
13 79 Merle Vantsi 1965 U-Klubi EST 3:01.96
14 59 Annette Wijnja-Visser 1967 Orange Duckies NED 3:03.35
15 312 Rita Lazar 1962 - HUN 3:12.00
16 26 Johanna Kara 1965 Espoon Kilpauinti FIN 3:12.62
17 311 Jitka Klusalova 1973 - CZE 3:16.71
18 308 Blanaid Walker 1963 Finland Flyers IRL 3:18.00
19 200 Ursula Wallitsch 1961 Crowl Team Germany GER 3:20.00
20 256 Murielle Caillet Dayer 1965 - SUI 3:24.69
21 4 Margriet Pasma 1955 Anglo Dutch NED 3:29.51
22 202 Jurate Pranckeviciene 1975 - LTU 3:30.00
23 2 Christine Nieuwenhuis 1951 Anglo Dutch NED 3:35.00
24 238 Sabine Stöckel-Eckard 1959 Crowl Team Germany GER 3:41.48
25 326 Dagmar Puffing 1962 - GER 3:48.04
26 315 Petra Zenker 1962 Crowl Team Germany GER 3:49.44
27 257 Anne-Marja Hammar 1958 - FIN 3:55.00
28 231 Larisa Goldshtein 1961 - ISR 3:56.00
29 265 Natasha Morgan 1982 - GBR 4:10.00
30 273 Aldona Mazetiene 1948 - FIN 4:30.00
31 15 Maria Puchner 1949 Blue Danube Girls AUT 5:15.30
32 87 Andrea Hunt 1948 US75+ USA 5:30.00
33 282 Michele Audie 1941 - FRA 6:00.00
34 44 Sylva Hajduková 1970 Klub plaveckych sportu Ostrava CZE
2023-07-09 12:36:26 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Uinti Tampere

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner