2024-07-15   01:43:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
33 100m Selkäuinti Naiset
Sponsor: Nallikari Oy
RolloT11 1:36.00
RolloT12 1:31.00
IKM T13- 1:17.50
IKM T15 1:15.50
IKM T16 1:14.00
NSM/GP 1:12.50
SM Naise 1:11.88
RolloT13 1:23.00
13 ja nuoremmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 333 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 1:13.63
2 415 Sanni Paulomäki 2011 Oulun Lohet FIN 1:18.75 JÄL
3 276 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:20.24
4 117 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet FIN 1:22.89
5 342 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 1:24.41
6 28 Moona Korvala 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 1:24.46
7 412 Milka Heikkilä 2013 Uinti Popula FIN 1:26.43
8 272 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:26.58
9 266 Olga Mattila 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:27.01
10 240 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:27.80
11 353 Sanni Kettunen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:30.11
12 108 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet FIN 1:31.09
13 376 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:31.41
14 270 Adelia Rantsi 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 1:31.54
15 120 Ella Oittinen 2012 Oulun Lohet FIN 1:32.43
16 265 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:32.50
17 94 Helmi Kangas 2012 Kemin Uimaseura FIN 1:32.67
18 355 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:33.75
19 127 Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet FIN 1:33.84
20 116 Nelly Siira 2012 Oulun Lohet FIN 1:35.08
21 385 Sandra Ängeslevä 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:35.24
22 115 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet FIN 1:36.60
23 57 Meeri Lehtola 2011 Nivalan Saukot FIN 1:36.99
24 12 Saaga Liimatainen 2012 Haapajärven Kiilat FIN 1:38.07
25 274 Hertta Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:39.59
26 296 Emilia Pulli 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:42.43
27 275 Veera Koivumäki 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:42.56
28 341 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:43.22
29 278 Heidi Kvist 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:43.52
30 126 Siiri Pellikka 2013 Oulun Lohet FIN 1:43.83
31 303 Lea Li 2015 Oulun Uinti 1906 FIN 1:45.66
32 13 Emilia Kuisma 2011 Haapajärven Kiilat FIN 1:45.81
33 374 Minttu Saukko 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:46.57
34 96 Iida Silvennoinen 2014 Kemin Uimaseura FIN 1:46.80
35 352 Enni Pitkänen 2013 Kempeleen Pyrintö FIN 1:47.23
36 43 Hilda Herrala 2011 Vieskan Uimarit FIN 1:47.82
37 55 Iina Jämsä 2012 Nivalan Saukot FIN 1:48.92
38 288 Jenni Toivonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:52.06
39 308 Iiris Putaala 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 1:53.33
40 295 Kerttu Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:58.11
41 35 Minea Mäntylä 2012 Kokkolan Uimaseura FIN 1:58.12
42 95 Emma Silvennoinen 2013 Kemin Uimaseura FIN 2:00.99
43 300 Alyssa Middleton 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 2:01.13
44 277 Bella Nikkilä 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 2:03.40
45 54 Anniliina Päiveröinen 2013 Nivalan Saukot FIN 2:08.59
46 91 Tuuli Lipponen 2014 Kemin Uimaseura FIN 2:11.96
47 284 Iina Keränen 2014 Oulun Uinti 1906 FIN
48 298 Neletta Halavaara 2012 Oulun Uinti 1906 FIN
49 282 Lyyti Leinonen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN
50 379 Sofia Mielikäinen 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN
51 2 Erin Savolainen 2011 Iisalmen Uimarit FIN
52 390 Hilla Lantto 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN
53 287 Lotta Kaksonen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN
54 283 Vilma Pesonen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN
14-15 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 227 Saana Runtti 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.31
2 106 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet FIN 1:15.25
3 74 Aino  Kiviluoto 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:18.63
4 253 Reeta Hyry 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:21.27
5 410 Emma Raudasoja 2009 Uinti Popula FIN 1:21.47
6 235 Ronja Räsänen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:22.63
7 249 Isla Kettula 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:23.26
8 248 Peppiina Myllykangas 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:25.31
9 244 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:27.43
10 72 Neea Leinonen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 1:27.56
11 113 Elli Takkinen 2010 Oulun Lohet FIN 1:27.76
12 119 Roosa Pohjola 2010 Oulun Lohet FIN 1:32.81
13 369 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:34.01
14 351 Sanni Törmänen 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 1:45.53
15 50 Ronja Tikkanen 2009 Nivalan Saukot FIN 2:06.72
16-17 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 197 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:06.77
2 179 Anna Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:07.04
3 205 Silja Sipovaara 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.01
4 103 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet FIN 1:11.14
5 Haapajärven Kiilat 1:20.23
8 Jenna Liimatainen 2007 FIN
6 Kemin Työväen Uimarit 1:20.80
88 Lilly Isomaa 2008 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:21.04
230 Lotta Lappalainen 2008 FIN
18 ja vanhemmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 176 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 1:04.21
2006 FIN
07.04.2024 13.18.06 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner