Tulokset Nuorisouinnit 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Nuorisouinnit 2016 | Tulostuspäivämäärä | 03 huhtikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:00 | |||
Järjestäjä | Oulun Uinti | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 huhtikuu 2016 |
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Lotta Moilanen | 2006 | 261 | 38.67 | 1:21.46 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:22.86 | |||||||||
2 | Sara Seppänen | 2006 | 222 | 41.89 | 1:25.97 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Noora Tennilä | 2007 | 214 | 40.75 | 1:26.94 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:31.70 | |||||||||
4 | Anna Kortesalmi | 2006 | 209 | 40.32 | 1:27.67 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:30.09 | |||||||||
5 | Annabella Karjalainen | 2007 | 207 | 40.75 | 1:28.00 | |||||
Oulun Lohet | ||||||||||
6 | Kaisa Keränen | 2007 | 202 | 43.87 | 1:28.71 | |||||
Oulun Lohet | 1:35.10 | |||||||||
7 | Janina Paakkolanvaara | 2006 | 170 | 42.68 | 1:33.98 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:33.89 | |||||||||
8 | Vilja Säntti | 2008 | 166 | 44.08 | 1:34.74 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:32.38 | |||||||||
9 | Pinja Junttari | 2006 | 164 | 45.44 | 1:35.04 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:40.78 | |||||||||
10 | Emma Autio | 2007 | 156 | 44.89 | 1:36.65 | |||||
Oulun Lohet | 1:53.32 | |||||||||
11 | Linnea Korva | 2006 | 144 | 46.50 | 1:39.25 | |||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
12 | Vilja Takalo | 2006 | 130 | 48.47 | 1:42.70 | |||||
Kajaanin Uimaseura | 1:45.50 | |||||||||
13 | Pinja Perälä | 2006 | 122 | 49.34 | 1:44.72 | |||||
Kemijärven Kaiku | 1:48.53 | |||||||||
14 | Emma Olivia Mattila | 2007 | 68 | 59.00 | 2:07.20 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 2:03.45 | |||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Viivi Säntti | 2005 | 381 | 33.64 | 1:11.77 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:13.84 | |||||||||
2 | Saara Niemi | 2005 | 314 | 36.25 | 1:16.59 | |||||
Haukiputaan Heitto | 1:20.45 | |||||||||
3 | Riina Niemi | 2005 | 304 | 37.24 | 1:17.37 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:21.09 | |||||||||
4 | Laura Rajavaara | 2005 | 303 | 36.53 | 1:17.49 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:22.91 | |||||||||
5 | Teea Jestoi | 2005 | 267 | 38.09 | 1:20.78 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:21.74 | |||||||||
6 | Alexia Tahkola | 2005 | 264 | 37.81 | 1:21.11 | |||||
Oulun Lohet | 1:27.49 | |||||||||
7 | Maiju Huttunen | 2005 | 239 | 39.86 | 1:23.89 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:28.52 | |||||||||
8 | Elina Turunen | 2005 | 233 | 39.47 | 1:24.56 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:23.73 | |||||||||
9 | Ella-Olivia Tikkanen | 2005 | 221 | 40.88 | 1:26.00 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:28.78 | |||||||||
10 | Vilma Rintala | 2005 | 216 | 40.26 | 1:26.70 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:26.89 | |||||||||
11 | Lidia Evans | 2005 | 212 | 41.79 | 1:27.24 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:27.52 | |||||||||
12 | Julia Minttu-Maria Tiensuu | 2005 | 197 | 41.52 | 1:29.40 | |||||
Kemin Uimaseura | 1:30.06 | |||||||||
13 | Vilma Kiviniemi | 2005 | 181 | 42.35 | 1:31.90 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:29.85 | |||||||||
14 | Pinja Lohiniva | 2005 | 178 | 43.75 | 1:32.47 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:35.60 | |||||||||
15 | Saana Uusitalo | 2005 | 177 | 43.15 | 1:32.60 | |||||
Oulun Lohet | 1:34.56 | |||||||||
16 | Milla Siira | 2005 | 172 | 45.79 | 1:33.54 | |||||
Kempeleen Pyrintö | 1:32.75 | |||||||||
17 | Saga Tuisku | 2005 | 168 | 44.17 | 1:34.33 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:35.40 | |||||||||
18 | Aada Hirvasoja | 2005 | 167 | 44.35 | 1:34.54 | |||||
Haukiputaan Heitto | 1:36.74 | |||||||||
19 | Tuulia Harju | 2005 | 163 | 43.18 | 1:35.29 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:21.33 | |||||||||
20 | Amanda Riuttanen | 2005 | 157 | 46.01 | 1:36.40 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:38.86 | |||||||||
21 | Eveliina Vakkuri | 2005 | 157 | 45.34 | 1:36.52 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:37.43 | |||||||||
22 | Sointu Purola | 2005 | 153 | 43.91 | 1:37.35 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
23 | Vilmiina Grekula | 2005 | 147 | 44.86 | 1:38.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
24 | Martta Ryynänen | 2005 | 135 | 44.33 | 1:41.39 | |||||
Oulun Lohet | 1:40.83 | |||||||||
25 | Teresa Pulkkinen | 2005 | 132 | 47.18 | 1:42.11 | |||||
Oulun Lohet | 1:38.49 | |||||||||
26 | Elin Thodin | 2005 | 131 | 49.52 | 1:42.49 | |||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | 1:42.67 | |||||||||
27 | Anniina Törmi | 2005 | 128 | 48.56 | 1:43.26 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:46.36 | |||||||||
28 | Reetta Pietilä | 2005 | 112 | 50.42 | 1:47.79 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
29 | Pihla Louhela | 2005 | 100 | 52.35 | 1:51.99 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
30 | Roosa Hautamäki | 2005 | 92 | 52.46 | 1:55.05 | |||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Petra Ansaranta | 2004 | 464 | 31.62 | 1:07.24 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:10.05 | |||||||||
2 | Aada Heiskanen | 2004 | 424 | 33.20 | 1:09.27 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:10.82 | |||||||||
3 | Pinja Taskila | 2004 | 368 | 34.82 | 1:12.62 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:13.19 | |||||||||
4 | Laura Markuksela | 2004 | 363 | 34.62 | 1:12.95 | |||||
Oulun Lohet | 1:12.27 | |||||||||
5 | Inka Lytz | 2004 | 356 | 35.33 | 1:13.42 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:14.28 | |||||||||
6 | Lilja Ukkola | 2004 | 353 | 35.08 | 1:13.62 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:15.66 | |||||||||
7 | Olga Emilia Mattila | 2004 | 351 | 35.54 | 1:13.80 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:16.19 | |||||||||
8 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | 339 | 35.89 | 1:14.66 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:17.89 | |||||||||
9 | Nea Parkatti | 2004 | 309 | 36.64 | 1:16.95 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:17.73 | |||||||||
10 | Sofia Nurkkala | 2004 | 307 | 36.95 | 1:17.16 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:17.58 | |||||||||
11 | Anastasia Parfenova | 2004 | 300 | 37.04 | 1:17.78 | |||||
Kemijärven Kaiku | 1:19.62 | |||||||||
12 | Noora Kuparinen | 2004 | 294 | 37.23 | 1:18.28 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:19.03 | |||||||||
13 | Kiia Junttari | 2004 | 293 | 36.83 | 1:18.38 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:18.88 | |||||||||
14 | Petra Laukkanen | 2004 | 250 | 39.77 | 1:22.57 | |||||
Oulun Lohet | 1:32.46 | |||||||||
15 | Anniina Kanste | 2004 | 245 | 38.56 | 1:23.18 | |||||
Haukiputaan Heitto | 1:24.81 | |||||||||
16 | Aada Tourunen | 2004 | 235 | 39.83 | 1:24.33 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:33.30 | |||||||||
17 | Anna Kajosmäki | 2004 | 233 | 39.01 | 1:24.54 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:20.98 | |||||||||
18 | Hanna-Maria Korpilähde | 2004 | 226 | 38.05 | 1:25.39 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:24.25 | |||||||||
19 | Ronja Kämäräinen | 2004 | 222 | 40.96 | 1:25.90 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:27.32 | |||||||||
20 | Sara Meissner | 2004 | 220 | 40.19 | 1:26.22 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:23.13 | |||||||||
21 | Mikaela Laaksola | 2004 | 208 | 41.11 | 1:27.81 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:27.47 | |||||||||
22 | Emilia Juutilainen | 2004 | 204 | 40.78 | 1:28.39 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:29.99 | |||||||||
23 | Reetta Piira | 2004 | 196 | 42.57 | 1:29.57 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:29.81 | |||||||||
24 | Iida Heiko | 2004 | 190 | 41.30 | 1:30.52 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:19.88 | |||||||||
25 | Viivi Kortelainen | 2004 | 189 | 40.17 | 1:30.67 | |||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
26 | Minja Ollonen | 2004 | 170 | 45.84 | 1:33.86 | |||||
Haukiputaan Heitto | 1:32.90 | |||||||||
27 | Erika Korva | 2004 | 161 | 44.28 | 1:35.60 | |||||
Kempeleen Pyrintö | 1:34.46 | |||||||||
28 | Juulia Alarvo | 2004 | 154 | 45.65 | 1:37.04 | |||||
Oulun Lohet | 1:36.16 | |||||||||
- | Noora Aikio | 2004 | DSQ | |||||||
Kemin Uimaseura | 1:22.42 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 572 | 29.85 | 1:02.72 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:01.93 | |||||||||
2 | Henna Hökkä | 2003 | 503 | 31.05 | 1:05.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:04.54 | |||||||||
3 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | 444 | 32.48 | 1:08.22 | |||||
Oulun Lohet | 1:06.59 | |||||||||
4 | Emma Hämäläinen | 2003 | 423 | 33.15 | 1:09.32 | |||||
Vieskan Uimarit | 1:09.57 | |||||||||
5 | Venla Säntti | 2003 | 420 | 32.97 | 1:09.51 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:08.86 | |||||||||
6 | Wilma Lakanen | 2003 | 411 | 33.68 | 1:10.02 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:08.55 | |||||||||
7 | Emma Laatikainen | 2003 | 373 | 34.37 | 1:12.31 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:11.20 | |||||||||
8 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | 368 | 35.04 | 1:12.62 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:14.10 | |||||||||
9 | Sini Lassila | 2003 | 349 | 34.74 | 1:13.91 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:18.22 | |||||||||
10 | Kia Leinonen | 2003 | 318 | 36.20 | 1:16.22 | |||||
Oulun Lohet | 1:16.91 | |||||||||
11 | Nea Helena Vähäkuopus | 2003 | 308 | 36.62 | 1:17.05 | |||||
Oulun Lohet | 1:16.61 | |||||||||
11 | Veera Laakkonen | 2003 | 308 | 36.42 | 1:17.05 | |||||
Kampuksen Plaani | 1:15.80 | |||||||||
13 | Liina Rajaniemi | 2003 | 298 | 36.29 | 1:17.94 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:19.28 | |||||||||
14 | Saga Alisa Bruun | 2003 | 288 | 37.48 | 1:18.84 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:16.25 | |||||||||
15 | Siiri Keisu | 2003 | 281 | 38.25 | 1:19.49 | |||||
Oulun Lohet | 1:21.19 | |||||||||
16 | Miina Laukka | 2003 | 276 | 38.00 | 1:19.91 | |||||
Kempeleen Pyrintö | 1:25.74 | |||||||||
17 | Iida Saraniemi | 2003 | 275 | 37.69 | 1:20.00 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:20.48 | |||||||||
18 | Satu Immonen | 2003 | 275 | 38.36 | 1:20.01 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:18.81 | |||||||||
19 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | 250 | 38.58 | 1:22.65 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:24.73 | |||||||||
20 | Aada Tapio | 2003 | 241 | 39.51 | 1:23.62 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:23.35 | |||||||||
21 | Iiris Isokoski | 2003 | 233 | 39.69 | 1:24.60 | |||||
Haukiputaan Heitto | 1:32.95 | |||||||||
22 | Iida Nissilä | 2003 | 232 | 40.36 | 1:24.66 | |||||
Oulun Lohet | 1:21.51 | |||||||||
23 | Emmi Palo | 2003 | 231 | 39.62 | 1:24.76 | |||||
Kemin Uimaseura | 1:23.45 | |||||||||
24 | Tanja Uusitalo | 2003 | 206 | 40.70 | 1:28.06 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:26.84 | |||||||||
25 | Helmi Viertorinne | 2003 | 194 | 43.97 | 1:29.82 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:36.80 | |||||||||
26 | Unna Teppo | 2003 | 192 | 42.00 | 1:30.19 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:36.34 | |||||||||
27 | Sanni Taskinen | 2003 | 166 | 43.89 | 1:34.65 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:35.94 | |||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Katariina Kourula | 2002 | 527 | 30.63 | 1:04.45 | |||||
Kemin Uimaseura | 1:06.41 | |||||||||
2 | Nea Nygård | 2002 | 483 | 32.59 | 1:06.34 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:07.74 | |||||||||
3 | Enni-Sofia Perätalo | 2002 | 432 | 33.06 | 1:08.86 | |||||
Oulun Lohet | 1:10.11 | |||||||||
4 | Sole Piirainen | 2002 | 420 | 33.91 | 1:09.48 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:14.96 | |||||||||
5 | Ronja Nätynki | 2002 | 420 | 32.51 | 1:09.49 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:11.11 | |||||||||
6 | Veera Lahtinen | 2002 | 416 | 34.25 | 1:09.73 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:09.82 | |||||||||
7 | Maiju Rajaniemi | 2002 | 389 | 33.40 | 1:11.30 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:12.37 | |||||||||
8 | Petra Heikkinen | 2002 | 387 | 33.15 | 1:11.45 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:09.85 | |||||||||
9 | Olivia Nurkkala | 2002 | 363 | 35.29 | 1:12.93 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:11.19 | |||||||||
10 | Aada Sulasalmi | 2002 | 361 | 34.32 | 1:13.10 | |||||
Kemijärven Kaiku | 1:11.07 | |||||||||
11 | Vanessa Ventelä | 2002 | 242 | 38.49 | 1:23.48 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:29.31 | |||||||||
12 | Jasmine Vikström | 2002 | 236 | 40.39 | 1:24.22 | |||||
Kokkolan Uimaseura | 1:24.36 | |||||||||
13 | Meri Piirainen | 2002 | 127 | 46.49 | 1:43.48 | |||||
Swimming Club Vuokatti | 1:38.40 | |||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Anna-Sofia Brännkärr | 2001 | 530 | 30.17 | 1:04.31 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:03.10 | |||||||||
2 | Heta Järvenpää | 2001 | 519 | 30.89 | 1:04.77 | |||||
Haapajärven Kiilat | 1:05.04 | |||||||||
3 | Iida-Maria Laine | 2001 | 496 | 31.41 | 1:05.74 | |||||
Oulun Lohet | 1:03.98 | |||||||||
4 | Riika Huttula | 2001 | 481 | 32.44 | 1:06.42 | |||||
Oulun Lohet | 1:04.34 | |||||||||
5 | Emma Pajuluoma | 2001 | 401 | 33.77 | 1:10.58 | |||||
Oulun Lohet | 1:06.79 | |||||||||
6 | Hanna Mangeloja | 2001 | 388 | 34.67 | 1:11.37 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:11.89 | |||||||||
7 | Senni Keisu | 2001 | 387 | 32.63 | 1:11.42 | |||||
Oulun Lohet | 1:09.19 | |||||||||
8 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | 381 | 35.20 | 1:11.81 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:13.99 | |||||||||
9 | Anniina Kylkisalo | 2001 | 372 | 34.22 | 1:12.35 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:11.71 | |||||||||
10 | Sofia Saukko | 2001 | 368 | 34.30 | 1:12.65 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:13.22 | |||||||||
11 | Viveca Meriläinen | 2001 | 344 | 35.56 | 1:14.30 | |||||
Kemijärven Kaiku | 1:14.72 | |||||||||
12 | Almiina Ketola | 2001 | 306 | 37.43 | 1:17.27 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:18.30 | |||||||||
13 | Fanni Kosunen | 2001 | 298 | 35.89 | 1:17.91 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:23.04 | |||||||||
14 | Katariina Niemelä | 2001 | 272 | 38.82 | 1:20.34 | |||||
Kempeleen Pyrintö | 1:21.07 | |||||||||
15 | Mea Siltanen | 2001 | 205 | 41.35 | 1:28.24 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:23.57 | |||||||||
- | Stina Roth | 2001 | DNS | |||||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:11.86 | |||||||||
- | Elizaveta Parfenova | 2001 | DNF | |||||||
Kemijärven Kaiku | 1:13.04 | |||||||||
Laji 30, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | 568 | 30.36 | 1:02.87 | |||||
Swimming Club Rovaniemi | 1:02.63 | |||||||||
2 | Noora Siltari | 2000 | 493 | 31.21 | 1:05.89 | |||||
Kemin Uimaseura | 1:06.66 | |||||||||
3 | Fanny Pesonen | 2000 | 491 | 31.18 | 1:05.99 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:04.19 | |||||||||
4 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | 488 | 31.21 | 1:06.11 | |||||
Oulun Lohet | 1:05.01 | |||||||||
5 | Malla Huusko | 1999 | 481 | 31.33 | 1:06.44 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:04.21 | |||||||||
6 | Enni Heikkinen | 1997 | 401 | 33.71 | 1:10.56 | |||||
Kajaanin Uimaseura | 1:12.48 | |||||||||
7 | Elina Pulkkinen | 1999 | 393 | 33.43 | 1:11.03 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:06.90 | |||||||||
8 | Iida Kunnari | 2000 | 389 | 34.28 | 1:11.28 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:10.93 | |||||||||
9 | Niina Piipponen | 2000 | 388 | 33.94 | 1:11.37 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:11.64 | |||||||||
10 | Heini Käkönen | 2000 | 386 | 34.51 | 1:11.49 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:11.73 | |||||||||
11 | Katariina Jyrälä | 2000 | 385 | 33.88 | 1:11.56 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:11.79 | |||||||||
12 | Milla Kortetjärvi | 2000 | 384 | 33.72 | 1:11.60 | |||||
Oulun Uinti 1906 | 1:12.44 | |||||||||
13 | Laura Vierikko | 2000 | 383 | 32.67 | 1:11.70 | |||||
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 1:11.08 | |||||||||
14 | Netta Vesanen | 2000 | 377 | 34.14 | 1:12.05 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:12.40 | |||||||||
15 | Heidi Ruonavaara | 1996 | 368 | 34.58 | 1:12.65 | |||||
Kemin Työväen Uimarit | 1:09.46 | |||||||||
16 | Silja Kanto | 2000 | 363 | 35.06 | 1:12.98 | |||||
Kemin Uimaseura | 1:13.49 | |||||||||
17 | Ada Niskala | 2000 | 341 | 35.34 | 1:14.46 | |||||
Rovaniemen Uimaseura | 1:15.80 | |||||||||
18 | Lotta Jokinen | 2000 | 266 | 38.51 | 1:20.89 | |||||
Swimming Jyväskylä | 1:21.76 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:00 |