Results for SuSvim Open Mai 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 1, 400m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
4:22.79 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
07.07.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:22.79 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
07.07.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vár Erlingsdóttir Eidesgaard |
2001 |
Havnar Svimjifelag |
|
672 |
4:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:19.59 |
(+10.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eyðrið Mortensen |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
634 |
4:35.12 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:35.24 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
539 |
4:50.33 |
+20.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:45.67 |
(+4.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
484 |
5:00.95 |
+31.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:16.14 |
(-15.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Svimjifelagið Ægir |
|
483 |
5:01.18 |
+31.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:00.65 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
474 |
5:03.10 |
+33.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:25.33 |
(-22.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
Havnar Svimjifelag |
|
450 |
5:08.40 |
+38.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:04.13 |
(+4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
435 |
5:11.82 |
+41.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:50.39 |
(+21.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
360 |
5:32.07 |
+1:02.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:56.91 |
(+35.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
342 |
5:37.91 |
+1:08.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:37.86 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
285 |
5:59.18 |
+1:29.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 6:00.30 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
216 |
6:33.73 |
+2:03.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
175 |
7:02.63 |
+2:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 09:33:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:36.15 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 2, 400m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
3:46.84 |
|
|
|
Pal Joensen |
1990 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Broenshoej (DEN) |
22.03.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
3:59.67 |
|
|
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Dordrecht (NED) |
09.07.2014 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
599 |
4:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 4:21.32 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
547 |
4:29.03 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:24.77 |
(+4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
538 |
4:30.48 |
+9.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:35.79 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
537 |
4:30.75 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:31.01 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
480 |
4:41.04 |
+20.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:38.99 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
422 |
4:53.22 |
+32.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:49.41 |
(+3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
382 |
5:03.10 |
+42.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:02.83 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
278 |
5:37.06 |
+1:16.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:28.63 |
(+8.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
252 |
5:48.38 |
+1:27.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:34.31 |
(+14.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
153 |
6:50.86 |
+2:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
148 |
6:56.00 |
+2:34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
129 |
7:15.20 |
+2:54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 09:44:52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.33 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 3, 100m Rygg Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
1:03.01 |
|
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Bergen (NOR) |
06.04.2019 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:03.38 |
|
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
03.04.2017 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
559 |
1:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.05 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
461 |
1:14.36 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.40 |
(+3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
445 |
1:15.22 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.10 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
436 |
1:15.73 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(+1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
424 |
1:16.42 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.96 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
398 |
1:18.07 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.18 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
362 |
1:20.55 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.19 |
(+4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
362 |
1:20.55 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.98 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
223 |
1:34.66 |
+24.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.83 |
(-3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
191 |
1:39.72 |
+29.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.39 |
(-3.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
184 |
1:40.87 |
+31.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.28 |
(+5.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
181 |
1:41.40 |
+31.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.24 |
(-9.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
164 |
1:44.94 |
+35.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.72 |
(-1.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 09:47:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.37 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 4, 100m Rygg Menn - Final |
|
|
FAR |
56.64 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
15.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
56.64 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
15.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
504 |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.78 |
(-2.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
465 |
1:06.59 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.44 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
409 |
1:09.47 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.40 |
(+6.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
384 |
1:10.94 |
+6.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.59 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
317 |
1:15.63 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.40 |
(+1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
296 |
1:17.39 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.14 |
(+4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
247 |
1:22.16 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.30 |
(+2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
176 |
1:31.91 |
+27.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.74 |
(+4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
131 |
1:41.59 |
+36.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.07 |
(-7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
125 |
1:43.14 |
+38.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.15 |
(-11.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
123 |
1:43.59 |
+38.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.54 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
120 |
1:44.58 |
+39.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.71 |
(-5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
108 |
1:48.31 |
+43.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.96 |
(+10.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
98 |
1:51.90 |
+47.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.90 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
89 |
1:55.40 |
+50.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.36 |
(-3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sævar Strøm |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
81 |
1:59.12 |
+54.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.81 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jonnhard Winther |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
71 |
2:04.55 |
+59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 09:58:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.43 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 5, 200m Firvald Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
2:27.37 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
28.04.2019 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:28.40 |
|
|
|
Jana Bjartalíð Thomsen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Vagur (FRO) |
04.03.2017 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
499 |
2:33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.85 |
(+9.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
463 |
2:37.42 |
+3.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.12 |
(+7.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:00:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.47 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 6, 200m Firvald Menn - Final |
|
|
FAR |
2:06.05 |
|
|
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
13.03.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:10.86 |
|
|
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vágur (FRO) |
20.05.2023 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
599 |
2:10.86 |
|
|
|
|
FAR.JR |
|
|
|
Entry time: 2:09.64 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
396 |
2:30.18 |
+19.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.84 |
(+8.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:03:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.50 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 7, 100m Bringu Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
1:15.34 |
|
|
|
Ásbjørg Hjelm |
1999 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Baku (AZE) |
26.06.2015 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:15.34 |
|
|
|
Ásbjørg Hjelm |
1999 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Baku (AZE) |
26.06.2015 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
581 |
1:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.61 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
472 |
1:22.31 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.11 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
427 |
1:25.13 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.00 |
(+3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
406 |
1:26.54 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.10 |
(+4.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
346 |
1:31.29 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.94 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
245 |
1:42.36 |
+25.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.59 |
(-8.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
233 |
1:44.13 |
+27.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.00 |
(+6.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
207 |
1:48.25 |
+31.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.25 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
194 |
1:50.76 |
+33.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.21 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
189 |
1:51.62 |
+34.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.18 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
144 |
2:02.22 |
+45.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.20 |
(+6.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
140 |
2:03.29 |
+46.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.78 |
(+11.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
135 |
2:04.91 |
+48.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.57 |
(+10.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
102 |
2:16.89 |
+1:00.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.39 |
(+5.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Høvdið kom ikki undan fyri hvørt armtak/beinspark |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:29:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.54 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 8, 100m Bringu Menn - Final |
|
|
FAR |
1:05.35 |
|
|
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Broenshoej (DEN) |
04.04.2017 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:06.14 |
|
|
|
Rókur Trygvason |
2000 |
Svimjifelagið Reysti (FRO) |
Bergen (NOR) |
13.04.2018 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
637 |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.03 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
561 |
1:08.93 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.70 |
(+3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
435 |
1:15.04 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.38 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
434 |
1:15.11 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.81 |
(-5.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
357 |
1:20.15 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.41 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
320 |
1:23.13 |
+17.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.41 |
(+4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
157 |
1:45.23 |
+39.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.35 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
135 |
1:50.76 |
+44.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.70 |
(+6.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jógvan Vesturtún |
2013 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
102 |
2:01.44 |
+55.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.19 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
99 |
2:02.72 |
+56.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.86 |
(-4.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
82 |
2:10.59 |
+1:04.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.58 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
69 |
2:18.60 |
+1:12.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.03 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sævar Strøm |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
63 |
2:22.70 |
+1:16.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.84 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
52 |
2:31.99 |
+1:25.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.19 |
(-1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
William Holm Kilgour |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
47 |
2:37.27 |
+1:31.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.29 |
(+3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ójavnt beinspark (ikki vatnrætt) |
|
|
|
|
- |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
2 undirvatnstøk |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:35:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:39.57 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 9, 200m Blandað Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
2:20.41 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Laugardalslaug (ISL) |
23.01.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:20.41 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Laugardalslaug (ISL) |
23.01.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
546 |
2:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.08 |
(-14.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
525 |
2:36.29 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.83 |
(+5.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
408 |
2:50.04 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.89 |
(+12.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
300 |
3:08.31 |
+34.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:57.59 |
(+10.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
151 |
3:56.56 |
+1:22.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:06.17 |
(-9.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svimjigrein var ikki fullførd rætt. (viðmerk hvør svimjigrein) |
|
|
|
|
- |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svimjigrein var ikki fullførd rætt. (viðmerk hvør svimjigrein) |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:45:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:40.01 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 10, 200m Blandað Menn - Final |
|
|
FAR |
2:06.92 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
13.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:06.92 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
13.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
442 |
2:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:04.89 |
(-35.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
408 |
2:33.70 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.91 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
109 |
3:58.35 |
+1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
105 |
4:01.29 |
+1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir) |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:52:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:40.14 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 11, 50m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
26.52 |
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Bergen (NOR) |
15.04.2018 |
|
|
|
|
FAR.JR |
26.52 |
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Bergen (NOR) |
15.04.2018 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vár Erlingsdóttir Eidesgaard |
2001 |
Havnar Svimjifelag |
|
659 |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 26.94 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
627 |
27.65 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.67 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
537 |
29.12 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.54 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
529 |
29.26 |
+2.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.01 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
500 |
29.81 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.53 |
(+0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
491 |
30.00 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.18 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
488 |
30.06 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.53 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
480 |
30.23 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.34 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
435 |
31.22 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.07 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Svimjifelagið Ægir |
|
433 |
31.28 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.04 |
(+0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
431 |
31.33 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.91 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
402 |
32.07 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.05 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
396 |
32.22 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.14 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
Havnar Svimjifelag |
|
361 |
33.22 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.58 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
348 |
33.64 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.45 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
341 |
33.88 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.53 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
309 |
34.99 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.62 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
304 |
35.17 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.94 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
299 |
35.37 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.02 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
292 |
35.67 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.72 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
272 |
36.52 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.05 |
(-1.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
248 |
37.64 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.04 |
(+2.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
236 |
38.26 |
+11.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.28 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
188 |
41.26 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.95 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
178 |
42.07 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.55 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
161 |
43.48 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.87 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
53 |
1:02.79 |
+35.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.65 |
(+4.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tóta Sofía Gudmundsen |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
53 |
1:02.99 |
+35.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.22 |
(+4.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 10:57:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:40.18 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 12, 50m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
23.48 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
13.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
23.48 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
13.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
=1 |
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
561 |
25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.68 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=1 |
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
561 |
25.35 |
= |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.63 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
521 |
25.98 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.30 |
(-0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
518 |
26.02 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.96 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
491 |
26.50 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.71 |
(-4.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
453 |
27.22 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.18 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
450 |
27.28 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.10 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
434 |
27.61 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.41 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
433 |
27.62 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.14 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
411 |
28.11 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.88 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
384 |
28.75 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.88 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
383 |
28.77 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.29 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
371 |
29.08 |
+3.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.92 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
350 |
29.67 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.21 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
340 |
29.94 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.03 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
322 |
30.50 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.76 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
303 |
31.10 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.25 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
293 |
31.47 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.99 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
268 |
32.40 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.44 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
264 |
32.58 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.71 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
256 |
32.92 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.04 |
(+1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
229 |
34.17 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.41 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
148 |
39.48 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.58 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
141 |
40.08 |
+14.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.11 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
139 |
40.29 |
+14.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.14 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
137 |
40.53 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.26 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
127 |
41.56 |
+16.21 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
119 |
42.50 |
+17.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.60 |
(+1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
110 |
43.63 |
+18.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.78 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jógvan Vesturtún |
2013 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
104 |
44.44 |
+19.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.75 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sævar Strøm |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
73 |
50.02 |
+24.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.69 |
(+2.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
70 |
50.66 |
+25.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.11 |
(+0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
William Holm Kilgour |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
64 |
52.10 |
+26.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.50 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jonnhard Winther |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
64 |
52.17 |
+26.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.10 |
(+3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ian Strøm |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
40 |
1:00.83 |
+35.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.07 |
(+7.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 11:06:34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:22.26 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 13, 4x100m Frí Kvinnur - Final |
|
FAR |
4:03.56 |
|
|
Ægir Klaksvik |
|
Ægir Klaksvik (FRO) |
Vagur (FRO) |
27.05.2017 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:06.78 |
|
|
Ægir Klaksvik |
|
Ægir Klaksvik (FRO) |
Vagur (FRO) |
13.03.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
WA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
SuSvim Kvinnur |
20 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
462 |
|
|
4:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
AB604 |
|
32.41 |
1:03.10 |
|
|
|
1:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
AA609 |
|
34.68 |
1:09.94 |
|
|
|
2:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jórun Winther |
2011 |
AA411 |
|
31.82 |
1:08.50 |
|
|
|
3:21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Vestergård |
2003 |
AA603 |
|
3:21.54 |
1:09.66 |
|
|
|
4:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fuglafjarðar Svimjifelag |
16 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
|
|
432 |
|
|
4:37.19 |
+5.99 |
|
|
|
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
AA407 |
|
32.69 |
1:08.77 |
|
|
|
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Birita Vesturtún |
2007 |
AA807 |
|
32.60 |
1:08.74 |
|
|
|
2:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Margit Højbro |
2007 |
AA207 |
|
32.99 |
1:08.85 |
|
|
|
3:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
AA607 |
|
33.24 |
1:10.83 |
|
|
|
4:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Svimjifelagið Ægir |
15 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
387 |
|
|
4:47.68 |
+16.48 |
|
|
|
|
Lea Petersen |
2009 |
AD409 |
|
32.53 |
1:07.44 |
|
|
|
1:07.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
AA811 |
|
38.26 |
1:18.89 |
|
|
|
2:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Durita M. Askham |
2008 |
AA408 |
|
31.64 |
1:06.85 |
|
|
|
3:33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
AA808 |
|
35.05 |
1:14.50 |
|
|
|
4:47.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HS GENTUR |
17 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
226 |
|
|
5:44.12 |
+1:12.9 |
|
|
|
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
AB407 |
|
35.05 |
1:12.97 |
|
|
|
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
AC211 |
|
46.90 |
1:36.65 |
|
|
|
2:49.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Sørensen |
2011 |
AC411 |
|
47.24 |
1:36.81 |
|
|
|
4:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
AA206 |
|
35.38 |
1:17.69 |
|
|
|
5:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
SuSvim Gentur |
14 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
192 |
|
|
6:02.93 |
+1:31.7 |
|
|
|
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
AB809 |
|
37.63 |
1:19.78 |
|
|
|
1:19.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bára Hansen |
2009 |
AB409 |
|
38.83 |
1:23.10 |
|
|
|
2:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
AE411 |
|
47.39 |
1:40.14 |
|
|
|
4:23.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
AE211 |
|
44.62 |
1:39.91 |
|
|
|
6:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
SuSvim Diddurnar |
15 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
167 |
|
|
6:20.09 |
+1:48.8 |
|
|
|
|
Silja Bech |
2008 |
AA208 |
|
36.18 |
1:15.58 |
|
|
|
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diana Bech |
2010 |
AA210 |
|
36.44 |
1:21.38 |
|
|
|
2:36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
AC413 |
|
1:00.42 |
2:13.87 |
|
|
|
4:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
AB609 |
|
40.17 |
1:29.26 |
|
|
|
6:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 11:45:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:40.25 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 14, 4x100m Frí Menn - Final |
|
FAR |
3:40.31 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
28.04.2019 |
|
|
|
|
FAR.JR |
3:48.83 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
05.07.2020 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
WA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
HS MEN |
20 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
512 |
|
|
3:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
AA506 |
|
16.03 |
55.87 |
|
|
|
55.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Áki Eliassen |
2006 |
AA706 |
|
27.67 |
1:00.00 |
|
|
|
1:55.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
AB108 |
|
10.02 |
1:02.96 |
|
|
|
2:58.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
AA303 |
|
27.04 |
56.45 |
|
|
|
3:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HS DREINGIR 1 |
18 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
395 |
|
|
4:16.50 |
+21.22 |
|
|
|
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
AB308 |
|
30.36 |
1:03.64 |
|
|
|
1:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
AC508 |
|
31.35 |
1:05.78 |
|
|
|
2:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
AA908 |
|
32.22 |
1:07.67 |
|
|
|
3:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
AA905 |
|
28.18 |
59.41 |
|
|
|
4:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HS DREINGIR 2 |
18 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
281 |
|
|
4:47.25 |
+51.97 |
|
|
|
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
AA509 |
|
32.40 |
1:07.94 |
|
|
|
1:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theodor Salter |
2011 |
AA311 |
|
36.56 |
1:13.94 |
|
|
|
2:21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
AB911 |
|
36.08 |
1:17.70 |
|
|
|
3:39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
AA305 |
|
31.95 |
1:07.67 |
|
|
|
4:47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HS DREINGIR 3 |
14 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
114 |
|
|
6:27.63 |
+2:32.3 |
|
|
|
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
AC911 |
|
52.22 |
1:45.75 |
|
|
|
1:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
AC509 |
|
45.72 |
1:38.73 |
|
|
|
3:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Símun Eliassen |
2011 |
AB311 |
|
47.07 |
1:41.03 |
|
|
|
5:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
AB509 |
|
37.80 |
1:22.12 |
|
|
|
6:27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
SuSvim Børnini Hjá Marløøøn |
11 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
93 |
|
|
6:54.13 |
+2:58.8 |
|
|
|
|
Terji Kjærbo |
2012 |
AB512 |
|
46.83 |
1:36.68 |
|
|
|
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dávur Eið |
2012 |
AB312 |
|
42.18 |
1:31.25 |
|
|
|
3:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
AA714 |
|
47.70 |
1:41.54 |
|
|
|
4:49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
AC112 |
|
55.38 |
2:04.66 |
|
|
|
6:54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
SuSvim Menn |
25 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lið í liðsvimjing svam í skeivari raðfylgju |
|
|
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
AC106 |
|
28.07 |
58.86 |
|
|
|
58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
AB906 |
|
31.13 |
1:05.89 |
|
|
|
2:04.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teitur Winther |
2005 |
AB105 |
|
31.84 |
1:10.01 |
|
|
|
3:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Róland Toftum |
1998 |
AA398 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 11:47:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 12:40.30 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 15, 50m Bringu Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
34.01 |
|
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Bronshoj (DEN) |
03.04.2023 |
|
|
|
|
FAR.JR |
34.01 |
|
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Bronshoj (DEN) |
03.04.2023 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
593 |
34.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.01 |
(+0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
484 |
37.31 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.02 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
468 |
37.72 |
+2.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.78 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
421 |
39.07 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.72 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
403 |
39.66 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.76 |
(+0.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
345 |
41.75 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.46 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
275 |
45.05 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.20 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
236 |
47.36 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.29 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
205 |
49.67 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.92 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
200 |
50.04 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.21 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
190 |
50.91 |
+16.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.82 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
181 |
51.78 |
+16.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.22 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
161 |
53.82 |
+18.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.83 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
124 |
58.63 |
+23.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.41 |
(+5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
89 |
1:05.55 |
+30.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.74 |
(+5.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
2 undirvatnstøk |
|
|
|
|
- |
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 16:31:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 16:32.02 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 16, 50m Bringu Menn - Final |
|
|
FAR |
29.36 |
|
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Reykjavik (ISL) |
29.01.2023 |
|
|
|
|
FAR.JR |
29.81 |
|
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Broenshoej (DEN) |
17.04.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
588 |
30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.28 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
510 |
32.47 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.75 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
475 |
33.25 |
+2.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.52 |
(-3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
421 |
34.62 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.98 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
384 |
35.70 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.28 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
382 |
35.76 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.51 |
(-3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
332 |
37.45 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.58 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
319 |
37.97 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.91 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
310 |
38.34 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.47 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
226 |
42.54 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.60 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
163 |
47.50 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.21 |
(-1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
156 |
48.18 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.67 |
(-4.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
142 |
49.70 |
+18.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.14 |
(+1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
130 |
51.11 |
+20.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.61 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jógvan Vesturtún |
2013 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
102 |
55.45 |
+24.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.64 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
89 |
58.04 |
+27.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.61 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
87 |
58.45 |
+27.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.16 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
87 |
58.46 |
+27.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.71 |
(+3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
85 |
58.81 |
+27.84 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
79 |
1:00.31 |
+29.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.31 |
(-7.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
58 |
1:06.73 |
+35.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.80 |
(+3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sævar Strøm |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
56 |
1:07.50 |
+36.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.54 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
William Holm Kilgour |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
50 |
1:10.38 |
+39.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.08 |
(+1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
2 undirvatnstøk |
|
|
|
|
- |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Meira enn eitt firvaldbeinspark áðrenn fyrsta bringubeinspark |
|
|
|
|
- |
|
Jonnhard Winther |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Meira enn eitt firvaldbeinspark áðrenn fyrsta bringubeinspark |
|
|
|
|
- |
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 16:40:03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 16:41.16 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 17, 100m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
58.12 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
24.02.2018 |
|
|
|
|
FAR.JR |
58.12 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
24.02.2018 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
592 |
1:01.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.58 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
558 |
1:02.79 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.72 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
510 |
1:04.72 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.07 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
495 |
1:05.35 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.41 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
492 |
1:05.48 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.96 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
484 |
1:05.84 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.48 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lea Osberg Højsted |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
484 |
1:05.85 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.73 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Svimjifelagið Ægir |
|
454 |
1:07.28 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.69 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
451 |
1:07.39 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.81 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
448 |
1:07.55 |
+5.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.60 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
444 |
1:07.74 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.56 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
382 |
1:11.23 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.13 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
377 |
1:11.52 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.93 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
373 |
1:11.80 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.05 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
289 |
1:18.16 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.14 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
276 |
1:19.33 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.83 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
275 |
1:19.46 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.10 |
(-3.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
254 |
1:21.60 |
+20.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.28 |
(-2.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
240 |
1:23.17 |
+21.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.14 |
(+4.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
193 |
1:29.45 |
+27.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.65 |
(+4.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
177 |
1:31.94 |
+30.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.15 |
(+5.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
172 |
1:32.95 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.73 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
165 |
1:34.12 |
+32.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.58 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
140 |
1:39.36 |
+37.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.47 |
(+2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 16:53:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 16:53.22 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 18, 100m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
51.91 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
10.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
51.91 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
10.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
613 |
55.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.22 |
(+1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Villiam Marius Samuelsen |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
502 |
58.95 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.10 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
469 |
1:00.29 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.74 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
466 |
1:00.40 |
+5.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.80 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
463 |
1:00.54 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.38 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
385 |
1:04.37 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.65 |
(+1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
376 |
1:04.89 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.29 |
(+3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
368 |
1:05.37 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.64 |
(+2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
366 |
1:05.51 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.04 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
337 |
1:07.31 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.23 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
328 |
1:07.89 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.28 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
298 |
1:10.12 |
+14.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.89 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
280 |
1:11.55 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.94 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
278 |
1:11.73 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.96 |
(-4.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
270 |
1:12.49 |
+17.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.31 |
(+8.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
167 |
1:24.96 |
+29.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.11 |
(+11.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
151 |
1:27.92 |
+32.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.59 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
140 |
1:30.16 |
+35.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.98 |
(-6.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
135 |
1:31.27 |
+36.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.26 |
(+5.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
122 |
1:34.37 |
+39.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.24 |
(+5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
121 |
1:34.51 |
+39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jógvan Vesturtún |
2013 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
120 |
1:34.89 |
+39.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.55 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
116 |
1:35.85 |
+40.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.88 |
(+1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
96 |
1:42.27 |
+47.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.84 |
(+7.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jonnhard Winther |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
68 |
1:54.44 |
+59.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.73 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
William Holm Kilgour |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
55 |
2:03.16 |
+1:08.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.80 |
(+6.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
53 |
2:04.10 |
+1:08.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.18 |
(+6.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:01:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:01.57 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 19, 400m Blandað Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
4:59.73 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
06.07.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:59.73 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
06.07.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
534 |
5:28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:13.73 |
(+14.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:13:08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:13.13 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 20, 400m Blandað Menn - Final |
|
|
FAR |
4:30.17 |
|
|
|
Alvi Hjelm |
1996 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
15.04.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:41.42 |
|
|
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Amsterdam (NED) |
14.12.2014 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
528 |
5:01.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 5:15.70 |
(-14.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
519 |
5:03.42 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:58.59 |
(+4.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
505 |
5:06.12 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 5:02.73 |
(+3.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:14:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:14.06 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 21, 200m Rygg Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
2:14.01 |
|
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
05.04.2017 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:14.01 |
|
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
05.04.2017 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eyðrið Mortensen |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
576 |
2:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.12 |
(+5.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
516 |
2:33.76 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.31 |
(+3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
428 |
2:43.58 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.18 |
(+7.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
422 |
2:44.42 |
+16.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.84 |
(-4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
399 |
2:47.42 |
+19.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.06 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
384 |
2:49.59 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.29 |
(-24.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
293 |
3:05.66 |
+37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
215 |
3:25.76 |
+57.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:27.90 |
(-2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
157 |
3:48.38 |
+1:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
144 |
3:55.04 |
+1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikki varandi rørsla á búkinum í vend |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:37:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:37.30 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 22, 200m Rygg Menn - Final |
|
|
FAR |
2:04.12 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
06.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:04.12 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
06.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
499 |
2:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.22 |
(-2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
347 |
2:39.22 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.14 |
(-8.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
330 |
2:41.85 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.71 |
(-1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
326 |
2:42.55 |
+21.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.53 |
(+9.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
260 |
2:55.35 |
+34.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.22 |
(-6.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
176 |
3:19.47 |
+58.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
127 |
3:42.16 |
+1:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
122 |
3:45.59 |
+1:24.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:49.03 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
109 |
3:53.91 |
+1:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
95 |
4:04.84 |
+1:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikki varandi rørsla á búkinum í vend |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:50:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:50.04 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 23, 100m Firvald Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
1:04.58 |
|
|
|
Poula Mohr |
1995 |
Fuglafjarðar Svimjifelag (F |
Barcelona (ESP) |
28.07.2013 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:04.75 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Vagur (FRO) |
11.03.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
528 |
1:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.92 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
524 |
1:08.79 |
+0.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.34 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
448 |
1:12.47 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.21 |
(+4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
437 |
1:13.10 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.13 |
(+4.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
427 |
1:13.64 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.47 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:50:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:50.49 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 24, 100m Firvald Menn - Final |
|
|
FAR |
54.12 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
07.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
54.12 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
07.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
620 |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.02 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
436 |
1:05.19 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.20 |
(+2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
366 |
1:09.10 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.43 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
351 |
1:10.06 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.98 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
49 |
2:14.60 |
+1:16.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ójavnt beinspark |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 17:53:13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 17:53.16 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 25, 800m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
9:06.88 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Debrecen (HUN) |
23.04.2022 |
|
|
|
|
FAR.JR |
9:09.34 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
15.04.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Svimjifelagið Ægir |
|
480 |
10:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 10:19.80 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
Havnar Svimjifelag |
|
458 |
10:28.52 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 10:28.54 |
(-0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
333 |
11:38.94 |
+1:19.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 11:46.56 |
(-7.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eyðrið Mortensen |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 18:06:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 18:06.49 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 26, 1500m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
14:46.33 |
|
|
|
Pal Joensen |
1990 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Shanghai (CHN) |
31.07.2011 |
|
|
|
|
FAR.JR |
15:51.66 |
|
|
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Amsterdam (NED) |
12.12.2014 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
561 |
17:35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 17:15.24 |
(+20.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
538 |
17:50.70 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 19:48.69 |
(-1:57.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
517 |
18:04.85 |
+29.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 17:04.03 |
(+1:00.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 20.05.2023 18:25:26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-05-2023 18:25.31 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 27, 50m Rygg Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
29.54 |
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Glasgow (GBR) |
04.08.2018 |
|
|
|
|
FAR.JR |
29.59 |
|
|
Signhild Joensen |
2000 |
Ægir Klaksvik (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
04.04.2017 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
606 |
31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.89 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
533 |
33.27 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.27 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
470 |
34.70 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.54 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
456 |
35.05 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.60 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
451 |
35.16 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.19 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
430 |
35.72 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.14 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
401 |
36.58 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.63 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
395 |
36.75 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.03 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
393 |
36.81 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.65 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
355 |
38.09 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.93 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
296 |
40.46 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.13 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
267 |
41.86 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.83 |
(-1.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
262 |
42.12 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.38 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
241 |
43.32 |
+11.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.14 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
228 |
44.11 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.61 |
(-8.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
204 |
45.78 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.04 |
(-0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
176 |
48.11 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.23 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
175 |
48.21 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.37 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
164 |
49.25 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.29 |
(+0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
158 |
49.84 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.83 |
(-1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tóta Sofía Gudmundsen |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
79 |
1:02.66 |
+30.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.04 |
(-12.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karita Tórðardóttir |
2013 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:07:31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:07.35 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 28, 50m Rygg Menn - Final |
|
|
FAR |
26.34 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
10.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
26.34 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
10.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
423 |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.22 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
410 |
31.90 |
+0.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.90 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
403 |
32.08 |
+0.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.03 |
(-5.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
392 |
32.39 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.63 |
(+1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
328 |
34.36 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.54 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
315 |
34.84 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.40 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
282 |
36.15 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.62 |
(-0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
242 |
38.01 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.94 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
185 |
41.61 |
+10.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.96 |
(-4.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
159 |
43.68 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.61 |
(-5.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
150 |
44.62 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.06 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
135 |
46.12 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.13 |
(-5.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
125 |
47.33 |
+15.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.46 |
(-2.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
115 |
48.72 |
+17.14 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
108 |
49.64 |
+18.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.80 |
(+3.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
107 |
49.89 |
+18.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.54 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
106 |
49.95 |
+18.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.36 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jógvan Vesturtún |
2013 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
100 |
50.95 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.17 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
79 |
55.18 |
+23.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.79 |
(-1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sævar Strøm |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
76 |
55.77 |
+24.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.73 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jonnhard Winther |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
73 |
56.67 |
+25.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.36 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ian Strøm |
2015 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Fullførdi ikki kappingina |
|
|
|
|
- |
|
William Holm Kilgour |
2014 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:17:38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:17.40 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 29, 200m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
2:05.66 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
08.07.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:05.66 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Hodmezovasarhely (HUN) |
08.07.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vár Erlingsdóttir Eidesgaard |
2001 |
Havnar Svimjifelag |
|
724 |
2:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.22 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eyðrið Mortensen |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
647 |
2:10.62 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.47 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
622 |
2:12.35 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.29 |
(+1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
619 |
2:12.53 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.63 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
488 |
2:23.50 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.69 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lea Petersen |
2009 |
Svimjifelagið Ægir |
|
485 |
2:23.78 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.41 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
473 |
2:24.99 |
+19.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.89 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
440 |
2:28.45 |
+22.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.23 |
(+8.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jórun Winther |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
436 |
2:28.93 |
+23.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.97 |
(-6.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
Havnar Svimjifelag |
|
434 |
2:29.22 |
+23.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.63 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
401 |
2:33.18 |
+27.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.20 |
(-11.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
377 |
2:36.26 |
+30.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.15 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
361 |
2:38.58 |
+32.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.22 |
(+5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
292 |
2:50.26 |
+44.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.54 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
248 |
2:59.65 |
+53.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.26 |
(+4.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
225 |
3:05.75 |
+59.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.01 |
(-4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
223 |
3:06.19 |
+1:00.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:05.54 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
208 |
3:10.44 |
+1:04.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:12.44 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
194 |
3:14.96 |
+1:09.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:18.34 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
171 |
3:23.53 |
+1:17.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:25.40 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
167 |
3:24.91 |
+1:19.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:32.60 |
(-7.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir) |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:35:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:35.44 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 30, 200m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
1:48.98 |
|
|
|
Pal Joensen |
1990 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Broenshoej (DEN) |
23.03.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
1:55.21 |
|
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Esbjerg (DEN) |
13.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
631 |
1:58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.14 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
627 |
1:59.16 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.28 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
495 |
2:08.88 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.02 |
(-2.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
495 |
2:08.92 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.76 |
(+2.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
482 |
2:10.05 |
+11.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.56 |
(+2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
442 |
2:13.82 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.64 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
419 |
2:16.31 |
+17.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:11.95 |
(+4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
359 |
2:23.41 |
+24.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.81 |
(+6.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teitur Winther |
2005 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
330 |
2:27.56 |
+28.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.73 |
(+8.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
302 |
2:31.95 |
+33.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.51 |
(+7.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
286 |
2:34.64 |
+35.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.43 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
280 |
2:35.83 |
+36.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.03 |
(+0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
151 |
3:11.38 |
+1:12.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:20.92 |
(-9.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
145 |
3:13.72 |
+1:14.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:24.60 |
(-10.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
140 |
3:16.22 |
+1:17.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.53 |
(+7.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
137 |
3:17.79 |
+1:18.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:29.22 |
(-11.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
98 |
3:41.11 |
+1:42.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:44.39 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Benjamin Clementsen |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
55 |
4:26.65 |
+2:27.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:24.00 |
(+2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir) |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:49:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:49.09 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 31, 50m Firvald Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
28.29 |
|
|
Astrid Foldarskarð |
1994 |
Svimjifelagið Flot (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
30.03.2014 |
|
|
|
|
FAR.JR |
28.44 |
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Bergen (NOR) |
14.04.2018 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
526 |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.85 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jonna Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Ægir |
|
500 |
30.77 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.06 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alisa Vestergård |
2003 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
487 |
31.05 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.98 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
447 |
31.94 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.42 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
431 |
32.33 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.11 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Birita Vesturtún |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
406 |
32.97 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.06 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
394 |
33.30 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.47 |
(-0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Durita M. Askham |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
368 |
34.08 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.86 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
Havnar Svimjifelag |
|
247 |
38.91 |
+8.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.24 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Bech |
2008 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
234 |
39.63 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.49 |
(-3.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
213 |
40.85 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.99 |
(-0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Diana Bech |
2010 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
171 |
44.00 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.66 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ninna í Hjøllum |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
163 |
44.69 |
+14.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.03 |
(-10.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Rebecca Jacobsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
155 |
45.46 |
+15.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.54 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
138 |
47.25 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.23 |
(+2.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lilja Sørensen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
98 |
52.94 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.37 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ójavnt armtak |
|
|
|
|
- |
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ójavnt beinspark |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:56:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:56.25 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 32, 50m Firvald Menn - Final |
|
|
FAR |
24.69 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
04.07.2012 |
|
|
|
|
FAR.JR |
24.69 |
|
|
Magnus Jákupsson |
1994 |
Havnar Svimjifelag (DEN) |
Antwerp (BEL) |
04.07.2012 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
Havnar Svimjifelag |
|
557 |
27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 27.06 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Áki Eliassen |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
512 |
27.83 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.98 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jóni Janusarson Strøm |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
461 |
28.81 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.38 |
(-3.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
454 |
28.97 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.18 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bárður Ólavsson |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
402 |
30.15 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.25 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
329 |
32.24 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.55 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
320 |
32.55 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.18 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Karl Joensen |
2005 |
Svimjifelagið Flot |
|
288 |
33.72 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.01 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
239 |
35.87 |
+8.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.32 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jónathan L. Sørensen |
2006 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
207 |
37.62 |
+10.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.27 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
193 |
38.49 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.42 |
(+1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
165 |
40.58 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.06 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Terji Kjærbo |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
90 |
49.62 |
+22.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.53 |
(+4.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Símun Eliassen |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
87 |
50.16 |
+23.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.43 |
(+1.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Andrias Mellemgaard |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
76 |
52.45 |
+25.39 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aron Berg Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
71 |
53.69 |
+26.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 50.51 |
(+3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nóa Róason Stakksund |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
47 |
1:01.33 |
+34.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.98 |
(+7.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tórir Olsen |
2011 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Ójavnt armtak |
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 13:59:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 13:59.56 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 33, 200m Bringu Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
2:42.03 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Vagur (FRO) |
25.05.2017 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:42.03 |
|
|
|
Sára R. Nysted |
2001 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Vagur (FRO) |
25.05.2017 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
444 |
3:02.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.96 |
(+2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
396 |
3:09.18 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:02.09 |
(+7.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
353 |
3:16.46 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.17 |
(+6.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sirið Vesturtún |
2011 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
237 |
3:44.46 |
+42.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:42.37 |
(+2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Naomi Friang |
2010 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
200 |
3:57.33 |
+55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bára Hansen |
2009 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
185 |
4:03.73 |
+1:01.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:09.61 |
(-5.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 14:21:51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 14:21.54 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 34, 200m Bringu Menn - Final |
|
|
FAR |
2:21.71 |
|
|
|
Pal Joensen |
1990 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Bergen (NOR) |
31.05.2015 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:23.72 |
|
|
|
Róland Toftum |
1998 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Laugardalslaug (ISL) |
24.01.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Heini M. Askham |
2006 |
Svimjifelagið Ægir |
|
468 |
2:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.56 |
(-11.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fróði Hansen |
2008 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
462 |
2:42.88 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.60 |
(+6.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Líggjas Joensen |
2008 |
Svimjifelagið Ægir |
|
377 |
2:54.34 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.99 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
Havnar Svimjifelag |
|
355 |
2:57.87 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.04 |
(+8.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
162 |
3:50.88 |
+1:08.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Dávur Eið |
2012 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
91 |
4:39.44 |
+1:57.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 4:34.72 |
(+4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 14:33:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 14:33.23 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 35, 1500m Frí Kvinnur - Final |
|
|
FAR |
17:25.28 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
13.04.2016 |
|
|
|
|
FAR.JR |
17:25.28 |
|
|
|
Vár Erlingsdóttir Eidesga |
2001 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Broenshoej (DEN) |
13.04.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Margit Højbro |
2007 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
461 |
19:51.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 14:56:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 14:56.09 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 36, 800m Frí Menn - Final |
|
|
FAR |
7:45.55 |
|
|
|
Pal Joensen |
1990 |
Suðuroyar Svimjifelag (FR |
Shanghai (CHN) |
26.07.2011 |
|
|
|
|
FAR.JR |
8:13.75 |
|
|
|
Óli Mortensen |
1996 |
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Canet-En-Roussillon (FRA) |
12.06.2014 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Føðiá |
Felag |
R.T |
WA |
Tíð |
Munur |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
Havnar Svimjifelag |
|
599 |
8:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 10:05.21 |
(-1:08.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
Havnar Svimjifelag |
|
419 |
10:03.78 |
+1:07.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 9:55.65 |
(+8.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
Havnar Svimjifelag |
|
396 |
10:15.37 |
+1:19.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 10:14.93 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theodor Salter |
2011 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 14:56:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 14:56.23 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 37, 4x100m Blandað Kvinnur - Final |
|
FAR |
4:33.08 |
|
|
Ægir Klaksvik |
|
Ægir Klaksvik (FRO) |
Vagur (FRO) |
26.04.2019 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:39.73 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
10.04.2021 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
WA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
Svimjifelagið Ægir |
18 |
Svimjifelagið Ægir |
|
|
|
473 |
|
|
4:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Róa Trygvadóttir |
2008 |
AB208 |
|
37.10 |
1:14.03 |
|
|
|
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
AA808 |
|
39.33 |
1:23.82 |
|
|
|
2:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonna Joensen |
2005 |
AA805 |
|
31.77 |
1:11.82 |
|
|
|
3:49.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Durita M. Askham |
2008 |
AA408 |
|
30.76 |
1:05.98 |
|
|
|
4:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Fuglafjarðar Svimjifelag |
16 |
Fuglafjarðar Svimjifelag |
|
|
|
437 |
|
|
5:03.60 |
+7.95 |
|
|
|
|
Birita Vesturtún |
2007 |
AA807 |
|
36.68 |
1:16.39 |
|
|
|
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
AA607 |
|
40.08 |
1:28.01 |
|
|
|
2:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jóhanna Ólavsdóttir |
2007 |
AA407 |
|
32.66 |
1:09.77 |
|
|
|
3:54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Margit Højbro |
2007 |
AA207 |
|
34.48 |
1:09.43 |
|
|
|
5:03.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Suðuroyar Svimjifelag |
20 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
429 |
|
|
5:05.41 |
+9.76 |
|
|
|
|
Bjørk L Sørensen |
2004 |
AB604 |
|
36.94 |
1:15.97 |
|
|
|
1:15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
AA609 |
|
40.20 |
1:27.58 |
|
|
|
2:43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Vestergård |
2003 |
AA603 |
|
33.86 |
1:14.55 |
|
|
|
3:58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jórun Winther |
2011 |
AA411 |
|
31.54 |
1:07.31 |
|
|
|
5:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
HS GENTUR |
17 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
216 |
|
|
6:23.91 |
+1:28.2 |
|
|
|
|
Lea Bendix á Krákusteini |
2011 |
AC211 |
|
53.82 |
1:47.05 |
|
|
|
1:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
AA206 |
|
42.22 |
1:32.10 |
|
|
|
3:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jóhanna Katrina Jacobsen |
2007 |
AB407 |
|
41.45 |
1:34.89 |
|
|
|
4:54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Sørensen |
2011 |
AC411 |
|
40.86 |
1:29.87 |
|
|
|
6:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 15:15:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 15:15.29 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Páls Høll |
Fyrireikari |
SuSvim |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
50m |
Stevnudagur: |
mai 20, 2023 til mai 21, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 38, 4x100m Blandað Menn - Final |
|
FAR |
4:11.85 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
08.06.2018 |
|
|
|
|
FAR.JR |
4:20.14 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FRO) |
Vagur (FRO) |
03.07.2020 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
WA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
HS MEN |
20 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
502 |
|
|
4:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oddvaldur Leivsson |
2008 |
AB108 |
|
32.64 |
1:07.80 |
|
|
|
1:07.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartal Erlingsson Eidesgaard |
2003 |
AA303 |
|
32.40 |
1:10.32 |
|
|
|
2:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isak Brisenfeldt |
2006 |
AA506 |
|
28.71 |
1:01.58 |
|
|
|
3:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Áki Eliassen |
2006 |
AA706 |
|
27.87 |
1:00.36 |
|
|
|
4:20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HS DREINGIR 1 |
18 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
333 |
|
|
4:58.16 |
+38.10 |
|
|
|
|
Óli Mikkelsen |
2008 |
AC508 |
|
36.50 |
1:14.42 |
|
|
|
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markus Bárðarson Dahl |
2005 |
AA305 |
|
39.89 |
1:24.72 |
|
|
|
2:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silas Dam Lindberg |
2008 |
AB308 |
|
33.51 |
1:11.34 |
|
|
|
3:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ólavur Winther Jákupsson |
2008 |
AA908 |
|
31.84 |
1:07.68 |
|
|
|
4:58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
HS DREINGIR 2 |
14 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
216 |
|
|
5:44.22 |
+1:24.1 |
|
|
|
|
Jóhannis í Stórustovu |
2011 |
AB911 |
|
40.05 |
1:22.22 |
|
|
|
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Símun Sámal Joensen |
2009 |
AA509 |
|
43.15 |
1:34.45 |
|
|
|
2:56.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Theodor Salter |
2011 |
AA311 |
|
39.54 |
1:24.12 |
|
|
|
4:20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigbjartur J. Egholm |
2009 |
AB509 |
|
39.88 |
1:23.43 |
|
|
|
5:44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
SuSvim Menn |
11 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
55 |
|
|
9:03.58 |
+4:43.5 |
|
|
|
|
Dávur Eið |
2012 |
AB312 |
|
52.94 |
1:48.94 |
|
|
|
1:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sævar Strøm |
2014 |
AB114 |
|
1:16.18 |
2:40.72 |
|
|
|
4:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terji Kjærbo |
2012 |
AB512 |
|
59.64 |
2:49.28 |
|
|
|
7:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Í Lágabø |
2014 |
AA714 |
|
52.97 |
1:44.64 |
|
|
|
9:03.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 21.05.2023 15:32:20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-05-2023 15:50.09 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|