Resultater for Grand Prix 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Grand Prix 2 | Tulostuspäivämäärä | 01 helmikuu 2015 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 16:40 | |||
Järjestäjä | OuLo | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 31 tammikuu 2015 |
Laji 31, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut |
Sponsori: Oulun Vesi |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Nea Norismaa | 1995 | 716 | 29.95 | 1:02.57 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
2 | Nea Rinne | 1995 | 673 | 30.64 | 1:03.85 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Mimosa Jallow | 1994 | 654 | 29.91 | 1:04.49 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Tanja Ruohoniemi | 1995 | 638 | 31.86 | 1:05.00 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
5 | Salla Elovirta | 1997 | 619 | 30.85 | 1:05.66 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Yvonne Tollander | 1997 | 572 | 32.50 | 1:07.42 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Saara Ruti | 1997 | 525 | 32.59 | 1:09.37 | |||||
Swimming Club Vuokatti | ||||||||||
8 | Hanna Rautiainen | 1999 | 509 | 1:10.11 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
9 | Inka Aaltonen | 1999 | 576 | 32.71 | 1:07.26 | |||||
Uinti Tampere | ||||||||||
10 | Jenni Lampi | 2000 | 549 | 31.23 | 1:08.34 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
11 | Ella-Noora Haanpää | 1998 | 540 | 32.15 | 1:08.71 | |||||
Rauman Uimaseura | ||||||||||
12 | Sini Niemi | 1993 | 523 | 1:09.45 | ||||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
13 | Sonja Pentti | 1999 | 516 | 31.83 | 1:09.79 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
14 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | 474 | 32.44 | 1:11.78 | |||||
Tornion Uimaseura | ||||||||||
15 | Ida Tahvanainen | 1997 | 459 | 1:12.56 | ||||||
Uinti Tampere | ||||||||||
16 | Niina Pelkonen | 1997 | 458 | 32.77 | 1:12.62 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 | Tulostuspäivämäärä | 01 helmikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 16:40 |