2024-06-17   18:41:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Osallistujaluettelo
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
30 50m Vapaauinti Miehet
NSM/GP 26.34
SM Mieh 25.49
IKM P13- 27.20
10 ja nuoremmat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 302 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 42.15
2 372 Johannes Leinonen 2014 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 42.85
3 305 Ukko Pörhölä 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 43.33
4 314 Lucas Marjamaa 2015 Oulun Uinti 1906 FIN 45.68
5 81 Vilho Murtola 2014 Kajaanin Uimaseura FIN 46.64
6 285 Mauri Ronkanen 2015 Oulun Uinti 1906 FIN 47.14
7 293 Sampo Hjulberg 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 49.72
8 313 Ouwen Cai 2014 Oulun Uinti 1906 FIN 53.53
9 317 Luwen Cai 2016 Oulun Uinti 1906 FIN
11 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 97 Aatos Aho 2013 Kemin Uimaseura FIN 37.01
2 281 Elmeri Andersen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 39.82
3 304 Lenni Viertola 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 39.86
4 125 Eetu Jylhä 2013 Oulun Lohet FIN 39.88
5 75 Luka Heikkinen 2013 Kajaanin Uimaseura FIN 40.50
6 14 Arttu Kuisma 2013 Haapajärven Kiilat FIN 45.52
7 143 Shashank Tejesvi 2013 Oulun Lohet FIN 46.24
8 299 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 46.35
9 309 Aaro Myllyniemi 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 47.09
10 289 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906 FIN 47.71
11 80 Imara Ngui 2013 Kajaanin Uimaseura FIN 47.96
12 135 Hiroki Tanaka 2013 Oulun Lohet FIN 50.11
13 318 Juho Karjalainen 2013 Oulun Uinti 1906 FIN
12-13 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 110 Jimi Saukko 2011 Oulun Lohet FIN 33.57
2 33 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 34.29
3 76 Elias Karppinen 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 35.07
4 242 Joonatan Ryynänen 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 35.09
5 239 Otto Kyntömaa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 35.24
6 37 Emil Rantala 2012 Kokkolan Uimaseura FIN 37.44
7 34 Jonne Junnila 2011 Kokkolan Uimaseura FIN 38.06
8 291 Lauri Lehtola 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 38.88
9 78 Jere Birling 2011 Kajaanin Uimaseura FIN 39.23
10 129 Reko Heikkinen 2012 Oulun Lohet FIN 39.42
11 280 Eetu Ponto 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 40.61
12 132 Aashwathaman Sudhir Bibisha 2012 Oulun Lohet FIN 40.67
13 359 Nooa Lukkarila 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 47.68
14 292 Sasu Jääskeläinen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 48.06
15 286 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 48.47
16 137 Yumo Shen 2012 Oulun Lohet FIN
14-15 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 23 Elis Luomala 2009 Kokkolan Uimaseura FIN 26.73
2 326 Leevi Rasila 2009 Kempeleen Pyrintö FIN 27.61
3 26 Lucas Girod 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 27.95
4 247 Daniel Pulli 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 28.17
5 11 Rasmus Kuisma 2009 Haapajärven Kiilat FIN 28.60
6 237 Otso Mannila 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 28.87
7 236 Cheng Sun 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 29.32
8 173 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 29.33
9 220 Emil Peuhkuri 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 29.42
10 84 Aleksi Kallioinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 29.50
11 86 Iivari Tihinen 2009 Kemin Työväen Uimarit FIN 29.66
12 198 Aaron Rantsi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 29.84
13 216 TongWei Qu 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 30.22
14 18 Eino Hosionaho 2010 Haapajärven Kiilat FIN 31.30
15 192 Reetu Jauhojärvi 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 31.87
16 225 Aro Härönoja 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 31.88
17 250 Otto Havana 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 32.78
18 257 Reko Härkönen 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 36.31
19 29 Lucas Rantala 2010 Kokkolan Uimaseura FIN 37.80
20 5 Kristian Kauppinen 2010 Iisalmen Uimarit FIN 40.72
21 4 Daniel Kauppinen 2010 Iisalmen Uimarit FIN 44.02
16-17 vuotiaat
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 38 Emil Koskela 2008 Vieskan Uimarit FIN 26.37
2 41 Tommi Kangas 2008 Vieskan Uimarit FIN 26.42
3 184 Aapo Alaniska 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 26.52
4 9 Saku Numminen 2008 Haapajärven Kiilat FIN 27.55
5 400 Veeti Riskilä 2007 Rovaniemen Uimaseura FIN 27.59
6 336 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 27.90
7 202 Simon Hiltunen 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 27.99
8 181 Viljo Soini 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 28.04
9 19 Vladyslav Kyian 2008 Haapajärven Kiilat FIN 28.66
10 87 Eemeli Tihinen 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 28.78
11 208 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 29.64
12 204 Sami Kummu 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 29.82
07.04.2024 13.18.06 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner