2024-06-16   18:31:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma SM-uinnit 2023

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Osallistujaluettelo
SM-Uinnit 2023
Paikka: Porin keskustan uimahalli Järjestäjä: SUiL, PUS
Allas: 50m Päivämäärä: 15.06.2023 - 18.06.2023
16 1500m Vapaauinti Miehet Kaiken ikäiset
SR 15:09.17 Matias Koski 1994 DSC (FIN) Indianapolis, USA 3/31/2012
SJR 15:09.17 Matias Koski 1994 DSC (FIN) Indianapolis, USA 3/31/2012
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 138 Roope Paatos 2002 Cetus Espoo FIN 16:10.86
2 689 Jesper Lietzén 2002 Turun Urheiluliitto FIN 16:16.26
3 159 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 16:47.06
4 745 Konsta Vainio 2005 Uinti Turku - Åbo Simning FIN 16:49.25
5 173 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo FIN 16:49.28
6 103 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani FIN 16:53.55
7 156 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 16:56.18
8 385 Kasperi Heikkinen 2005 Raision Urheilijat FIN 17:05.93
9 45 William Fagerstedt Helsingfors Simsällskap 17:09.33
2005 FIN
10 304 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry 17:17.51
2007 FIN
11 22 Hugo Haverinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 17:29.13
2006 FIN
12 415 Markuss Justovics Rauman Uimaseura 17:43.24
2007 FIN
13 105 Tomas Lipponen Simmis Grani 17:43.52
2005 FIN
14 393 Ville Suojasto Raision Urheilijat 17:45.05
2006 FIN
15 169 Leo Tuomainen Cetus Espoo 17:46.92
2008 FIN
16 498 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 17:50.44
2004 FIN
17 467 Mikael Ryynänen Oulun Lohet 17:53.44
2003 FIN
18 331 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 17:57.71
2006 FIN
19 74 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura 17:59.08
2006 FIN
20 746 Frans Sandblom Uinti Turku - Åbo Simning 18:19.42
2006 FIN
21 184 Altti Sormunen Cetus Espoo 18:23.22
2007 FIN
22 335 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 18:35.27
2007 FIN
23 166 Severi Tammihovi Cetus Espoo 18:35.73
2009 FIN
24 23 Tino Rantamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 18:41.99
2006 FIN
25 693 René-Peter Vuorio Turun Urheiluliitto 18:42.18
2006 FIN
26 191 Taavi  Tedresaar Cetus Espoo 18:44.10
2008 FIN
27 271 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit 15:56.88
2005 FIN S
28 154 Alexander Huhtala Cetus Espoo 17:22.33
2003 FIN S
29 257 Vilho Teno Lahden Uimaseura 17:44.08
2006 FIN S
30 414 Daniel Przado Rauman Uimaseura 18:15.33
2008 FIN S
14.06.2023 17:14:11 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Uinti Tampere

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner