2021-12-09   05:31:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspivmr  06 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:25   
  Jrjestj  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  06 helmikuu 2016         
 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Jani Ekman  2006              17.83   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  18.97                 
Joel Wahlman  2008              25.92   
  Vanders  36.40                 
Robert Ngu  2006                EXTRA 
  Vanders                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Danil Seksenov  2004              14.53   
  Vanders  14.44                 
Rony Kulju  2004              16.21   
  Vanders  17.11                 
Matti Ntti  2004              16.56   
  Vanders  17.09                 
Samu Virtanen  2004              16.97   
  Swimming Jyvskyl                   
Sampo Nord  2005              17.24   
  Vanders                   
Joona Kuitu  2004              17.50   
  Vanders  17.58                 
Elisey Sobatkovskiy  2004              17.64   
  Vanders  18.15                 
Aapo Ahlroos  2004              17.79   
  Vanders  18.27                 
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Kalle Mkinen  2002              12.75   
  Vanders  12.98                 
Matias Hjelm  2002              13.11   
  Vanders  13.25                 
Leo Kallionp  2002              14.29   
  Vanders  14.75                 
Aleksanteri Nord  2002              14.39   
  Vanders  14.44                 
Sami Pnk  2003              15.33   
  Vanders                   
Elias Rajala  2002              15.53   
  Vanders  16.01                 
Otto Sormunen  2002              15.81   
  Cetus Espoo  15.99                 
Oscar Kullstrm  2002              16.43   
  Vanders  17.45                 
Konsta Pekkala  2003              16.70   
  Vanders  16.77                 
10  Lauri Karhu  2003              16.92   
  Vanders  17.56                 
11  Mikael Vatiainen  2003              17.77   
  Vanders  17.75                 
Lauri Manninen  2003              DNS   
  Vanders                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ivan Turbin  2001              13.15   
  Cetus Espoo  13.55                 
Aaro Mrsyl  2001              13.66   
  Vanders  14.08                 
Eero Jskelinen  2001              13.84   
  Cetus Espoo                   
Sami Nenonen  2001              17.82   
  Vanders                   
 
Laji 2, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Teemu Ahtiainen  1994              11.96   
  Vanders                   
Ville Saxn  1981              12.36   
  Vanders                   
Sami Wahlman  1973              12.80   
  Vanders                   
Timo Narumo  1969              13.02   
  Vanders                   
Markus Salmela  1983              13.16   
  Vanders                   
Jukka Parviainen  1985              13.43   
  Vanders  13.16                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspivmr  06 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner