2024-07-15   01:25:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
14 100m Vapaauinti Miehet
Sponsor: Parturi-Kampaamo Jing
RolloP10 1:40.00
RolloP11 1:28.50
RolloP13 1:12.00
IKM P13- 1:04.00
IKM P15 1:01.00
IKM P16 59.00
NSM/GP 56.20
SM Mieh 55.60
RolloP12 1:20.00
13 ja nuoremmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 31 Julius Paananen 2012 Kokkolan Uimaseura FIN 1:10.48
2 254 Henry Paavola 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.82
3 124 Leo Linjala 2011 Oulun Lohet FIN 1:12.12
4 27 Elmo Rajaniemi 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 1:12.37
5 364 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:13.59
6 110 Jimi Saukko 2011 Oulun Lohet FIN 1:14.95
7 33 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 1:15.18
8 380 Joonas Malo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:15.21
9 76 Elias Karppinen 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 1:15.26
10 42 Lenni Koskela 2012 Vieskan Uimarit FIN 1:15.96
11 239 Otto Kyntömaa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:17.10
12 370 Patric Laukkanen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:17.20
13 242 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:17.98
14 383 Pietu Pasuri 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:19.47
15 269 Veeti Viertola 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:21.11
16 260 Tongbo Qu 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:21.24
17 377 Johannes Salo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:23.58
18 34 Jonne Junnila 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 1:23.66
19 36 Jasper Gerards 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 1:24.64
20 281 Elmeri Andersen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:30.49
21 280 Eetu Ponto 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:32.35
22 304 Lenni Viertola 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:32.40
23 97 Aatos Aho 2013 Kemin Uimaseura FIN 1:34.20
24 319 Veeti Mannermaa 2012 Tornion Uimaseura FIN 1:36.33
25 302 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 1:41.94
26 292 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:43.75
27 285 Mauri Ronkanen 2015 Oulun Uinti 1906 FIN 1:45.00
28 132 Aashwathaman Sudhir Bibisha 2012 Oulun Lohet FIN 1:45.66
29 299 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:47.71
30 14 Arttu Kuisma 2013 Haapajärven Kiilat FIN 1:49.18
31 290 Eino Pihlajaniemi 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:50.03
32 289 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:51.62
33 81 Vilho Murtola 2014 Kajaanin Uimaseura FIN 1:57.63
34 286 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:58.95
35 80 Imara Ngui 2013 Kajaanin Uimaseura FIN 2:00.34
36 37 Emil Rantala 2012 Kokkolan Uimaseura FIN
37 293 Sampo Hjulberg 2014 Oulun Uinti 1906 FIN
14-15 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 23 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 58.92
2 26 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 59.86
3 192 Reetu Jauhojärvi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:01.37
4 61 Iikka Kepanen 2009 Kajaanin Uimaseura FIN 1:01.76
5 200 Veeti Väyrynen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.43
6 84 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:02.88
7 173 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.21
8 236 Cheng Sun 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.74
9 201 Iikka Heiko 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.90
10 216 TongWei Qu 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:04.29
11 11 Rasmus Kuisma 2009 Haapajärven Kiilat FIN 1:04.84
12 86 Iivari Tihinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:07.35
13 228 Aapo Tervo 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:07.63
14 234 Eetu Haverinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:08.15
15 237 Otso Mannila 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:08.25
16 70 Markus  Ontronen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:10.45
17 32 Eemeli Järvinen 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 1:10.86
18 250 Otto Havana 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.04
19 225 Aro Härönoja 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.90
20 241 Onni Mattas 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.64
21 29 Lucas Rantala 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 1:13.71
22 361 Oskari Saarnio 2010 Kempeleen Pyrintö FIN 1:16.84
23 223 Lauri Maakanen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:19.24
24 62 Mikael Minkkinen 2009 Kajaanin Uimaseura FIN 1:19.29
25 388 Niko Alatalo 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:19.96
26 347 Veikka Räty 2010 Kempeleen Pyrintö FIN 1:22.00
27 407 Leevi Koskela 2010 Uinti Popula FIN 1:22.75
28 382 Veeti Tammela 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:37.77
16-17 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 306 Jeriko Helanen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 55.39
2 41 Tommi Kangas 2008 Vieskan Uimarit FIN 57.12
3 182 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 58.24
4 38 Emil Koskela 2008 Vieskan Uimarit FIN 58.97
5 209 Oskari Matilainen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 59.25
6 400 Veeti Riskilä 2007 Rovaniemen Uimaseura FIN 1:00.42
7 202 Simon Hiltunen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:01.22
8 9 Saku Numminen 2008 Haapajärven Kiilat FIN 1:02.80
9 181 Viljo Soini 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.05
10 87 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:04.81
11 19 Vladyslav Kyian 2008 Haapajärven Kiilat FIN 1:05.06
12 208 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:05.89
13 368 Santeri Kotijärvi 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:09.69
14 371 Eemeli Tammela 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:15.68
15 321 Joona Autti 2007 Tornion Uimaseura FIN 1:17.79
18 ja vanhemmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 166 Jere Hannuksela 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 53.73
2 163 Eemeli Kauppila 2002 Oulun Uinti 1906 FIN 55.22
3 164 Arttu Haipus 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 55.67
4 167 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 56.39
5 165 Eetu Haipus 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 57.62
6 101 Mikael Ryynänen 2003 Oulun Lohet FIN 58.43
7 174 Markus Tervaskanto 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 58.75
8 172 Arttu Kortetjärvi 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 59.76
9 362 Valtteri Kotijärvi 2006 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:04.86
07.04.2024 13.18.00 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner