2024-06-13   20:16:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Øst Børnemedley Nord

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Øst børn Medley - Nord 2024
Placering: Pilehaveskolen, Svømmehal Arrangør SvømDanmark og Vallensbæk IF
Svømmeh 25m Stævne dato: 6. apr  2024 to 7. apr  2024
14 100m Rygsvømning Herrer
# Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 Elias Hoe Bertelsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:12.14
2 Niklas Hyldekær Janstrup 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:14.86
3 Vilbert Fosbøl 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:15.42
4 Jakob Bay 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.80
5 Jakob Johns 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:16.15
6 Herman Ludvig Scheel 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:17.19
7 Frederik Hald 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:17.63
8 Alvin Wamberg 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:18.63
9 Xander Flygenring 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:19.67
10 Alvin Konstantin Djørup 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:19.75
11 Viggo Fjord Bondo 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:20.03
12 Vincent Klintø 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:20.22
13 Willads Schou 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:20.33
14 Julius Steen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:20.83
15 Birk Barslund Fosse 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:21.68
16 William Ole Lim Nielsen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:21.73
17 Jonathan A. R. Jensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:22.18
18 Victor V. R. Ankerdal 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:22.53
19 Jonas Krak Hjorth 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:22.54
20 Hannibal Sejr Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:22.64
21 Johannes Pilegaard Bertelsen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:22.76
22 Arn Arvid A. Jørgensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:23.43
23 Alvin Bøgh Carlsen 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:23.48
24 Johan Christiansen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:23.52
25 Silas Bak 2011 Herlev Svømning DEN 1:23.75
26 Julius Wiegell Køie 2012 Sigma Swim Birkerød DEN 1:24.03
27 Emil Contreras Kristensen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:24.26
28 Anzor Azimjonov 2011 Gentofte Svømme Klub UZB 1:24.78
29 Mads Harpøth 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:24.89
30 Albert Tamasauskas 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:25.49
31 Emil Langvad 2011 GTI - Ishøj DEN 1:25.66
32 Daniel Wiseman Jørgensen 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:25.77
33 Wilmer Quaade 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:26.15
34 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:26.22
35 Anton Egebech Warnaars 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:26.59
36 Marius Wiberg Plougsgaard 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:27.07
37 Hjalte Håkansson 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:27.17
38 Benjamin Rasmussen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:27.31
39 Milas Tihic Rasmussen 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:27.32
40 Victor Hougaard 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:28.21
41 Kåre Mandsberg 2012 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:28.37
42 Victor Søegaard 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:28.72
43 Alexander Marius Hansen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:28.78
44 Albert Rasmussen Høegh 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:28.86
45 Oscar W. K. Christensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:29.03
46 Simon Hammershaimb 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:29.05
47 Snorre Hansen 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:29.12
48 Jonas Xiaoyan Liu 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:29.59
49 Leopold Nytoft Bergmann 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:29.96
50 Simon Preuss Nielsen 2011 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:30.30
51 Ludvig Otto Kragh 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:30.34
52 Oliver Robinson 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:30.46
53 Noah Emil Schultz 2011 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:31.07
54 Nikolas Milani 2011 GTI - Tune I.F. DEN 1:31.17
55 Christoffer Nielsen 2012 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:31.31
56 Anton Ellekær 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:31.58
57 Mikkel Schmidt Foli-Andersen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:31.87
58 Neo Borup 2012 Helsingør Svømmeklub DEN 1:32.48
59 Storm Jul From 2011 GTI - Tune I.F. DEN 1:32.58
60 Jan Weiss 2011 GTI - Ishøj DEN 1:32.79
61 Asger Elsborg 2011 GTI - Ishøj DEN 1:33.25
62 Willas Friis Rohde 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:33.76
63 Mathias Cánovas 2012 Sigma Swim Birkerød DEN 1:34.97 EFT
64 Kai Zhang 2011 GTI - Greve DEN 1:35.09
65 Mikkel Ladefoged 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:35.89
66 Frederik Hansen 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:36.34
67 Sander Martinsen 2012 Helsingør Svømmeklub DEN 1:36.76 L
68 Felix W. Takla 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:36.87
69 Leonardo Nedergaard Nielsen 2011 GTI - Greve DEN 1:37.30
70 Isak Rasmussen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:37.38
71 Sofus Lund Juul 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:37.39
72 Kasper Emil Nielsen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:39.41 L
73 Carl August Selch Aabakke 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:39.72
74 Ask Bjerregaard Sæthre 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:40.79
75 Aksel Svend Billeskov 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:40.96
76 Andreas Schauby 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:41.13
77 Amin Kadim 2011 Herlev Svømning DEN 1:41.38
78 Axel Krogh 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:42.28
79 Erik Behrens Strange 2012 Sigma Swim Birkerød DEN 1:42.41
80 Emil Husebø 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:46.24
81 Aksel Xander Krogh Bill 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:49.06
82 Willum Esmark 2012 Herlev Svømning DEN 1:49.48
83 Calvin Madsen 2012 GTI - Tune I.F. DEN 1:51.60
84 Viggo Mondrup Hagn-
Meincke
2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:53.21
85 Linus Hein 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:54.07
86 Jonas Seierup Von Ahnen 2012 GTI - Tune I.F. DEN 1:56.59
87 Jonas Klinge Vølund
Tømmerholt
2012 GTI - Greve DEN
07-04-2024 09:34.52 Datahandling: Swimify 2.11 Licens til: Vallensbæk IF Af 1939

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner