2024-07-18   08:13:28
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Nuorisouinnit

Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.

Sunnuntaiaamu

Document
Osallistujaluettelo
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
24 50m Rintauinti Miehet
Sponsor: SunSugaring Ky
RolloP10 59.00
NSM/GP 33.80
SM Mieh 32.95
IKM P13- 34.50
11 ja nuoremmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 Kemin Uimaseura 47.20
97 Aatos Aho 2013 FIN
2 Oulun Uinti 1906 54.65
305 Ukko Pörhölä 2014 FIN
3 Haukiputaan Heitto uintijaosto 55.05
372 Johannes Leinonen 2014 FIN
4 Oulun Uinti 1906 58.09
302 Kasper Paavola 2014 FIN
5 Oulun Lohet 58.09
125 Eetu Jylhä 2013 FIN
6 Oulun Uinti 1906 1:00.24
299 Väinö Luukkonen 2013 FIN
7 80 Imara Ngui Kajaanin Uimaseura 1:01.36
2013 FIN
8 289 Onni Mattila Oulun Uinti 1906 1:07.76
2013 FIN
9 293 Sampo Hjulberg Oulun Uinti 1906 1:08.01
2014 FIN
10 285 Mauri Ronkanen Oulun Uinti 1906 1:10.14
2015 FIN
11 81 Vilho Murtola Kajaanin Uimaseura 1:12.58
2014 FIN
12 309 Aaro Myllyniemi Oulun Uinti 1906
2013 FIN
13 313 Ouwen Cai Oulun Uinti 1906
2014 FIN
12-13 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 233 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 38.87
2 78 Jere Birling 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 46.63
3 34 Jonne Junnila 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 49.59
4 132 Aashwathaman Sudhir Bibisha 2012 Oulun Lohet FIN 51.71
5 354 Ville Oliver Törmänen 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 52.63
6 129 Reko Heikkinen 2012 Oulun Lohet FIN 54.57
7 359 Nooa Lukkarila 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:02.89
8 356 Emil Kangas 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:05.65
9 292 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:07.62
10 37 Emil Rantala 2012 Kokkolan Uimaseura FIN
11 286 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN
14-15 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 23 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 33.87
2 228 Aapo Tervo 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 36.17
3 198 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 36.37
4 84 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 38.86
5 26 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 39.64
6 225 Aro Härönoja 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 40.14
7 86 Iivari Tihinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 40.35
8 350 Otto Savolainen 2010 Kempeleen Pyrintö FIN 41.29
9 237 Otso Mannila 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 41.76
10 62 Mikael Minkkinen 2009 Kajaanin Uimaseura FIN 48.03
11 257 Reko Härkönen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 49.77
12 236 Cheng Sun 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 52.39
13 4 Daniel Kauppinen 2010 Iisalmen Uimarit FIN 58.04
14 382 Veeti Tammela 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:00.96
15 234 Eetu Haverinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN
16-17 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 182 Niko Kumpulainen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 32.01
2 330 Veeti Palo 2007 Kempeleen Pyrintö FIN 32.13
3 188 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 34.06
4 202 Simon Hiltunen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 34.45
5 87 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 35.72
6 208 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 38.72
7 19 Vladyslav Kyian 2008 Haapajärven Kiilat FIN 39.22
8 371 Eemeli Tammela 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 42.64
07.04.2024 13.18.03 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner