2024-06-16   20:32:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet
Final 1 (6)
Sponsori: SunSugaring Ky
RolloP10 59.00
NSM/GP 33.80
SM Mieh 32.95
IKM P13- 34.50
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.01
1 Eetu Haverinen 2009 Oulun Uinti 1906
2 Ouwen Cai 2014 Oulun Uinti 1906
3 Emil Rantala 2012 Kokkolan Uimaseura
4 Mauri Ronkanen 2015 Oulun Uinti 1906 1:10.14
5 Vilho Murtola 2014 Kajaanin Uimaseura 1:12.58 C
6 Aaro Myllyniemi 2013 Oulun Uinti 1906
7 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906
8
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet Final 2 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
11.03
Ilm.Aika
Startti:
1 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906 1:07.62 C
2 Daniel Kauppinen 2010 Iisalmen Uimarit 58.04 C
3 Reko Härkönen 2010 Oulun Uinti 1906 49.77 C
4 Otso Mannila 2009 Oulun Uinti 1906 41.76
5 Mikael Minkkinen 2009 Kajaanin Uimaseura 48.03 C
6 Cheng Sun 2009 Oulun Uinti 1906 52.39
7 Veeti Tammela 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:00.96 C
8 Sampo Hjulberg 2014 Oulun Uinti 1906 1:08.01 C
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet Final 11 ja nuoremmat, 3 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.05
1 Imara Ngui 2013 Kajaanin Uimaseura 1:01.36 C
2 Eetu Jylhä 2013 Oulun Lohet 58.09 C
3 Johannes Leinonen 2014 Haukiputaan Heitto uintijaosto 55.05 C
4 Aatos Aho 2013 Kemin Uimaseura 47.20
5 Ukko Pörhölä 2014 Oulun Uinti 1906 54.65
6 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906 58.09
7 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906 1:00.24
8 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906 1:07.76 C
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet Final 12-13 vuotiaat, 4 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.07
1 Nooa Lukkarila 2012 Kempeleen Pyrintö 1:02.89 C
2 Ville Oliver Törmänen 2012 Kempeleen Pyrintö 52.63 C
3 Jonne Junnila 2011 Kokkolan Uimaseura 49.59
4 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Uinti 1906 38.87 C
5 Jere Birling 2011 Kajaanin Uimaseura 46.63
6 Aashwathaman Sudhir Bibisha 2012 Oulun Lohet 51.71
7 Reko Heikkinen 2012 Oulun Lohet 54.57 C
8 Emil Kangas 2012 Kempeleen Pyrintö 1:05.65
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet Final 14-15 vuotiaat, 5 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.08
1 Iivari Tihinen 2009 Kemin Työväen Uimarit 40.35 C
2 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura 39.64
3 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 36.37
4 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura 33.87 C
5 Aapo Tervo 2010 Oulun Uinti 1906 36.17
6 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit 38.86 C
7 Aro Härönoja 2010 Oulun Uinti 1906 40.14 C
8 Otto Savolainen 2010 Kempeleen Pyrintö 41.29 C
Laji 24, 50m Rintauinti Miehet Final 16-17 vuotiaat, 6 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
11.10
1 Vladyslav Kyian 2008 Haapajärven Kiilat 39.22
2 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit 35.72
3 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 34.06
4 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 32.01
5 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö 32.13
6 Simon Hiltunen 2008 Oulun Uinti 1906 34.45 C
7 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 38.72
8 Eemeli Tammela 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto 42.64 C
07.04.2024 08.36.20 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner