2024-06-24   08:50:46
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Nuorisouinnit

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Lauantaiaamu

Document
Osallistujaluettelo
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
7 50m Selkäuinti Naiset
Sponsor: Nallikari Oy
NSM/GP 33.60
SM Naise 33.38
IKM T13- 35.00
RolloT10 49.57
11 ja nuoremmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Uinti Popula 40.54
412 Milka Heikkilä 2013 FIN
2 Oulun Uinti 1906 42.02
270 Adelia Rantsi 2014 FIN
3 Swimming Club Vuokatti 46.84
394 Venla Määttä 2013 FIN
4 Oulun Uinti 1906 48.00
303 Lea Li 2015 FIN
5 Kemin Uimaseura 48.47
96 Iida Silvennoinen 2014 FIN
6 Swimming Club Vuokatti 48.87
393 Mette Mäenpää 2013 FIN
7 126 Siiri Pellikka Oulun Lohet 49.70
2013 FIN
8 308 Iiris Putaala Oulun Uinti 1906 50.88
2013 FIN
9 287 Lotta Kaksonen Oulun Uinti 1906 51.45
2013 FIN
10 139 Iisa Antinmaa Oulun Lohet 51.53
2014 FIN
11 71 Eveliina Karjalainen Kajaanin Uimaseura 52.11
2013 FIN
12 284 Iina Keränen Oulun Uinti 1906 52.45
2014 FIN
13 95 Emma Silvennoinen Kemin Uimaseura 53.58
2013 FIN
14 301 Frida Järviö Oulun Uinti 1906 54.03
2014 FIN
15 91 Tuuli Lipponen Kemin Uimaseura 54.28
2014 FIN
16 283 Vilma Pesonen Oulun Uinti 1906 54.99
2013 FIN
17 414 Mila Aulakoski Uinti Popula 55.87
2014 FIN
18 349 Mette Kelloniemi Kempeleen Pyrintö 56.66
2013 FIN
19 133 Sara Pellikka Oulun Lohet 57.78
2014 FIN
20 48 Emma Sammalmaa Vieskan Uimarit 58.14
2014 FIN
21 311 Saimi Hillervo Oulun Uinti 1906 1:00.32
2014 FIN
22 315 NELLI Mild Oulun Uinti 1906 1:00.50
2015 FIN
23 310 Sylvi Hillervo Oulun Uinti 1906 1:02.20
2015 FIN
24 312 Ilona Sihvonen Oulun Uinti 1906 1:02.90
2016 FIN
25 322 Venla Niemi 2015 Tornion Uimaseura FIN
12-13 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 258 Rongxuan Bai 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 35.76
2 276 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 35.86
3 229 Stella Manninen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 36.43
4 238 Saga Sirniö 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 38.04
5 342 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 39.31
6 272 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 39.48
7 226 Veera Antinmaa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 39.83
8 69 Anniina  Karjalainen 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 40.33
9 262 Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 41.29
10 44 Alina Nygård 2011 Vieskan Uimarit FIN 42.31
11 353 Sanni Kettunen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 42.74
12 345 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 42.96
13 45 Martta Pihlajamaa 2011 Vieskan Uimarit FIN 43.06
14 273 Anni Sihvonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 43.43
15 127 Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet FIN 44.21
16 355 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 44.44
17 268 Ronja Ylikulju 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 44.96 JÄL
18 43 Hilda Herrala 2011 Vieskan Uimarit FIN 45.36
19 341 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 45.43
20 344 Olivia Palo 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 45.57
21 115 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet FIN 46.12
22 398 Salama Korhonen 2011 Swimming Club Vuokatti FIN 46.40
23 358 Piitu Nyrhinen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 47.24
24 55 Iina Jämsä 2012 Nivalan Saukot FIN 47.78
25 278 Heidi Kvist 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 48.72
26 288 Jenni Toivonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 48.88
27 15 Kerttu Kärki 2011 Haapajärven Kiilat FIN 49.49
28 46 Sanni Häivälä 2012 Vieskan Uimarit FIN 49.83
29 298 Neletta Halavaara 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 51.21
30 271 Elena Macagnano 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 52.42
31 295 Kerttu Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 52.82
32 277 Bella Nikkilä 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 54.65
33 35 Minea Mäntylä 2012 Kokkolan Uimaseura FIN 54.68
34 98 Salla Aava Aurora Virtasalo 2012 Kemin Uimaseura FIN 55.78
35 294 Natalia Hankonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 56.96
36 297 Ronja Mettovaara 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 58.19
37 52 Silja Kumpula 2012 Nivalan Saukot FIN 58.45
14-15 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 180 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 31.63
2 227 Saana Runtti 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 33.99
3 199 Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 36.36
4 49 Iita Poikkimäki 2010 Nivalan Saukot FIN 36.52
5 90 Heini Kela 2009 Kemin Uimaseura FIN 36.94
6 66 Aino Karjalainen 2010 Kajaanin Uimaseura FIN 37.24
7 245 Nora Keisu 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 37.65
8 249 Isla Kettula 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 37.95
9 24 Tara Maunula 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 38.19
10 113 Elli Takkinen 2010 Oulun Lohet FIN 39.61
11 244 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 39.62
12 408 Peppi Tuohimaa 2010 Uinti Popula FIN 40.90
13 217 Melina Kokko 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 41.33
14 246 Emma-Ilona Pietola 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 41.42
15 261 Milla Merkkiniemi 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 42.83
16 109 Maya Niskala 2010 Oulun Lohet FIN 50.45
17 323 Iida Autti 2010 Tornion Uimaseura FIN 55.62
16-17 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 179 Anna Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 31.58
2 197 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 31.96
3 183 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 33.69
4 25 Emma Girod 2008 Kokkolan Uimaseura FIN 34.00
5 205 Silja Sipovaara 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 34.32
6 103 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet FIN 34.41
7 230 Lotta Lappalainen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 35.59
8 88 Lilly Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 36.47
9 77 Adalina Koivisto 2008 Kajaanin Uimaseura FIN 37.08
10 8 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat FIN 37.58
11 6 Senni Piirainen 2007 Joensuun Uimaseura ry FIN 37.64
12 392 Elina Jaako 2007 Swimming Club Vuokatti FIN 37.79
13 214 Helmi Pekkala 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 38.16
14 82 Essi Haataja 2008 Kajaanin Uimaseura FIN
07.04.2024 13.17.58 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner