Resultat för Manse-Uinnit
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Manse-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
12 maaliskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
20:52 |
|
|
Järjestäjä |
Uinti Tampere ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
12 maaliskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Niklas Valkonen |
1997 |
|
|
32.81 |
1:09.57 |
1:47.18 |
|
2:23.80 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
2:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Firas El-Idi |
2001 |
|
|
33.97 |
1:12.10 |
1:51.07 |
|
2:28.98 |
|
|
Lahden Kaleva |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jaakko Kokko |
1999 |
|
|
34.04 |
1:11.51 |
1:50.30 |
|
2:29.01 |
|
|
TaTu Tampere |
2:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Antti Leppänen |
2002 |
|
|
35.51 |
1:14.92 |
1:55.26 |
|
2:34.78 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
|
|
34.23 |
1:14.14 |
1:55.94 |
|
2:35.65 |
|
|
Uinti Tampere |
2:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Atte Pennanen |
2001 |
|
|
36.53 |
1:16.90 |
1:57.98 |
|
2:37.13 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Oscar Skjäl |
2002 |
|
|
36.37 |
1:16.95 |
1:57.98 |
|
2:37.95 |
|
|
Cetus Espoo |
2:38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Joonas Mustonen |
2001 |
|
|
37.76 |
1:18.10 |
1:58.57 |
|
2:39.13 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Pirkka Perkola |
2001 |
|
|
38.11 |
1:19.37 |
2:01.87 |
|
2:43.32 |
|
|
TaTu Tampere |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Roope Tsutsunen |
2002 |
|
|
37.77 |
1:19.83 |
2:02.55 |
|
2:43.36 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:42.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Mio Harju |
2002 |
|
|
38.00 |
1:20.60 |
2:03.71 |
|
2:46.79 |
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Lauri Uosukainen |
2002 |
|
|
38.59 |
1:22.06 |
2:06.45 |
|
2:47.20 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Miska Birkstedt |
2002 |
|
|
38.04 |
1:20.61 |
2:04.73 |
|
2:47.66 |
|
|
TaTu Tampere |
2:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Niilo Ukkonen |
2000 |
|
|
36.61 |
1:19.57 |
2:03.99 |
|
2:48.20 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
2:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Petr Pankratov |
2002 |
|
|
39.33 |
1:23.37 |
2:08.95 |
|
2:52.62 |
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Aaro Hämäläinen |
2002 |
|
|
40.83 |
1:24.53 |
2:09.63 |
|
2:52.87 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:57.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Joona Kortteinen |
2003 |
|
|
40.79 |
1:26.50 |
2:13.30 |
|
2:58.65 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Eetu Koskinen |
2002 |
|
|
41.79 |
1:28.04 |
2:14.28 |
|
2:59.37 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Olli Elo |
2002 |
|
|
43.33 |
1:30.33 |
2:18.73 |
|
3:05.41 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
3:08.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Elmeri Helander |
2002 |
|
|
45.23 |
1:33.62 |
2:21.93 |
|
3:05.85 |
|
|
Lahden Uimaseura |
3:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
12 maaliskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
20:52 |
|