2024-06-17   15:51:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Nuorisouinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Document
Lähtölista
Nuorisouinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 50m Päivämäärä: 06.04.2024 - 07.04.2024
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet
Final 1 (6)
Sponsori: Valmennuskeskus Voimala
RolloP11 1:40.00
RolloP13 1:24.00
IKM P13- 1:16.00
IKM P15 1:12.00
IKM P16 1:09.00
NSM/GP 1:07.10
SM Mieh 1:06.10
RolloP12 1:34.50
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.50
1
2
3 Kasper Paavola 2014 Oulun Uinti 1906
4 Otso Ketonen 2012 Oulun Uinti 1906 2:00.94 C
5 Väinö Luukkonen 2013 Oulun Uinti 1906
6 Imara Ngui 2013 Kajaanin Uimaseura
7
8
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet Final 2 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.53
1 Eino Pihlajaniemi 2013 Oulun Uinti 1906 1:56.03
2 Elmeri Andersen 2013 Oulun Uinti 1906 1:54.79
3 Lenni Viertola 2013 Oulun Uinti 1906 1:43.95
4 Lenni Koskela 2012 Vieskan Uimarit 1:35.08
5 Eetu Ponto 2011 Oulun Uinti 1906 1:38.07
6 Onni Mattila 2013 Oulun Uinti 1906 1:50.48
7 Aaro Myllyniemi 2013 Oulun Uinti 1906 1:55.80 C
8 Lauri Lehtola 2012 Oulun Uinti 1906 1:57.10
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet Final 13 ja nuoremmat, 3 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.55
1 Jimi Saukko 2011 Oulun Lohet 1:29.05 C
2 Joonas Malo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:25.58 C
3 Elmo Rajaniemi 2011 Kokkolan Uimaseura 1:22.92
4 Elias Salmela 2011 Kempeleen Pyrintö 1:15.93 C
5 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Uinti 1906 1:19.16 C
6 Alfons Luomala 2011 Kokkolan Uimaseura 1:25.20 C
7 Veeti Viertola 2011 Oulun Uinti 1906 1:27.92 C
8 Johannes Salo 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto 1:30.09 C
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet Final 14-15 vuotiaat, 4 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
16.57
1
2 Eelis Illikainen 2010 Oulun Uinti 1906 1:21.04 C
3 Aapo Tervo 2010 Oulun Uinti 1906 1:15.82
4 Peetu Pulkkinen 2010 Oulun Uinti 1906 1:11.98 C
5 Joonas Karppinen 2009 Kajaanin Uimaseura 1:12.73 C
6 Eetu Haverinen 2009 Oulun Uinti 1906 1:16.29 C
7 Lauri Maakanen 2010 Oulun Uinti 1906 1:23.53 C
8
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet Final 16-17 vuotiaat, 5 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
17.00
Ilm.Aika
Startti:
1 Luka Walter 2008 Oulun Uinti 1906 1:14.94 C
2 Tiitus Nygård 2008 Oulun Uinti 1906 1:11.16 C
3 Veeti Riskilä 2007 Rovaniemen Uimaseura 1:09.87 C
4 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 58.21 C
5 Jeriko Helanen 2008 Oulun Uinti 1906 1:00.71 C
6 Simon Hiltunen 2008 Oulun Uinti 1906 1:11.06 C
7 Julius Hilli 2008 Kempeleen Pyrintö 1:11.90 C
8 Ahti Kotila 2008 Oulun Uinti 1906 1:16.34
Laji 34, 100m Selkäuinti Miehet Final 18 ja vanhemmat, 6 (6)
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
17.02
1
2
3
4 Topias Nygård 2000 Oulun Uinti 1906 58.85
5 Mikael Ryynänen 2003 Oulun Lohet 1:06.01 C
6
7
8
07.04.2024 15.14.04 Tulospalvelu: Swimify 2,11 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner