Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 9 of 10 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Freestyle Men - 16 najboljših Heat (REG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka PUŠNIK |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
24.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic TURK |
2004 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
25.07 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arne FURLAN ŠTULAR |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
25.26 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic BIZJAK JAMBROVIĆ |
2006 |
ŠC VELENJE |
|
|
25.47 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nejc BEZJAK |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
25.50 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Enej ŠALINOVIĆ |
2003 |
SREDNJA EKONOMSKO - POSLO |
|
|
25.50 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tim BIZJAK |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
25.55 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tian KOSEC |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
25.69 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Robert ĐUKIĆ |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
26.02 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mark PREGELJ |
2003 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE |
|
|
26.10 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tevž SMOLNIKAR |
2006 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
26.40 |
+1.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Primož PETERNEL |
2004 |
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO |
|
|
26.46 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Gašper STELE |
2004 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
26.50 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tomaž ŠIŠKO |
2004 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
26.52 |
+1.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka PREDALIČ |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
26.53 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Jaka BOREC |
2004 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
26.55 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nik PETERLIN |
2006 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
26.61 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Maks KASTIGAR |
2006 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
26.62 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maks BABIČ |
2004 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
26.67 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakob PREBIL |
2005 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
26.75 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jure PODBEVŠEK |
2004 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
26.77 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nik VRTARIČ |
2004 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
27.14 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tomas TORKAR RAŽMAN |
2004 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
27.15 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nik ROTENHAJZER RAMŠAK |
2005 |
ŠC VELENJE |
|
|
27.16 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nal ILAR |
2005 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
27.28 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Timotej BELŠAK |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
27.29 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Miha NOVAK |
2004 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
27.30 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Borut PURGAR |
2004 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE |
|
|
27.41 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Bor SLANA |
2005 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
27.43 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Val GOLIČNIK |
2006 |
ŠC VELENJE |
|
|
27.54 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Tine ROTOVNIK |
2005 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
27.57 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jan KOKOT |
2003 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
27.59 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Gaber Luka GRENC |
2006 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
27.61 |
+2.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jaka ĐORĐEVIČ |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
27.63 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matevž ŠTIH |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
27.67 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Metod LAMOT |
2005 |
ŠC VELENJE |
|
|
27.71 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Maj PRIBAC |
2006 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
27.72 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ožbej KNEZ |
2004 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ R |
|
|
27.83 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Matija OSETIČ |
2006 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
27.85 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jan Luka MAJHENIČ |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
27.96 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Patrik MAJCEN |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
27.96 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tim KAČIČ |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
28.04 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lovro PETRIČ |
2005 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
28.04 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Jure ZAVRŠNIK |
2006 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
28.17 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Nejc PODGORŠEK |
2003 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
28.70 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nejc MURŠEC |
2004 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
28.83 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Luka DAŠIČ ZVONAR |
2005 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
28.95 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Žan PODRŽAVNIK |
2006 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
29.06 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Bastian MARIČ |
2006 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
29.34 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Alan VUNIĆ |
2004 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
29.40 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Nace ZMAGAJ |
2006 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
29.41 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Gašper POLJŠAK |
2006 |
BIC LJ - GIMNAZIJA IN VETERINA |
|
|
29.83 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Tim KAC |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
30.10 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Peter VUGA |
2006 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
31.08 |
+6.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Gašper PAJNIK |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
32.26 |
+7.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan DOVČ |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jošt ČARNI |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rožle PAJNTAR |
2005 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anže GUŠTIN |
2006 |
ŠC VELENJE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik MUŽINA |
2004 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip ABUTOVIĆ |
2005 |
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tim BRAZNIKAR |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bor MIKUŽ |
2006 |
GIMNAZIJA VIČ |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Koroš ANŽE |
2003 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juno OMERČEVIĆ |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leonardo KORENT |
2006 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka KELAIDIS |
2003 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Timon RAJIČ |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maj PRINCL |
2004 |
ŠC VELENJE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klemen MAGER |
2003 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - SŠ R |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aleksander CERAR |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Voga |
2004 |
ŠC KRANJ-STŠ |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:09:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 1, 50m Freestyle Men - 1. krog 8 (REG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka PUŠNIK |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
24.89 |
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tim BIZJAK |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
24.98 |
+0.09 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha VINTAR |
2003 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
25.02 |
+0.13 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matic TURK |
2004 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
25.03 |
+0.14 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Črt PERME MODRIJANČIČ |
2003 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
25.07 |
+0.18 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enej ŠALINOVIĆ |
2003 |
SREDNJA EKONOMSKO - POSLO |
|
|
25.27 |
+0.38 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne FURLAN ŠTULAR |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
25.30 |
+0.41 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic BIZJAK JAMBROVIĆ |
2006 |
ŠC VELENJE |
|
|
25.35 |
+0.46 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nejc BEZJAK |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
25.47 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tian KOSEC |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
25.57 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Robert ĐUKIĆ |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
25.91 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mark PREGELJ |
2003 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE |
|
|
25.96 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Miha RIJAVEC |
2003 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
26.16 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Primož PETERNEL |
2004 |
BIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO |
|
|
26.53 |
+1.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Gregor GRILC |
2003 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
26.67 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tevž SMOLNIKAR |
2006 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
26.98 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10. 09. 2021 13:38:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:38:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 50m Freestyle Women - 16 najhitrejših Heat (REG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGISTRIRANE PLAVALKE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nika FAIN |
2003 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
27.33 |
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hana SEKUTI |
2006 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
27.74 |
+0.41 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zoya MARKAČ |
2004 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
27.81 |
+0.48 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara MIHALIČ |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
27.96 |
+0.63 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tia PRIMC |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
28.26 |
+0.93 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura ČRČEK |
2004 |
BIOTEHNIŠKA ŠOLA MARIBOR |
|
|
28.37 |
+1.04 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liza FORTUNA |
2003 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
28.39 |
+1.06 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mija RIHTER MEDOŠ |
2005 |
SREDNJA TEHNIŠKA ŠOLA KOPE |
|
|
28.41 |
+1.08 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marja MAČEK SITAR |
2005 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
28.55 |
+1.22 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nuša ŠEGEL |
2003 |
ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA |
|
|
28.74 |
+1.41 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Laura ANGLEITNER SAGADIN |
2005 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
28.86 |
+1.53 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Neja KAŠMAN |
2003 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
29.12 |
+1.79 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nika HABIČ |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
29.26 |
+1.93 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nika ROTAR |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
29.28 |
+1.95 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Rebeka NIKOLIČ KRIŠTOF |
2006 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
29.37 |
+2.04 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Gaja KOVAČIČ |
2005 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
29.50 |
+2.17 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Moeti KORENJAK GOBBO |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
29.53 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Laura VRHOVAC |
2006 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
29.53 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lana AVRAMOVIĆ |
2006 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
30.02 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eva FELTRIN KOSEC |
2004 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
30.08 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Žana PETERLIN |
2004 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
30.23 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maja VEZENKOVA |
2004 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
30.35 |
+3.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aurora STARMAN PAJEK |
2006 |
SREDNJA EKONOMSKO - POSLO |
|
|
30.37 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Manja MARINIČ |
2004 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
30.73 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gaja Lucija VALANT |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
30.76 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Taja VEJNOVIČ |
2006 |
GIMNAZIJA IN SŠ RUDOLFA MAI |
|
|
30.88 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Julija REPOLUSK |
2006 |
II. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
30.88 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Katja STOJKOVIČ |
2004 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
30.99 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lana ARKO |
2005 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
31.04 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zoja URANJEK |
2006 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
31.29 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anja VRŠČAJ |
2005 |
GIMNAZIJA NOVO MESTO |
|
|
31.69 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Manca SEDAR |
2004 |
ŠC RAVNE NA KOROŠKEM - GIM |
|
|
31.93 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Manca POBERŽNIK |
2005 |
ŠC VELENJE |
|
|
32.72 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Eva BENDE |
2004 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
32.89 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Aneja ARH |
2006 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
33.64 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ana MALJEVEC |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
34.63 |
+7.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Mia ALESSIO |
2004 |
SREDNJA EKONOMSKO - POSLO |
|
|
36.13 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tarin ROŽIČ |
2004 |
GIMNAZIJA MOSTE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tia MLINAR |
2005 |
GIMNAZIJA KOPER |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nina RUPNIK |
2003 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara NAVODNIK |
2005 |
ŠC VELENJE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema JOVAN |
2005 |
ŠC VELENJE |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neja PERKO |
2005 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pia OVIJAČ |
2005 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Juno OMERČEVIĆ |
2004 |
GIMNAZIJA BEŽIGRAD |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aja KAVČIČ |
2006 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10. 09. 2021 13:19:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:19:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 2 of 3 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Freestyle Men - Heat (NEREG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEREGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Timotej GORJANC |
2004 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej POTOČNIK |
2003 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
28.20 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gašper BRIŠNIK |
2003 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
28.84 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leon CVETKOVIĆ |
2005 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
30.33 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vianej GABER ZEBEC |
2003 |
ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA |
|
|
33.13 |
+5.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Blaž SOTLAR |
2003 |
GIMNAZIJA VIČ |
|
|
34.81 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nikolaj KEVO |
2005 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
35.84 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jošt DOLINAR |
2006 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
36.90 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Brin TRSTENJAK |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
37.98 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jan GERDUN |
2005 |
GIMNAZIJA ŠIŠKA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Bian ADAM |
2004 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Uroš Vid ZIDAR |
2005 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:23:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 3, 50m Freestyle Men - Final (NEREG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEREGISTRIRANI PLAVALCI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enej POTOČNIK |
2003 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
27.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Timotej GORJANC |
2004 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
28.04 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Gašper BRIŠNIK |
2003 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
28.23 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nejc ŽIBERNA |
2003 |
GIMNAZIJA ŠENTVID LJUBLJANA |
|
|
28.53 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Leon CVETKOVIĆ |
2005 |
GIMNAZIJA LEDINA |
|
|
30.80 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo IVANČIĆ |
2006 |
ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA |
|
|
32.77 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Blaž SOTLAR |
2003 |
GIMNAZIJA VIČ |
|
|
36.70 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vianej GABER ZEBEC |
2003 |
ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA |
|
|
38.46 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10. 09. 2021 13:43:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:43:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unofficial Summary |
|
|
After 1 of 2 heats |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Women - Heat (NEREG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEREGISTRIRANE PLAVALKE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tina DOLINAR |
2004 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ula BOHORČ |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
35.31 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julija MAROLT |
2003 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
40.38 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ana PANIĆ |
2006 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
41.42 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea LIPIČ |
2003 |
ZAVOD SV. STANISLAVA - ŠKOFIJ |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tina JARC |
2005 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taja VESELIČ |
2004 |
ŠC SLOVENJ GRADEC - SREDNJA |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saša Jamnik |
2006 |
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:27:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Sep 10, 2021 to Sep 10, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Freestyle Women - Final (NEREG.) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEREGISTRIRANE PLAVALKE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ula BOHORČ |
2004 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tina DOLINAR |
2004 |
EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SŠ |
|
|
34.41 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Šuštaršič |
2006 |
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL |
|
|
34.41 |
+1.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša JANČIČ |
2005 |
GIMNAZIJA FRANCETA PREŠERN |
|
|
39.30 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saša Jamnik |
2006 |
SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA LJUBL |
|
|
40.14 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julija MAROLT |
2003 |
GIMNAZIJA BREŽICE |
|
|
41.92 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ana PANIĆ |
2006 |
III. GIMNAZIJA MARIBOR |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 10. 09. 2021 13:47:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-10 13:47:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|