Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2016
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
La ilta klo 16.00
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 maaliskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:54 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 maaliskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: DSV Road Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siiri Einiö |
2003 |
|
457 |
1:27.14 |
|
|
|
3:00.51 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siiri Reiniluoto |
2003 |
|
395 |
1:29.69 |
|
|
|
3:09.44 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:09.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Katriin Hansalu |
2003 |
|
384 |
1:33.12 |
|
|
|
3:11.30 |
|
|
Ujumisklubi Briis |
3:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Hanne Grete Hanvere |
2003 |
|
370 |
1:33.55 |
|
|
|
3:13.74 |
|
|
Ujumisklubi Briis |
3:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Veera Laakkonen |
2003 |
|
361 |
1:34.91 |
|
|
|
3:15.29 |
|
|
Kampuksen Plaani |
3:19.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Milla Hyttinen |
2003 |
|
360 |
1:34.78 |
|
|
|
3:15.43 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sonja Salmimies |
2004 |
|
344 |
1:35.34 |
|
|
|
3:18.53 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
3:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kerttu Nurmi |
2003 |
|
311 |
1:38.43 |
|
|
|
3:25.15 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
311 |
1:40.33 |
|
|
|
3:25.16 |
|
|
Cetus Espoo |
3:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Aino Koskelo |
2005 |
|
296 |
1:41.48 |
|
|
|
3:28.56 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Iida Herrala |
2004 |
|
291 |
1:41.22 |
|
|
|
3:29.77 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Josephine Otis |
2004 |
|
288 |
1:43.17 |
|
|
|
3:30.44 |
|
|
Cetus Espoo |
3:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Emmi Partanen |
2003 |
|
285 |
1:42.17 |
|
|
|
3:31.17 |
|
|
Cetus Espoo |
3:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Hanna Kangur |
2004 |
|
262 |
1:44.30 |
|
|
|
3:37.14 |
|
|
Ujumisklubi Briis |
3:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Sylvia Siltainsuu |
2003 |
|
249 |
1:46.39 |
|
|
|
3:40.92 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Kia Kivelä |
2003 |
|
233 |
1:49.08 |
|
|
|
3:45.78 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
3:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Liisa Penttinen |
2003 |
|
221 |
1:50.98 |
|
|
|
3:49.95 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Aino Jäkärä |
2005 |
|
188 |
2:02.11 |
|
|
|
4:02.70 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Sanni Hakkarainen |
2003 |
|
160 |
2:00.78 |
|
|
|
4:16.02 |
|
|
Nummelan Kisaajat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Juulia Käräjämies |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Nummelan Kisaajat |
2:52.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
Sponsori: DSV Road Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anniina Murto |
2001 |
|
532 |
1:23.99 |
|
|
|
2:51.59 |
|
|
Porin Uimaseura |
2:50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saija Mikkonen |
2001 |
|
511 |
1:23.17 |
|
|
|
2:54.00 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
3:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Janna Appelberg |
2001 |
|
484 |
1:26.98 |
|
|
|
2:57.13 |
|
|
Tuusulan Uimaseura |
3:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Annika Lepistö |
2001 |
|
440 |
1:26.91 |
|
|
|
3:02.85 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
2:58.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Liis Soon |
2002 |
|
372 |
1:34.25 |
|
|
|
3:13.27 |
|
|
Ujumisklubi Briis |
3:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ellen-Maria Neiramaa |
2002 |
|
346 |
1:36.03 |
|
|
|
3:18.11 |
|
|
Porin Uimaseura |
3:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Agneta Kallas |
2002 |
|
328 |
1:37.75 |
|
|
|
3:21.71 |
|
|
Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Jenny Kareinen |
2002 |
|
321 |
1:37.24 |
|
|
|
3:23.03 |
|
|
Keravan Uimarit |
3:09.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Hilla Mäkivuokko |
2001 |
|
271 |
1:41.65 |
|
|
|
3:34.77 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 200m RU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
Sponsori: DSV Road Oy |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Julia Sottinen |
2000 |
|
498 |
1:24.28 |
|
|
|
2:55.45 |
|
|
Porin Uimaseura |
2:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Annika Niemi |
2000 |
|
288 |
1:40.63 |
|
|
|
3:30.42 |
|
|
Simmis Wanda |
3:40.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ida Heino |
2000 |
|
272 |
1:42.60 |
|
|
|
3:34.53 |
|
|
Porin Uimaseura |
3:44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:54 |
|