2024-06-18   11:04:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet
Final 1 (4)
RolloP13 3:10.00
IKM P13- 2:49.00
IKM P15 2:32.00
IKM P16 2:28.00
NSM/GP 2:25.80
SM Mieh 2:25.80
RolloP12 3:20.00
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.44
1
2 Johannes Leinonen 2014 Haukiputaan Heitto uintijaosto
3 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906
4 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906
5 Ukko Pörhölä 2014 Oulun Uinti 1906
6 Jasper Gerards 2011 Kokkolan Uimaseura
7 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906
8
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet Final 2 (4)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.47
1 Leevi Koskela 2010 Uinti Popula 3:35.22 C
2 Johannes Salo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:25.82 C
3 Elmo Rajaniemi 2011 Kokkolan Uimaseura 3:21.03 C
4 Joonas Malo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:17.71 C
5 Patric Laukkanen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 3:20.91
6 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 3:24.52 C
7 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura 3:30.89 C
8 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet Final 3 (4)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
18.52
Ilm.Aika
Startti:
1 Henry Paavola 2011 Oulun Uinti 1906 3:06.85
2 Markus  Ontronen 2010 Kajaanin Uimaseura 3:00.28 C
3 TongWei Qu 2009 Oulun Uinti 1906 2:47.79 C
4 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö 2:43.53 C
5 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit 2:44.24
6 Akseli Eteläperä 2011 Oulun Lohet 2:56.30 C
7 Otto Savolainen 2010 Kempeleen Pyrintö 3:00.33
8 Lenni Koskela 2012 Vieskan Uimarit 3:12.08
Laji 20, 200m Sekauinti Miehet Final 4 (4)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
18.56
1 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit 2:38.43 C
2 Rico Kettunen 2009 Iisalmen Uimarit 2:31.38 C
3 Tuomo Strömmer 2007 Kempeleen Pyrintö 2:25.98 C
4 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö 2:20.49 C
5 Torsti Saarela 2006 Uinti Popula 2:23.22 C
6 Ahti Kotila 2008 Oulun Uinti 1906 2:30.67 C
7 Reetu Jauhojärvi 2009 Oulun Uinti 1906 2:32.88
8 Joonas Karppinen 2009 Kajaanin Uimaseura 2:42.70 C
06.04.2024 15.09.26 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner