2024-05-19   06:25:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Øst Børnemedley Nord

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Deltagerliste
Øst børn Medley - Nord 2024
Placering: Pilehaveskolen, Svømmehal Arrangør SvømDanmark og Vallensbæk IF
Svømmeh 25m Stævne dato: 6. apr  2024 to 7. apr  2024
6 100m Frisvømning Herrer
# Navn Født Klub Nat Tilm Status
1 Herman Ludvig Scheel 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:04.00
2 Elias Hoe Bertelsen 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:06.14
3 Jakob Johns 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:06.33
4 Vincent Klintø 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:06.38
5 Jakob Bay 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:06.50
6 Johannes Pilegaard Bertelsen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:06.53
7 Vilbert Fosbøl 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:06.82
8 Alvin Wamberg 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:07.51
9 Viggo Fjord Bondo 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:07.67
10 Julius Steen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:08.07
11 Arn Arvid A. Jørgensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:08.36
12 Carl Kristian Juhl 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:08.70
13 William Ole Lim Nielsen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:09.19
14 Louie L. Theuma 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:09.55
15 Hjalte Håkansson 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:09.66
16 Frederik Hald 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:10.00
17 Birk Barslund Fosse 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:10.06
18 Daniel Wiseman Jørgensen 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:10.30
19 Emil Contreras Kristensen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:10.32
20 Niklas Hyldekær Janstrup 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:10.51
21 Julius Wiegell Køie 2012 Sigma Swim Birkerød DEN 1:10.67
22 Willads Schou 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:10.80
23 Mads Harpøth 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:10.82
24 Anzor Azimjonov 2011 Gentofte Svømme Klub UZB 1:11.23
25 Victor V. R. Ankerdal 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:11.38
26 Jonathan A. R. Jensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:11.45
27 Milas Tihic Rasmussen 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:11.87
28 Xander Flygenring 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:11.90
29 Alvin Konstantin Djørup 2011 Sigma Swim Allerød DEN 1:12.05
30 Johan Christiansen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:12.10
31 Simon Preuss Nielsen 2011 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:13.76
32 Sander Martinsen 2012 Helsingør Svømmeklub DEN 1:13.91
33 Kasper Emil Nielsen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:13.96
34 Viggo Mondrup Hagn-
Meincke
2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:14.06
35 Emil Langvad 2011 GTI - Ishøj DEN 1:14.21
36 Hannibal Sejr Jensen 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:14.29
37 Oscar W. K. Christensen 2011 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:14.30
38 Leopold Nytoft Bergmann 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:14.50
39 Anton Egebech Warnaars 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:14.65
40 Wilmer Quaade 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:15.30
41 Marius Wiberg Plougsgaard 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:15.34
42 Jonas Krak Hjorth 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:15.52
43 Noah Emil Schultz 2011 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:15.57
44 Kai Zhang 2011 GTI - Greve DEN 1:15.57
45 Alvin Bøgh Carlsen 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:15.61
46 Kåre Mandsberg 2012 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:15.66
47 Alexander Marius Hansen 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:15.79
48 Jonas Xiaoyan Liu 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:15.88
49 Silas Bak 2011 Herlev Svømning DEN 1:15.89
50 Ask Bjerregaard Sæthre 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:16.19
51 Benjamin Rasmussen 2011 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:16.28
52 Ludvig Otto Kragh 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:16.28
53 Victor Hougaard 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:16.54
54 Mikkel Schmidt Foli-Andersen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:16.57
55 Oliver Robinson 2011 Gentofte Svømme Klub DEN 1:16.77
56 Anton Ellekær 2011 Sigma Swim Birkerød DEN 1:16.87
57 Storm Jul From 2011 GTI - Tune I.F. DEN 1:17.08
58 Simon Hammershaimb 2011 Lyngby Svømmeklub DEN 1:17.85
59 Neo Borup 2012 Helsingør Svømmeklub DEN 1:18.17
60 Willas Friis Rohde 2012 Hovedstadens Svømmeklub DEN 1:18.58
61 Nikolas Milani 2011 GTI - Tune I.F. DEN 1:19.40
62 Victor Søegaard 2011 Søllerød Svømmeklub DEN 1:19.66
63 Christoffer Nielsen 2012 Vallensbæk IF Af 1939 DEN 1:20.48
64 Axel Krogh 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:20.50
65 Asger Elsborg 2011 GTI - Ishøj DEN 1:20.83
66 Amin Kadim 2011 Herlev Svømning DEN 1:21.05
67 Albert Rasmussen Høegh 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:21.33
68 Sofus Lund Juul 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:21.68
69 Linus Hein 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:22.40
70 Felix W. Takla 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:22.42
71 Aksel Xander Krogh Bill 2012 Svømmeklubben MK31 DEN 1:22.87
72 Snorre Hansen 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:23.38
73 Liam Lorentzen 2012 GTI - Tune I.F. DEN 1:23.83
74 Jan Weiss 2011 GTI - Ishøj DEN 1:23.97
75 Andreas Schauby 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:25.41
76 Mikkel Ladefoged 2012 Lyngby Svømmeklub DEN 1:25.84
77 Leonardo Nedergaard Nielsen 2011 GTI - Greve DEN 1:27.19
78 Emil Husebø 2012 Søllerød Svømmeklub DEN 1:27.47
79 Isak Rasmussen 2011 Svømmeklubben MK31 DEN 1:29.00
80 Carl August Selch Aabakke 2012 Gladsaxe Svømmeklub DEN 1:29.50
81 Calvin Madsen 2012 GTI - Tune I.F. DEN 1:30.82
82 Erik Behrens Strange 2012 Sigma Swim Birkerød DEN 1:31.95
83 Jonas Seierup Von Ahnen 2012 GTI - Tune I.F. DEN 1:32.29
84 Aksel Svend Billeskov 2012 Gentofte Svømme Klub DEN 1:33.36
85 Jonas Klinge Vølund
Tømmerholt
2012 GTI - Greve DEN 1:34.04
86 Willum Esmark Herlev Svømning 1:35.64
2012 DEN
07-04-2024 09:34.49 Datahandling: Swimify 2.11 Licens til: Vallensbæk IF Af 1939

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner