2024-06-19   07:07:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Vellinge Easter Race 2024

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Startlista
Vellinge Easter Race
Plats: Arrangör: Vellinge Näsets Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 apr 2024 till den 1 apr 2024
9 100m Medley Mixed
# Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 Hebbe Stenskepp 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:30.08
2 Julia Olsson-Mårtensson 2012 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:32.85
3 Emily Lenart 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:36.05
4 Elena Olito 2013 Simklubben Poseidon SWE 1:36.41
5 Lovisa Åkerman 2012 Simklubben Sydsim SWE 1:36.73
6 Theo Bäcklund 2012 Höganäs Simsällskap SWE 1:38.90
7 Melanie Danielsen 2012 Simklubben Sydsim SWE 1:40.89
8 Miranda Lindberg 2013 Föreningen Trelleborg Sim SWE 1:41.73
9 My Rolf 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:42.81
10 Isabella Svensson 2013 Simklubben Sydsim SWE 1:43.58
11 Allie Andersson 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:45.85
12 Matthew Anterup 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:46.14
13 William Sandberg 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:46.53
14 Nikki Nillund 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:47.57
15 Tindra Adelros 2012 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:48.50
16 Maximilian Fryklund 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:48.63
17 Maja Nordin 2012 Simklubben Sydsim SWE 1:49.71
18 Sonja Nyman 2013 Landskrona Simsällskap SWE 1:50.28
19 Iona Collins 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:50.85
20 Alva Ehn Blomgren 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:52.17
21 Leo Granat 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:53.10
22 Hedvig Lindquist 2013 Simklubben Poseidon SWE 1:53.51
23 Klara Eriksson 2013 Simklubben Poseidon SWE 1:54.83
24 Olivia Haskel 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:56.98
25 Gustav Tegnander 2013 SK Triton SWE 1:57.57
26 William Billberg 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:58.07
27 Merry Wang 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:58.39
28 Malou Zabel 2013 Vellinge-Näsets Simklubb SWE 1:58.54
29 Oskar Zou 2012 Simklubben Poseidon SWE 1:58.59
30 Hugo Hermansson Söderdahl 2013 Landskrona Simsällskap SWE 1:58.65
31 Karin Söderstjerna 2012 Simklubben Poseidon SWE 2:02.35
32 Hedda Malmqvist 2013 Simklubben Poseidon SWE 2:05.31
33 Linnea Eklund 2013 Simklubben Poseidon SWE 2:05.84
34 Elsa Mårtensson Rosén 2013 Simklubben Poseidon SWE 2:15.19
35 Amanda Lindvall 2013 Föreningen Trelleborg Sim SWE 2:20.46
36 Sigge Tonning 2013 Simklubben Sydsim SWE 3:01.03
37 Edvin Evertsson 2013 Simklubben Poseidon SWE 3:01.74
38 Johanna Larsson 2013 SK Triton SWE
39 Maximilian Liu 2013 Simklubben Poseidon SWE
40 Amina Hadzimahovic 2012 Simklubben Hajen SWE
41 Emma Törnqvist 2013 Landskrona Simsällskap SWE
42 Max Constantinou 2013 Landskrona Simsällskap SWE
43 Elias Nilsson 2013 SK Triton SWE
2024-03-27 11:15:31 Resultathantering: WinGrodan 2.10 Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner