2024-05-20   01:10:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset
Final 1 (12)
Sponsori: Nallikari Oy
NSM/GP 33.60
SM Naise 33.38
IKM T13- 35.00
RolloT10 49.57
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.19
1
2 Essi Haataja 2008 Kajaanin Uimaseura
3 Ilona Sihvonen 2016 Oulun Uinti 1906 1:02.90
4 NELLI Mild 2015 Oulun Uinti 1906 1:00.50
5 Sylvi Hillervo 2015 Oulun Uinti 1906 1:02.20
6 Venla Niemi 2015 Tornion Uimaseura
7
8
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 2 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.21
Ilm.Aika
Startti:
1 Silja Kumpula 2012 Nivalan Saukot 58.45
2 Emma Sammalmaa 2014 Vieskan Uimarit 58.14
3 Natalia Hankonen 2012 Oulun Uinti 1906 56.96 C
4 Mila Aulakoski 2014 Uinti Popula 55.87
5 Mette Kelloniemi 2013 Kempeleen Pyrintö 56.66 C
6 Sara Pellikka 2014 Oulun Lohet 57.78
7 Ronja Mettovaara 2012 Oulun Uinti 1906 58.19 C
8 Saimi Hillervo 2014 Oulun Uinti 1906 1:00.32
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 3 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.23
1 Iida Autti 2010 Tornion Uimaseura 55.62 C
2 Minea Mäntylä 2012 Kokkolan Uimaseura 54.68
3 Tuuli Lipponen 2014 Kemin Uimaseura 54.28
4 Emma Silvennoinen 2013 Kemin Uimaseura 53.58 C
5 Frida Järviö 2014 Oulun Uinti 1906 54.03 C
6 Bella Nikkilä 2012 Oulun Uinti 1906 54.65 C
7 Vilma Pesonen 2013 Oulun Uinti 1906 54.99
8 Salla Aava Aurora Virtasalo 2012 Kemin Uimaseura 55.78 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 4 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.24
1 Iina Keränen 2014 Oulun Uinti 1906 52.45
2 Eveliina Karjalainen 2013 Kajaanin Uimaseura 52.11
3 Lotta Kaksonen 2013 Oulun Uinti 1906 51.45 C
4 Maya Niskala 2010 Oulun Lohet 50.45 C
5 Neletta Halavaara 2012 Oulun Uinti 1906 51.21
6 Iisa Antinmaa 2014 Oulun Lohet 51.53 C
7 Elena Macagnano 2011 Oulun Uinti 1906 52.42 C
8 Kerttu Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 52.82 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 5 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.26
1 Kerttu Kärki 2011 Haapajärven Kiilat 49.49 C
2 Heidi Kvist 2012 Oulun Uinti 1906 48.72 C
3 Piitu Nyrhinen 2012 Kempeleen Pyrintö 47.24 C
4 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet 46.12 C
5 Salama Korhonen 2011 Swimming Club Vuokatti 46.40 C
6 Iina Jämsä 2012 Nivalan Saukot 47.78 C
7 Jenni Toivonen 2012 Oulun Uinti 1906 48.88
8 Sanni Häivälä 2012 Vieskan Uimarit 49.83 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 6 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.28
1 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 45.43
2 Ronja Ylikulju 2012 Oulun Uinti 1906 44.96
3 Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet 44.21
4 Martta Pihlajamaa 2011 Vieskan Uimarit 43.06 C
5 Anni Sihvonen 2012 Oulun Uinti 1906 43.43 C
6 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö 44.44 C
7 Hilda Herrala 2011 Vieskan Uimarit 45.36
8 Olivia Palo 2012 Kempeleen Pyrintö 45.57 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 7 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.29
1 Milla Merkkiniemi 2010 Oulun Uinti 1906 42.83
2 Alina Nygård 2011 Vieskan Uimarit 42.31 C
3 Melina Kokko 2010 Oulun Uinti 1906 41.33 C
4 Peppi Tuohimaa 2010 Uinti Popula 40.90
5 Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 41.29
6 Emma-Ilona Pietola 2010 Oulun Uinti 1906 41.42 C
7 Sanni Kettunen 2012 Kempeleen Pyrintö 42.74 C
8 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö 42.96
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 8 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.31
1 Elli Takkinen 2010 Oulun Lohet 39.61 C
2 Helmi Pekkala 2008 Oulun Uinti 1906 38.16 C
3 Senni Piirainen 2007 Joensuun Uimaseura ry 37.64 C
4 Adalina Koivisto 2008 Kajaanin Uimaseura 37.08
5 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat 37.58 C
6 Elina Jaako 2007 Swimming Club Vuokatti 37.79
7 Tara Maunula 2010 Kokkolan Uimaseura 38.19 C
8 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 39.62 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 11 ja nuoremmat, 9 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.32
1 Siiri Pellikka 2013 Oulun Lohet 49.70 C
2 Iida Silvennoinen 2014 Kemin Uimaseura 48.47
3 Venla Määttä 2013 Swimming Club Vuokatti 46.84
4 Milka Heikkilä 2013 Uinti Popula 40.54 C
5 Adelia Rantsi 2014 Oulun Uinti 1906 42.02
6 Lea Li 2015 Oulun Uinti 1906 48.00
7 Mette Mäenpää 2013 Swimming Club Vuokatti 48.87
8 Iiris Putaala 2013 Oulun Uinti 1906 50.88
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 12-13 vuotiaat, 10 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.34
1 Veera Antinmaa 2011 Oulun Uinti 1906 39.83 C
2 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö 39.31
3 Stella Manninen 2011 Oulun Uinti 1906 36.43 C
4 Rongxuan Bai 2011 Oulun Uinti 1906 35.76 C
5 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 35.86
6 Saga Sirniö 2011 Oulun Uinti 1906 38.04 C
7 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 39.48
8 Anniina  Karjalainen 2011 Kajaanin Uimaseura 40.33
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 14-15 vuotiaat, 11 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.35
Ilm.Aika
Startti:
1 Nora Keisu 2010 Oulun Uinti 1906 37.65 C
2 Heini Kela 2009 Kemin Uimaseura 36.94 C
3 Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 36.36
4 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 31.63 C
5 Saana Runtti 2010 Oulun Uinti 1906 33.99
6 Iita Poikkimäki 2010 Nivalan Saukot 36.52 C
7 Aino Karjalainen 2010 Kajaanin Uimaseura 37.24 C
8 Isla Kettula 2010 Oulun Uinti 1906 37.95 C
Laji 7, 50m Selkäuinti Naiset Final 16-17 vuotiaat, 12 (12)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.36
1 Lotta Lappalainen 2008 Oulun Uinti 1906 35.59 C
2 Silja Sipovaara 2007 Oulun Uinti 1906 34.32 C
3 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 33.69 C
4 Anna Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 31.58 C
5 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 31.96 C
6 Emma Girod 2008 Kokkolan Uimaseura 34.00
7 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 34.41 C
8 Lilly Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit 36.47 C
06.04.2024 08.36.13 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner