2024-06-17   18:22:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset
Final 1 (10)
Sponsori: Nallikari Oy
RolloT11 1:50.00
RolloT12 1:42.00
IKM T13- 1:26.00
IKM T15 1:24.00
IKM T16 1:22.50
NSM/GP 1:21.00
SM Naise 1:20.36
RolloT13 1:33.00
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.20
1
2 Ellen Häcklin 2013 Haukiputaan Heitto uintijaosto
3 Hilda Herrala 2011 Vieskan Uimarit
4 Lea Li 2015 Oulun Uinti 1906
5 Salla Aava Aurora Virtasalo 2012 Kemin Uimaseura
6 Iiris Putaala 2013 Oulun Uinti 1906
7
8
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 2 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.22
1 Aradhana Sudhir 2015 Oulun Lohet
2 Eveliina Karjalainen 2013 Kajaanin Uimaseura 2:09.91
3 Maya Niskala 2010 Oulun Lohet 2:04.39 C
4 Kiia Hautakoski 2011 Nivalan Saukot 2:02.53
5 Piitu Nyrhinen 2012 Kempeleen Pyrintö 2:03.07 C
6 Mette Kelloniemi 2013 Kempeleen Pyrintö 2:08.30 C
7 Meeri Lehtola 2011 Nivalan Saukot 2:16.26
8 Sara Pellikka 2014 Oulun Lohet
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 3 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.25
1 Iida Autti 2010 Tornion Uimaseura 2:01.97
2 Salama Korhonen 2011 Swimming Club Vuokatti 2:00.58 C
3 Venla Määttä 2013 Swimming Club Vuokatti 1:59.31 C
4 Mette Mäenpää 2013 Swimming Club Vuokatti 1:56.72
5 Veera Koivumäki 2012 Oulun Uinti 1906 1:58.71
6 Silja Kumpula 2012 Nivalan Saukot 1:59.39
7 Veera Eklund 2013 Haukiputaan Heitto uintijaosto 2:01.45 C
8 Enni Pitkänen 2013 Kempeleen Pyrintö 2:02.43 C
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 4 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.28
1 Ronja Mettovaara 2012 Oulun Uinti 1906 1:55.70 C
2 Natalia Hankonen 2012 Oulun Uinti 1906 1:55.19
3 Minttu Kauppinen 2012 Vieskan Uimarit 1:52.95
4 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:51.52 C
5 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet 1:51.54
6 Lotta Kaksonen 2013 Oulun Uinti 1906 1:54.63 C
7 Oona Lukka 2008 Swimming Club Vuokatti 1:55.21 C
8 Iitu Litendahl 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:56.53 C
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 5 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
17.31
Ilm.Aika
Startti:
1 Sandra Ängeslevä 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:50.97
2 Hilla Lantto 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:48.04 C
3 Lyyti Leinonen 2011 Oulun Uinti 1906 1:46.78 C
4 Minttu Hyvärinen 2011 Oulun Lohet 1:45.94 C
5 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 1:46.61
6 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 1:47.46 C
7 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 1:48.79 C
8 Sohvi Aliisa Laurila 2011 Nivalan Saukot 1:51.09 C
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 6 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.33
1 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö 1:44.98 C
2 Reeta Hyry 2010 Oulun Uinti 1906 1:41.04 C
3 Emilia Liimatainen 2010 Haapajärven Kiilat 1:39.78
4 Aamu Litendahl 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:35.02
5 Peppi Tuohimaa 2010 Uinti Popula 1:39.76 C
6 Helmi Kangas 2012 Kemin Uimaseura 1:40.91
7 Saaga Liimatainen 2012 Haapajärven Kiilat 1:41.79
8 Iitamaria Päiveröinen 2010 Nivalan Saukot 1:45.08
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 13 ja nuoremmat, 7 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.36
1 Olga Mattila 2011 Oulun Uinti 1906 1:36.14 C
2 Mette Rova 2011 Oulun Lohet 1:34.91 C
3 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 1:32.79
4 Marianna Hiltunen 2011 Oulun Uinti 1906 1:28.80 C
5 Nelli Sulonen 2011 Oulun Lohet 1:30.26 C
6 Emilia Kuisma 2011 Haapajärven Kiilat 1:34.89
7 Aada Haapakoski 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:35.35 C
8 Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 1:39.16
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 14-15 vuotiaat, 8 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.38
1 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:30.71
2 Rinja Nikunlassi 2009 Oulun Uinti 1906 1:28.54 C
3 Mette Myllylä 2009 Uinti Popula 1:21.07
4 Laura Haikola 2009 Kempeleen Pyrintö 1:20.09 C
5 Elviira Sanaksenaho 2009 Kempeleen Pyrintö 1:20.30 C
6 Saimi Siika-aho 2009 Oulun Lohet 1:28.05
7 Neea Leinonen 2010 Kajaanin Uimaseura 1:30.15 C
8 Elisa Putaala 2010 Oulun Uinti 1906 1:33.68
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 16-17 vuotiaat, 9 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
17.40
Ilm.Aika
Startti:
1 Elle Härkönen 2007 Swimming Club Rovaniemi 1:30.50
2 Adalina Koivisto 2008 Kajaanin Uimaseura 1:25.43 C
3 Saimi Kiviniemi 2007 Oulun Uinti 1906 1:19.34 C
4 Riialiina Kiljala 2008 Uinti Popula 1:12.89
5 Vanamo Huotari 2008 Kajaanin Uimaseura 1:13.44
6 Kaisa Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 1:21.32 C
7 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat 1:28.68
8 Laura Rytilahti 2008 Oulun Uinti 1906 1:32.66 C
Laji 17, 100m Rintauinti Naiset Final 18 ja vanhemmat, 10 (10
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.43
1
2
3 Martta Ryynänen 2005 Oulun Lohet 1:28.90 C
4 Saara Niemi 2005 Oulun Uinti 1906 1:15.53 C
5 Vilma Moilanen 2004 Oulun Uinti 1906 1:23.18
6 Elina Koskela 2005 Uinti Popula 1:45.78 C
7
8
06.04.2024 15.09.22 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner