2021-12-04   18:36:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Laskiaisuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Laskiaisuinnit    Tulostuspivmr  13 helmikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  16:58   
  Jrjestj  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  13 helmikuu 2016         
 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lasse Niemi  2006              38.93   
  Helsingin Uimarit  41.03                 
Onni Rahkonen  2007              43.43   
  Simmis Grani  46.22                 
Ahti Halttunen  2006              47.73   
  Hyvinkn Uimaseura                   
Olli Pesonen  2006              53.39   
  Helsingfors Simsllskap                   
Kasperi Miettinen  2006              56.60   
  Hyvinkn Uimaseura  54.33                 
Henrik Rokityanskiy  2006              DSQ   
  Helsingfors Simsllskap  46.67                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Paulus Sarre  2004              36.56   
  Helsingin Uimarit  37.93                 
Miikka Virtanen  2005              38.34   
  Helsingin Uimarit  38.26                 
Santtu Mkel  2004              43.11   
  Helsingin Uimarit  43.78                 
Anton Koronen  2005              50.17   
  HTU Stadi                   
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Markus Ridal  2003              29.75   
  Heinolan Isku  31.60                 
Eemeli Nylund  2003              33.91   
  Heinolan Isku  35.11                 
Timothy Korovin  2002              37.09   
  Helsingin Uimarit                   
Henri Erlund  2003              41.68   
  HTU Stadi  43.10                 
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Victor Vardeka  2001              28.80   
  Helsingin Uimarit  30.10                 
Oskari Niemi  2001              29.89   
  Hyvinkn Uimaseura  30.20                 
Rasmus Sarre  2001              DSQ   
  Helsingin Uimarit                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Mika Vnsk  1998              26.11   
  HTU Stadi  27.05                 
Emil Svartstrm  1985              26.49   
  Helsingin Uimarit  26.89                 
Roberto Honni  1998              DSQ   
  HTU Stadi  27.70                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspivmr  13 helmikuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  16:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner