2024-06-17   15:59:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset
Final 1 (10)
Sponsori: Nallikari Oy
RolloT11 1:36.00
RolloT12 1:31.00
IKM T13- 1:17.50
IKM T15 1:15.50
IKM T16 1:14.00
NSM/GP 1:12.50
SM Naise 1:11.88
RolloT13 1:23.00
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.23
1
2
3 Lotta Kaksonen 2013 Oulun Uinti 1906
4 Erin Savolainen 2011 Iisalmen Uimarit
5 Hilla Lantto 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto
6 Vilma Pesonen 2013 Oulun Uinti 1906
7
8
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 2 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.25
1 Lyyti Leinonen 2011 Oulun Uinti 1906
2 Iina Keränen 2014 Oulun Uinti 1906
3 Anniliina Päiveröinen 2013 Nivalan Saukot 2:08.59
4 Bella Nikkilä 2012 Oulun Uinti 1906 2:03.40 C
5 Ronja Tikkanen 2009 Nivalan Saukot 2:06.72 C
6 Tuuli Lipponen 2014 Kemin Uimaseura 2:11.96
7 Neletta Halavaara 2012 Oulun Uinti 1906
8 Sofia Mielikäinen 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 3 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.28
1 Emma Silvennoinen 2013 Kemin Uimaseura 2:00.99
2 Kerttu Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 1:58.11
3 Jenni Toivonen 2012 Oulun Uinti 1906 1:52.06 C
4 Hilda Herrala 2011 Vieskan Uimarit 1:47.82
5 Iina Jämsä 2012 Nivalan Saukot 1:48.92 C
6 Iiris Putaala 2013 Oulun Uinti 1906 1:53.33 C
7 Minea Mäntylä 2012 Kokkolan Uimaseura 1:58.12
8 Alyssa Middleton 2014 Oulun Uinti 1906 2:01.13
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 4 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.31
1 Iida Silvennoinen 2014 Kemin Uimaseura 1:46.80
2 Emilia Kuisma 2011 Haapajärven Kiilat 1:45.81 C
3 Sanni Törmänen 2009 Kempeleen Pyrintö 1:45.53 C
4 Heidi Kvist 2012 Oulun Uinti 1906 1:43.52 C
5 Siiri Pellikka 2013 Oulun Lohet 1:43.83 C
6 Lea Li 2015 Oulun Uinti 1906 1:45.66
7 Minttu Saukko 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:46.57 C
8 Enni Pitkänen 2013 Kempeleen Pyrintö 1:47.23 C
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 5 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
16.34
Ilm.Aika
Startti:
1 Veera Koivumäki 2012 Oulun Uinti 1906 1:42.56 C
2 Hertta Ahola 2012 Oulun Uinti 1906 1:39.59
3 Meeri Lehtola 2011 Nivalan Saukot 1:36.99
4 Sandra Ängeslevä 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:35.24 C
5 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet 1:36.60 C
6 Saaga Liimatainen 2012 Haapajärven Kiilat 1:38.07 C
7 Emilia Pulli 2012 Oulun Uinti 1906 1:42.43
8 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 1:43.22 C
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 6 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.36
1 Salla Pietilä 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:34.01
2 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö 1:33.75 C
3 Helmi Kangas 2012 Kemin Uimaseura 1:32.67
4 Ella Oittinen 2012 Oulun Lohet 1:32.43 C
5 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 1:32.50 C
6 Roosa Pohjola 2010 Oulun Lohet 1:32.81 C
7 Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet 1:33.84 C
8 Nelly Siira 2012 Oulun Lohet 1:35.08 C
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 7 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.38
1 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:31.41 C
2 Sanni Kettunen 2012 Kempeleen Pyrintö 1:30.11 C
3 Elli Takkinen 2010 Oulun Lohet 1:27.76 C
4 Olga Mattila 2011 Oulun Uinti 1906 1:27.01 C
5 Neea Leinonen 2010 Kajaanin Uimaseura 1:27.56 C
6 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 1:27.80 C
7 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet 1:31.09
8 Adelia Rantsi 2014 Oulun Uinti 1906 1:31.54 C
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 13 ja nuoremmat, 8 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.41
1 Milka Heikkilä 2013 Uinti Popula 1:26.43
2 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö 1:24.41
3 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 1:20.24
4 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 1:13.63 C
5 Sanni Paulomäki 2011 Oulun Lohet 1:18.75 C
6 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet 1:22.89 C
7 Moona Korvala 2011 Kokkolan Uimaseura 1:24.46
8 Sara Riskilä 2011 Oulun Uinti 1906 1:26.58
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 14-15 vuotiaat, 9 (10)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
16.43
Ilm.Aika
Startti:
1 Peppiina Myllykangas 2009 Oulun Uinti 1906 1:25.31 C
2 Emma Raudasoja 2009 Uinti Popula 1:21.47
3 Aino  Kiviluoto 2010 Kajaanin Uimaseura 1:18.63 C
4 Saana Runtti 2010 Oulun Uinti 1906 1:11.31 C
5 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 1:15.25 C
6 Reeta Hyry 2010 Oulun Uinti 1906 1:21.27 C
7 Isla Kettula 2010 Oulun Uinti 1906 1:23.26 C
8 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 1:27.43
Laji 33, 100m Selkäuinti Naiset Final 16 ja vanhemmat, 10 (10
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.45
1 Lilly Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit 1:20.80 C
2 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 1:11.14 C
3 Anna Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 1:07.04 C
4 Reeta Ollonen 2006 Oulun Uinti 1906 1:04.21 C
5 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 1:06.77 C
6 Silja Sipovaara 2007 Oulun Uinti 1906 1:11.01 C
7 Jenna Liimatainen 2007 Haapajärven Kiilat 1:20.23 C
8
07.04.2024 15.14.03 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner